עו"ד המעוניינת בהסבה

שלום, זו לא פעם ראשונה שאני כותבת כאן בפורום... אני עו"ד ובעלת תואר שני וראשון במשפטים מאונ' ת"א. כבר בשנה הראשונה לתואר הרגשתי שזה "לא זה". המשכתי מכח האינרציה וכך התגלגלתי לבסוף למקצוע שגם הוא "לא זה". תמיד חלמתי ללמוד פסיכולוגיה, לעסוק במשהו שיש בו נשמה ומתעסק בנפש. שמעתי שישנם תארים ראשונים מקוצרים בפסיכולוגיה ועבודה סוציאלית עבור מי שיש לו תואר ראשון קודם. לא הצלחתי למצוא פרטים ברשת בעניין. אז קיים או לא קיים? תודה.

ואגב - לכל המתעניינים במשפטים

העבודה - קריעה. השכר - נמוך אבל לא מינימום. אם התחום מושך אתכם - לכו על זה. אם לא - העבודה קשה ותובענית מדי בשביל להתמיד בלי שבוער בכם להט בסיסי למקצוע... ותמיד אפשר למצוא סטאז' ועבודה (אם התואר שלכם ממקום ראוי) - כי עורכי דין כל הזמן מחליפים מקומות ומשרדים ותמיד יש צורך בעו"ד צעיר שאפשר להעביד שעות נוספות ללא תשלום...יש להדגיש - עורכי דין לא מקבלים תשלום בעבור שעות נוספות.

הסבה לעו"ס

תוכנית הסבה לעבודה סוציאלית לבעלי תואר ראשון. תואר ראשון שנתיים מסלול יום תואר ראשון 02/5882882 הר הצופים 91905 אונ' עברית, בי"ס לעבודה סוציאלית ותוכנית שוורץ, י"ם לימודי הסבה לעבודה סוציאלית. הסמסטר הרביעי יתקיים בקמפוס אונ' בר אילן ברמת גן. תואר ראשון שנתיים מסלול יום תואר ראשון 04/6927704 ת.ד.160 ירושלים 11 13206 מכללת צפת, לימודים אקדמיים מסלול להסבת אקדמאים לעבודה סוציאלית. תואר ראשון שנתיים מסלול יום תואר ראשון 03/9066197 ת.ד. 3 44837 מכללת יהודה ושומרון אריאל, לימודים אקדמיים תוכנית הסבה להכשרת אקדמאים לעבודה סוציאלית. התוכנית לא תיפתח ולא יתקיים רישום לתשס"ו. תואר ראשון שנתיים מסלול יום תואר ראשון 03/6405550 ת.ד.39040 רמת אביב 69978 אונ' תל אביב, בי"ס לעבודה סוציאלית הסבה לעבודה סוציאלית לבעלי תואר ראשון. תואר ראשון שנתיים מסלול יום תואר ראשון 03/5318520 52900 אונ' בר אילן, בי"ס לעבודה סוציאלית, רמת גן תוכנית ההשלמות לקראת לימודי תואר שני בעבודה סוציאלית. שנת השלמות + שנתיים לימודים לתואר שני. תואר שני שלוש שנים מסלול יום תואר ראשון 04/8240325 דרך אבא חושי 31905 אונ' חיפה, פקולטה ללימודי רווחה ובריאות * לפסיכולוגיה אין מסלול מקוצר

ואגב - לכל המתעניינים במשפטים

העבודה - קריעה. השכר - נמוך אבל לא מינימום. אם התחום מושך אתכם - לכו על זה. אם לא - העבודה קשה ותובענית מדי בשביל להתמיד בלי שבוער בכם להט בסיסי למקצוע... ותמיד אפשר למצוא סטאז' ועבודה (אם התואר שלכם ממקום ראוי) - כי עורכי דין כל הזמן מחליפים מקומות ומשרדים ותמיד יש צורך בעו"ד צעיר שאפשר להעביד שעות נוספות ללא תשלום...יש להדגיש - עורכי דין לא מקבלים תשלום בעבור שעות נוספות.

בדומה לך..

גם מאסתי בתחום שלי וחשבתי לעבור לפסיכולוגיה. ויתרתי, מאחר ובאמת, אין מסלול מקוצר. לא רציתי לזרוק את התואר שלי לפח. רציתי לשאול, אם זו לא חוצפה, בת כמה את עכשיו, שאת מעוניינת לעזוב את התחום של המשפטים? לא יודע מה משכורת ממוצעת של עו"ס (משהו יודע?) אבל בכל זאת נראה לי שזה פחות מעו"ד לא קצת מציק לך, שאת יודעת שאת יכולה, לפחות בעתידף להרוויח הרבה יותר ממה שתרויחי בתור עו"ס? כל עבודה בסוף נמאסת בסופו של דבר, לא כך? אני גם בלבטים קשים (ראי הודעה שלי מליל ה 24 לחודש..) שיהיה לך בהצלחה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יעוץ ללימודים וקריירה
בחר
בחר