סיעוד וטרירני

אני רוצה לעבוד כעוזרת וטרינר, ברור לי שמי שמגיע עם תעודה ממקום מסודר, יש לו יתרון. התוכניות שבדקתי כמו במכון מגיד, למשל, הלימודים הם 3 שנים ובסוף מקבלים תעודה. התוכנית נראת רצינית ואני בטוחה שזה יכול לתרום לי המון, אבל בכל זאת האם אני חייבת ללמוד סיעוד וטרינרי 3 שנים על מנת לעסוק במקצוע?

לפי דעתי

ממש לא, נראה לי סתם מקום שמחפש לעשות כסף... מה זה סיעוד וטרינרי? =סייעת לוטרינר? ראי מודעות דרושים לא צריך הסמכה. בכל מקרה השכר שתקבלי לא שווה את הכסף שתוציאי על שנות הלימוד

דג' למודעת דרושים סייעת לוטרינר (לא דרוש כלום)

אם את אוהבת בעלי חיים, יש לך יחסי אנוש מעולים ניסיון עם בעלי חיים וניסיון אדמנסטרטיבי - מקומך איתנו. למרפאה וטרינרית ברמת השרון דרושה סייעת +מיומנות משרד ו/או פקידת קבלה למשרה מלאה (במשמרות) כולל שישי. התפקיד כולל בין 3-4 משמרות ערב בשבוע משכורת גבוהה למתאימה קו''ח לשלוח ליידי ד''ר דורון נרי. www.vets.co.il חברה : מרכז וטרינרי -רמת השרון

סיעוד וטרירני

אני רוצה לעבוד כעוזרת וטרינר, ברור לי שמי שמגיע עם תעודה ממקום מסודר, יש לו יתרון. התוכניות שבדקתי כמו במכון מגיד, למשל, הלימודים הם 3 שנים ובסוף מקבלים תעודה. התוכנית נראת רצינית ואני בטוחה שזה יכול לתרום לי המון, אבל בכל זאת האם אני חייבת ללמוד סיעוד וטרינרי 3 שנים על מנת לעסוק במקצוע?

ממש לא...

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יעוץ ללימודים וקריירה
בחר
בחר