טוב.......בואו ונחשוב מה נעשה לקראת חגיגות ה-100........עמודים.

רעיונות יש למישהו ?

אוף! קלקלת לי!!!

רציתי להיות הראשונה שמכריזה שהגענו לעמוד מאה...ממש ציפיתי לזה וככה את בא ומנפץ לי הכל... בכל מקרה אין לי רעיונות אבל אני חושבת שזאת הזדמנות טובה לציין שבזמן האחרון הפורום הזה מאוד פעיל שזה דבר מאוד משמח. כולי תקווה שהפורום והאתר החדש של דרך המשך יהיו ממש מקום מפגש לכל הש.ש ובמה לכל השאלות, הדיונים והדעות שיש בנושא! שיהיה בהצלחה לכולנו!

רייב מטורף בבית פיליפס!!!

שירי קרוואן בלופ עד הבוקר!!! מיץ פטל של מחנה קיץ בג'ריקנים חופשי כל היום!!! או שפשוט נכתוב הודעות מזל טוב לפורום.

אני דווקא חושב שהמיץ קיווי ( הירוק - זה שנראה כמו סבון כלים ), יותר מתאים לפה !

אריה מתי נהיית כזנ שנון?

זה רק אני או שמהודעה להודעה אתה נהיה יותר ויותר מצחיק? (רציתי לציין שהודעה זו נכתבה עם 0% ציניות) אריה אתה תותח! איילת שבט גבעתיים (בקרוב ש"ש..)

נהייתי ? נולדתי כזה !

ו.....איילה......אם תמשיכי עם הפירגון הזה פה......מובטח לך עתיד מזהיר במחלקת דרך המשך. אגב ? התקבלת לאן שרצית ? אפשר לשפר את תנאייך איכשהו ? :-)

אוווו אריה

את האמת שכן.... התקבלתי להדסה נעורים... בדיוק איפה שרציתי להיות... מה שכן אתה יכול לסדר לי במקום 4 אוטובוסים לפנימיה איזה קומבינה שאני אסע ברכבת... :)

אריה...

אל תשכח מי היה איתך מהתחלה! עוד מימי "אריה סרוגו - ראש הנהגת דרום". ואני אוסיף שהזמנת אותנו להתארח אצלך כשהיינו בסוף ט' ורצית להאכיל אותנו בפיתות מהטאבון וממרח כבד צמחי!!! :)

או....הו......אלה היו ימים....כשבגרוש עוד היה חור......

אוווו אריה

את האמת שכן.... התקבלתי להדסה נעורים... בדיוק איפה שרציתי להיות... מה שכן אתה יכול לסדר לי במקום 4 אוטובוסים לפנימיה איזה קומבינה שאני אסע ברכבת... :)

סגור ! יש לי פגישה עם מנכ"ל הרכבת כבר שבוע הבא !

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דרך המשך
בחר
בחר