לקויות למידה

שלום, אשמח לקצת סדר בבלאגן ... שלי... לימודי אבחון לקויות למידה . מה המסלול הכי כדאי? תואר שני בחיפה ? לימודי במכללה? אולי ניצן ? אני בוגרת תואר ראשון בעו"ס ומעוניינת בהסבה. אשמח אם אפשר קצת פרטים על תנאי ההעסקה. באיזה מסגרת עובדים, פרטי , ציבורי , משרד החינוך? האם כדאי לעשות את המסלול הארוך דרך פסיכולוגיה , הבנתי מקצת קריאה באינטרנט שיש העדפה לפסיכולוגים, מדוע??? ושאלה אחרונה וחשובה מאוד האם יש ביקוש לעבודה בתחום? תודה מראש

לקוי למידה

היי אני לומדת במכללה האקדמית גליל מערבי תואר ראשון בחינוך ולמידה עם לקויי למידה זה מעניין מאוד..

לקויי למידה

אני נמנע מהבעת דעה על מוסדות לימוד.חלק מהבוגרים מועסקים במסגרות ציבוריות כמו מחלקות לחינוך של העיריות, השרות היעוצי של משרד החינוך וכו'. חלק ניכר עובדים באופן עצמאי או במסגרות פרטיות . זה אור שנדרשים גם כישורי שיווק כדי לבנות לעצמך חוג לקוחות. בוגר חינוך יכול לערוך אך ורק איבחון דידקטי. בחלק לא מבוטל מהמקרים נדרש איבחון אישיותי מורחב אותו רשאי לערוך רק פסיכולוג מוסמך.

לקויי למידה

אני נמנע מהבעת דעה על מוסדות לימוד.חלק מהבוגרים מועסקים במסגרות ציבוריות כמו מחלקות לחינוך של העיריות, השרות היעוצי של משרד החינוך וכו'. חלק ניכר עובדים באופן עצמאי או במסגרות פרטיות . זה אור שנדרשים גם כישורי שיווק כדי לבנות לעצמך חוג לקוחות. בוגר חינוך יכול לערוך אך ורק איבחון דידקטי. בחלק לא מבוטל מהמקרים נדרש איבחון אישיותי מורחב אותו רשאי לערוך רק פסיכולוג מוסמך.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יעוץ ללימודים וקריירה
בחר
בחר