הייתי רוצה לקבל את הדעות שלכם על נושא עקוני שקורה בשבט שלי....

לפני כשבוע היה בשבט שלי סמינר לקורס (כיתות ט) כהכנה פרקטית למה שהולך ליקרות איתם אחרי השיבוצים לשנה הבאה ובאחד החלקים של הסמינר החניכים היו צריכים להגיד שם של אדם אחד שלדעתם לא צריך ליהיות בוגר קורס וקרה והעיפו חניכת קורס לאחר ששמה נאמר כמה וכמה פעמים ולאחר שיחה עם המדריך קורס שלה אך היא עפה לפני הבנה שהיא לא הולכת לעשות כלום שנה הבאה לדעתי שלי זו חוצפה וזה היה "גזר דין" תקדימי בשבט שלי הייתי רוצה לדעת אם זה קרה בשבטים שלכם כי השבט שלי קטן והכל בו ניסיוני ענת

איטן דבר כזה נראה לי בשום שבט בתנועה........

זה בושה לשבט שאתם מסלקים ככה מישהו מהשבט לפני שהוא הספיק להוכיח את עצמו או להיפך.... אם אחרי שהוא בשכב"ג והוא פוגע בשבט זה מובן, אבל כשהוא בקורס זה בושה לשבט!!! איזה שבט את?

להעיף מישהו מהשבט?

אסור!!!!!!!!!!!!!!!! אני לא מאמין!! איזה שבט\הנהגה?

אני מסכימה עם אבי וקפלן.... והיא משבט ראש העין "עוגן" הנהגת דר"ג

הייתי רוצה לקבל את הדעות שלכם על נושא עקוני שקורה בשבט שלי....

לפני כשבוע היה בשבט שלי סמינר לקורס (כיתות ט) כהכנה פרקטית למה שהולך ליקרות איתם אחרי השיבוצים לשנה הבאה ובאחד החלקים של הסמינר החניכים היו צריכים להגיד שם של אדם אחד שלדעתם לא צריך ליהיות בוגר קורס וקרה והעיפו חניכת קורס לאחר ששמה נאמר כמה וכמה פעמים ולאחר שיחה עם המדריך קורס שלה אך היא עפה לפני הבנה שהיא לא הולכת לעשות כלום שנה הבאה לדעתי שלי זו חוצפה וזה היה "גזר דין" תקדימי בשבט שלי הייתי רוצה לדעת אם זה קרה בשבטים שלכם כי השבט שלי קטן והכל בו ניסיוני ענת

היא מתנדבת!!!!!!

כל אחד בשכבג מתנדב ולכן אין לאף אחד זכות להעיף משהו אפשר להעיף מתפקיד אם לא מבצעים אותו כמו שצריך אבל להעיף מהשבט- לפי דעתי אסור לכם

להעיף מישהו מהשבט!?

איך אפשר לעשות דבר כזה!? ואיך חברים שלה, או לפחות חברים לגדוד, אמרו שצריך להעיפף אותה? או שלא הבנתי נכון או שקורה פה משהו לא הגיוני....
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דרך המשך
בחר
בחר