כל הכבוד לשבט

כל הכבוד לשבט

שני"ר !!! מתוך 16 קומונות של גרעין רעים, יש להם נציגות ב- 14 קומונות ....... אני מכיר שבט עם 00000000000000000 נציגים השנה ברעים ( אייקון של פרצוף עצוב ), אבל, אנחנו אופטימיים.....................( אולי שנה הבאה נחייך יותר......)

נ. מרדר... קודם כל רוצה אני להדגיש, שאני ממש אוהב אותך!!

ורק רציתי להגיד שאני מכיר שבט ששולח השנה את הש.ש. הראשון שלו לגרעין פנימיות ושולח עוד ש.ש. להחזיק את האתגר הנהגתי בהנהגת דרום, ועוד נחלאווי שהולך להציל קיבוץ - שגם זה מכובד להפליא!! מה גם, שזו לא הכמות אלא האיכות!! אז ניפגש היום בשבט שמוציא 0 חניכים לגרעין רעים, נראה להם מזה!!(:

ועוד נקודה נתן,

השבט גם שולח עוד 12 חניכים למשימות הגנה על המולדת!!!(:

כל הכבוד לשבט

שני"ר !!! מתוך 16 קומונות של גרעין רעים, יש להם נציגות ב- 14 קומונות ....... אני מכיר שבט עם 00000000000000000 נציגים השנה ברעים ( אייקון של פרצוף עצוב ), אבל, אנחנו אופטימיים.....................( אולי שנה הבאה נחייך יותר......)

וואלה, תודה!!!!

ובכלל אני חושבת שכל ההנהגה (דרום כמובן) צריכה להיות גאה שיש לנו ממש הרבה שינשינים יחסית לגודל, בכל הגרעינים.

נ. מרדר... קודם כל רוצה אני להדגיש, שאני ממש אוהב אותך!!

ורק רציתי להגיד שאני מכיר שבט ששולח השנה את הש.ש. הראשון שלו לגרעין פנימיות ושולח עוד ש.ש. להחזיק את האתגר הנהגתי בהנהגת דרום, ועוד נחלאווי שהולך להציל קיבוץ - שגם זה מכובד להפליא!! מה גם, שזו לא הכמות אלא האיכות!! אז ניפגש היום בשבט שמוציא 0 חניכים לגרעין רעים, נראה להם מזה!!(:

נראה לך שיש לי ספק

בנוגע לאיכות ....... גדוד גולן ראשון, הכי,הכי בהנהגה ! ובנוגע לחיילינו - שישמרו על עצמם וישובו לבית בשלום, אמן .

וואלה, תודה!!!!

ובכלל אני חושבת שכל ההנהגה (דרום כמובן) צריכה להיות גאה שיש לנו ממש הרבה שינשינים יחסית לגודל, בכל הגרעינים.

נכון- כל הכבוד להנהגת דרום על הנציגים האיכותיים שלנו!!!!

כל הכבוד לשבט

בתור אחת מהש"שיניות של שבט שני"ר... תודה (=

אני גם מקווה שבשנה הבאה יצאו יותר ש"שינים מכל שבט, נראה לי שאנחנו עומדים בתחילתה של השנה הכי מדהימה ומשמעותית בחיינו... צריך שכמה שיותר אנשים יתנו מעצמם ויגשימו את עצמם בשנת שירות...

ועוד נקודה נתן,

השבט גם שולח עוד 12 חניכים למשימות הגנה על המולדת!!!(:

סבא..

מי הולך לנח"ל מאצלנו?? ומה עם אור וארז הם לא עושים בסוף שנת-שירות? שיר.

אהלן שירוש.... ברור שאור וארז עושים ש.ש.... הם עושים נחל בקיבוץ רעים....

ואם יירצה השם, כניראה גם הדוד חגי יצתרף אליהם!!!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דרך המשך
בחר
בחר