תואר שני בתחום משאבי אנוש

שלום, אני מתעניינת בלימודי תואר שני בתחום של משאבי אנוש, באזור המרכז. מכללות, זה אחלה אבל מאוד מאוד יקר. ולגבי אוניברסיטה- תנאי הקבלה די בשמיים (יש לי ממוצע של 88 בע"ס באוני' ת"א). אני אנסה להתקבל ללימודי עבודה, למרות הסיכויים הקלושים. רציתי לשאול, האם גם תואר שני בסוציולוגיה באוני' ת"א יכול להתאים לתחום של משאבי אנוש? והאם יש תוכניות נוספות לתואר שני בתחום משאבי אנוש באזור המרכז? ושאלה אחרונה- מהו שכר הלימוד השנתי האוניברסיטאי לתואר שני בחוגים שציינתי (לימודי עבודה וסוציולוגיה). תודה רבה על ההתייחסות!!! שיהיה המשך חג שמח!

משאבי אנוש

רציתי לשאול, האם גם תואר שני בסוציולוגיה באוני' ת"א יכול להתאים לתחום של משאבי אנוש? כן, ביחוד במגמה להתנהגות ארגונית. והאם יש תוכניות נוספות לתואר שני בתחום משאבי אנוש באזור המרכז? ו לימודי עבודה למנהלים, תוכנית לימודים לתואר שני ללא עבודת גמר. משך התוכנית: שנה - כולל סמסטר קיץ. הלימודים מרוכזים בימי חמישי ושישי. תואר שני שנה אחת מסלול יום תואר ראשון ונסיון בתחום 03/6405550 ת.ד.39040 רמת אביב 69978 אונ' תל אביב, פקולטה למדעי החברה פרטי מסלול תשס"ו מגמת ניהול משאבי אנוש בחוג למינהל עסקים. ראו מינהל עסקים. תואר שני שלוש שנים מסלול יום, ערב ו/או יום ו בגרות+ פסיכומטרי או מבחן אחר 03/5311861 צה"ל 104 55451 קריה אקדמית קרית אונו מידע נוסף במוסד תשס"ו נלמד ברשל"צ. בחוג למינהל עסקים - תוכנית בייעוץ וניהול משאבי אנוש. ראו מינהל עסקים תואר שני. תואר שני שנתיים מסלול יום תואר ראשון 03/9634111 ת.ד.9153 שד' יצחק רבין 7 רשל"צ 75190 מכללה למינהל רשל"צ, ת"א, אקדמי מידע נוסף במוסד תשס"ו מינהל עסקים התמחויות: שיווק ופרסום, ניהול משאבי אנוש והתנהגות ארגונית, מימון ושוק ההון. ראו מינהל עסקים. תואר שני שנתיים מסלול יום, ערב ו/או יום ו תואר ראשון 03/5311861 צה"ל 104 55451 קריה אקדמית קרית אונו מידע נוסף במוסד תשס"ו החוג ללימודי עבודה. תואר שני שנתיים מסלול יום תואר ראשון 03/6405550 ת.ד.39040 רמת אביב 69978 אונ' תל אביב, פקולטה למדעי החברה פרטי מסלול תשס"ו במחלקה לכלכלה: מגמת כלכלת משאבי אנוש. מידע נוסף ראו כלכלה. תואר שני שנתיים מסלול יום תואר ראשון 03/5318520 52900 אונ' בר אילן, פקולטה למדעי החברה, רמת גן ושאלה אחרונה- מהו שכר הלימוד השנתי האוניברסיטאי לתואר שני בחוגים שציינתי (לימודי עבודה וסוציולוגיה). בתואר השני כ - 11,200 ש"ח צמוד .

לדר' יצחק גרתי, המון המון המון תודה!!!

עזרת לי מאוד מאוד! חג שמח!

אין התמחות בסוציולוגיה אירגונית באוניברסיטת ת"א !

ומי אמר שיש?

לדר' יצחק גרתי, המון המון המון תודה!!!

עזרת לי מאוד מאוד! חג שמח!

בהצלחה!

ומי אמר שיש?

תגובה

השואלת שאלה " האם גם תואר שני בסוציולוגיה באוני' ת"א יכול להתאים לתחום של משאבי אנוש?" וענית ש"כן במיחוד במגמת התנהגות אירגונית" לכן הדגשתי כי אין התמחות כזו שם.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
יעוץ ללימודים וקריירה
בחר
בחר