ייעוץ והכוונה תעסוקתית

שלום, סיימתי תואר ראשון בחינוך דרך האונ' הפתוחה ואני נמצאת כרגע בשלב שבו עליי לחפש עבודה אבל אני לא יודעת במה אני רוצה לעסוק. אני יודעת שבתור מורה או גננת אני לא רוצה לעסוק.היכן אוכל לקבל ייעוץ והכוונה תעסוקתית ולאו דווקא בתחום החינוך? תודה מראש

ייעוץ והכוונה תעסוקתית

ישנם מכונים ופסיכולוגים פרטיים העוסקים בכך.

הצעת עבודה בתחום הקוסמטיקה

בוקר טוב לך, אני עובדת בחברה אמריקאית בעלת ותק של 24 שנים שנסחרת בבורסת ניו יורק. החברה פרצה לשוק הישראלי לפני כשנתיים. העובדה מאוד מעניינת, מאתגרת ומפתחת. אם את מעוניינת, את מוזמנת ליצור קשר: 050-7652439 בהצלחה בכל אשר תיבחרי.

ייעוץ והכוונה תעסוקתית

ישנם מכונים ופסיכולוגים פרטיים העוסקים בכך.

שלום ד"ר יצחק גרתי

תודה על התגובה, תוכל לפרט יותר לגבי מכונים ופסיכולוגיים פרטיים? חוץ ממכון פילת שאני מכירה ובררתי שם אני לא מוצאת מכונים נוספים ואין לי מושג איך אני יכולה להגיע לפסיכולוגים פרטיים. תודה שוב

באיזה אזור בארץ?

מצטרפת

גם אני הייתי שמחה לקבל המלצה על מכון איבחון, אזור פ"ת, ת"א, ר"ג.

באיזור המרכז - גוש דן

זהו מידע ולא המלצה!

לצערי אין מכון שאני יכול להמליץ עליו בפה מלא. בחלק מהם מועסקים אנשים לא מוסמכים, בחלק אין מידע מפורט על המקצועות וכך הלאה. עקרונות לבחירת מקום ליעוץ תעסוקתי: 1. היועץ בעל תעודת מומחה ביעוץ תעסוקתי מטעם משרד הבריאות (אל תתבישו לבקש לראות תעודה!) 2. יש בידיו מידע מקיף על מקצועות (לרוב אין!). 3. המלצות מחברים על יועץ/יועצת ספציפיים. בכל מקום יש יועצים מוצלחים יותר, וגם פחות. באזור המרכז: מרכז ליעוץ באוניברסיטת ת"א, מכון קינן-שפי, אדם, פילת.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יעוץ ללימודים וקריירה
בחר
בחר