הכרזת שיבוצים גרעין רעים....

יש לי שאלה.. כי דיי שיגעו אותי.. ואני לא יודעת למה להאמין... ההכרזת שיבוצים מחר (6\6) או ב- 6\9???? אם מישהו יודע בוודאות.. נא להגיד!!

אולי מחר....רכזי הגרעין אמרו שד ה 9.6 יפורסמו השיבוצים...המפגש ב11.6...

דיי! כבר ממש בא לי לראות את זה כבר....

איזה התרגשות1 אבל יש לי הרגשה שאני אראה את זה ולא אדע בכלל מי זה כל האנשים האלו... כי אני לא ממש זוכרת... חיחיחיחייי יש סיכוי שזה יהיה עוד ב 8.6... שזה עוד יומיים! מי שאיתי בקומונה, שיתקשר מיד ויגיד לי מי הוא... חחחחחחח

ממה שאני הבנתי אז אנחנו אמורים לקבל תשובות ביום שלישי הקרוב

מצטערת, אני חייבת להגיד את זה!

מי שאיתי בקומונה, תתקשרו אליי או משהו כשאתם יודעים, כי מחלקת דרך המשך קצת מחרימה את התיבת דואר שלי........ אני אוהבת אתכם מאוד! נתראה ב-11, ותזכרו שיש לי יומולדת:))

נגה, השיבוצים יפורסמו באינטרנט!

אין לך מה לסמוך על הדואר...גם לי לא הגיעו מכתבים מדרך המשך... בכל מקרה , עוד יום יומיים יפורסמו השיבוצים ואני נורא מתרגשת... שיהיה בהצלחה לכולם!

נגהה- הלחצת!

אההההההההההה נגה בדאלאק! יפרסמו גם פה את השיבוצים- וחוצמזה- אמאלה- כאילו אני כל הזמן לחוצה (מן הסתם9, אבל פתאום שרשמת- כאילו- הפנ את ההודעה ל"חברי קומונה " שלך זה הנכיס אותי ככה ללחץ פתאום!!! תיהיי בריאה- יאבאאאאאאאאאאאאא חברי קומונה!... גדוול! אמא!...(זה רק אני - או שגם אתם כל הזמן עסוקים- ב"מעניין איך אני אראה? איפה אני אהיה? איזה שמות יהיו בלקסיקון שלי? וכו'..שנה הבאה-?"... אמאלה!!! בהצלחה לכולנו-...(הצלחה- זה תמיד דבר טוב).. הנאה גדולה- לכולם!!!

חחח חופשי תילחצי

אבל רגע, לא הבנתי במה מתעסקים..
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דרך המשך
בחר
בחר