לימודי סיעוד

שלום רב. ברצוני לשתף להתייעץ עמכם בהתלבטות שמעסיקה אותי. בשנים האחרונות אני מוצאת עניין רב בתחום הרפואה והבריאות, עקב כך החלטתי להרשם ללימודי סיעוד. אם כי קיימת בי הססנות קלה לגבי הבחירה, כתוצאה מתגובות של מכרים שלווא דווקא מעודדים את החלטתי כוון שטוענים כי המקצוע מעט שוחק...(קיימת בי הבנה בעניין). אך עם זאת,קיים בי עניין רב בתחום,ומאמינה כי הוא אתגרי, מעניין ומרתק לטעמי. בנוסף, הייתי מעוניינת לדעת מעבר לציון פסיכומטרי (הדרוש מעל 500), מהם תנאי הקבלה מבחינת ציוני בגרויות (עליי לציין כי יש לי בגרות מלאה), ועד כמה רמת האנגלית הכרחית ללימוד המקצוע. דבר אחרון, במידה והייתי מחליטה לסטות מהחלטתי ולבדוק תחומי לימוד נוספים מלבד הסיעוד (בתחום הרפואה והבריאות כמובן), אילו הם התחומים אותם אני יכולה עוד לשקול? אני מודה לכם,מתנצלת על ההרחבה, ומצפה בקוצר רוח לתגובה.

היי נתלי..

את יכולה להיכנס לאתר יורם שבוואלה ולחפש מידע על סיעוד,זה יביא לך את כל המוסדות ואת תנאי הקבלה בהם. בקשר למקצועות פרא רפואיים אחרים יש קלינאות תקשורת,ריפוי בעיסוק,פיזיותרפיה,שתנאי הקבלה להם די גבוהים בדר"כ..זאת אומרת פסיכומטרי מעל 650,אפילו סביבות 680 לרוב... בגרות בממוצע מאוד גבוה,4 יחידות מתמטיקה.ועוד תנאים שכל מוסד אקדמי קובע לעצמו(כמו ראיון למשל)אבל אני באמת ממליצה לך ליצור קשר עם כל מוסד ולחפש באינטרנט מידע כמו שאמרתי לך... בכל מקרה..אני חושבת שסיעוד זה מקצוע מאוד מעניין ומכובד, אבל זה נתון רק לשיקולך.. בהצלחה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יעוץ ללימודים וקריירה
בחר
בחר