שאלה קצת שטחית

אני סטודנטית באו"פ לפסיכולוגיה וניהול. והתחלתי לחשוש שלא אוכל למצוא עבודה בתחום הנ"ל. המטרה שלי היא לעשות הרבה כסף!! תנאים סוציאליים! רכב מהעבודה! וכו'. (אולי קצת שטחי, אבל זה המצב....) השאלה לאן להמשיך מכאן, נראה לי שתחום ההנדסה ו/או המחשבים הם התחומים המבוקשים כיום. הבעיה היא שאני ומתמטיקה הם כמזרח ומערב. אפילו הקורס מבוא לססטיסטיקה הוריד אותי ביגון שאולה, שלא לדבר על אלגברה לינארית או חדו"א אם אצטרך, שאין סיכוי שאעבור.... מה השאלה?! מה לעשות? האם יש סיכוי למצוא עבודה כלבבי בתחום לימודי, האם יש ביקוש והאם יש שכר?? ואם לא, לאן אוכל לנתב את עצמי? איזה לימודים ישנם, שיש בהם ביקוש אך אין בהם מתמטיקה?? המון תודה, וסליחה על האורך.

ממש לא שיטחית

כולנו בסופו של דבר שואפים לעבוד במה שלמדנו ולהרוויח מזה. אין שום דבר רע בזה. זה היה גם השיקול שלי בבחירת המקצוע. הייתי בכל מיני ימים פתוחים של מכללות וסיפורי לי סיפורי אלף לילה ולילה על עבודה בתחום וכו'. בסוף בחרתי בקריה האקדמית באונו אחרי שראיתי לאן הגיעו הבוגרים שלהם.

לעשות הרבה כסף!!

זה נכון שהתחומים היותר מתוגמלים במשק הם תחומי ההנדסה/חשבונאות/מחשבים וכו'. כולם דורשים יכולת חשיבה מספרית טובה. בתחומים שבחרת אם תמשיכי לתואר שני יש אפשרות בטווח הארוך ולא המיידי גם להגיע לרמות שכר טובות.

בהמשך לתשובתך

האם אכן נכונים חששותי לגבי לימוד מדעי המחשב? הם כוללים מתמטיקה בעיקר? המתמטיקה שם היא ברמה גבוהה??

רמה בהחלט גבוהה

תודה

כנראה שאצטרך רק להשאר עם החלום על כסף גדול ולהמשיך לעבוד קשה בלי תמורה מספקת......
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יעוץ ללימודים וקריירה
בחר
בחר