בקשר לדיון בפורום בעוד כשבוע - ובעיקר לאריה

מה שלומך אריה? אני יודע שאני לא ממלא את תפקידי בפורום בתקופה האחרונה, אבל אני רואה שאתה לוקח את האחריות. יפה. מתי ישיבת הועדה הבאה דרך אגב? ומה עם התשובה שאתה חיב לי על המכתב ששלחתי לך לגבי פורום מתנדב לפרוייקט שב"א? ולעניין שרציתי להעלות: נראה לי לא נכון, שלא לומר אווילי, להודיע שיש דיון בפורום על "כל הנושאים החברתיים של התנועה". זה כמו להגיד שיש דיון על כלום. אם אנחנו רוצים דיון רציני, אז צריך נושא לדיון. מה בדבר דיון על השיבוצים של גרעין רעים למשל - מתי הם צריכים להתפרסם, מה השיקולים, מה צריך לעשות כדי פרסם אותם בזמן? ומה עם דיון על הפיילוט המפורסם שלנו? ומה עם דיון על אלימות במדינה בכלל, בתנועה בפרט ובטקסי סיום של המחנות באופן ספיציפי לקייץ. אולי זה יקדם אותנו במשהו בכל אופן, רק דיון עם נושא ימשוך אנשים שיש להם מה להגיד בנושא. מה אתה אומר? גורי

ברוך רב שובך, ציפורה נחמדת......

היי גורי, שתי "ירידות" כדי לאפס אותך קצת : 1. הודעה כזו, הייתי מצפה שבתור מנהל פורום תדע, שוליחים במייל ישירות אלי בייחוד שאתה יודע את הכתובת..... 2. כל הפורום ממתין בסבלנות לנאום הפתיחה שלך. כרגע מי שלוחץ על הכפתור השמאלי העליון, מקבל....נאדה, כלום !!!! ועכשיו לשאלותיך : 1. שלומי מצויין. 2. ישיבת הוועדה הקרובה תהיה בסביבות סוף החודש. אני אוציא הודעות רשמיות, מייד לאחר שאחזור מחו"ל ( סוף שבוע הבא ). עושה לי טוב לראות ( מטוס ממריא דרך.....) שאתה מחכה לישיבות הבאות... 3. "קניתיו, אך עדיין לא הספיקותי לעיין בו" ( הגשש גברי על הממונה של מיקי ברקיקי ). אף אחד לא מושלם, מסתבר, וגם לא אני. הבטחתי שאקרא, אבל לא מצאתי עדיין את כוחות הנפש לעשות זאת. אולי עדיף שניפגש על כוס קפה ( אני מזמין ) ? 4. מזל שלא אמרת ( לא אמרת, נכון ? ) אוילי, כי אני לא מסכים איתך. הדיון הראשון, יהיה מעיין נסיון לבחון את היכולת של שימוש במדיום הזה ככלי עבודה. ככזה, הוא עשוי להצליח או להכשל ואני רוצה למנוע את האפשרות שהוא נכשל כי ה"נושא לא מעניין". אני רוצה ששאלות כמו "מגיע לנו חאקי, או לא" ?, או "האם השמפו צריך להיות לכל סוגי השיער, או לשער חלק "? או " מי מטפל בנושא הנח"ל במחלקה" ? או " האם לבטל את התחרות במחנות"? יהיו בדיוק מסוג השאלות שישאלו בפורום ( מצטער שכבר "גזלתי" 80% מהם...). כך תיהיה לכולם את האפשרות גם לקבל תשובות לשאלות שמענינות אותם ולא רק לקיים דיון חשוב וערכי. עכשיו, מכיוון שאני יזמתי את הדיון...... "חולה" עליך, אריה.

אני מסכים בהחלט על כך שיש צורך להגדיר נושא.

וכיוון שזה יהיה הדיון הוירטואלי הראשון בתולדות התנועה - צריך להכין אותו כדי שנוודא שהוא יהיה מוצלח. לדון בנושא הטכניקה, כללים לדיון, הכנת הדיון כמו שמכינים דיונים בפעילות עם נקודות וכו'. הרי לא היינו רוצים שהדיון הראשון יכשל... עילי

ברוך רב שובך, ציפורה נחמדת......

היי גורי, שתי "ירידות" כדי לאפס אותך קצת : 1. הודעה כזו, הייתי מצפה שבתור מנהל פורום תדע, שוליחים במייל ישירות אלי בייחוד שאתה יודע את הכתובת..... 2. כל הפורום ממתין בסבלנות לנאום הפתיחה שלך. כרגע מי שלוחץ על הכפתור השמאלי העליון, מקבל....נאדה, כלום !!!! ועכשיו לשאלותיך : 1. שלומי מצויין. 2. ישיבת הוועדה הקרובה תהיה בסביבות סוף החודש. אני אוציא הודעות רשמיות, מייד לאחר שאחזור מחו"ל ( סוף שבוע הבא ). עושה לי טוב לראות ( מטוס ממריא דרך.....) שאתה מחכה לישיבות הבאות... 3. "קניתיו, אך עדיין לא הספיקותי לעיין בו" ( הגשש גברי על הממונה של מיקי ברקיקי ). אף אחד לא מושלם, מסתבר, וגם לא אני. הבטחתי שאקרא, אבל לא מצאתי עדיין את כוחות הנפש לעשות זאת. אולי עדיף שניפגש על כוס קפה ( אני מזמין ) ? 4. מזל שלא אמרת ( לא אמרת, נכון ? ) אוילי, כי אני לא מסכים איתך. הדיון הראשון, יהיה מעיין נסיון לבחון את היכולת של שימוש במדיום הזה ככלי עבודה. ככזה, הוא עשוי להצליח או להכשל ואני רוצה למנוע את האפשרות שהוא נכשל כי ה"נושא לא מעניין". אני רוצה ששאלות כמו "מגיע לנו חאקי, או לא" ?, או "האם השמפו צריך להיות לכל סוגי השיער, או לשער חלק "? או " מי מטפל בנושא הנח"ל במחלקה" ? או " האם לבטל את התחרות במחנות"? יהיו בדיוק מסוג השאלות שישאלו בפורום ( מצטער שכבר "גזלתי" 80% מהם...). כך תיהיה לכולם את האפשרות גם לקבל תשובות לשאלות שמענינות אותם ולא רק לקיים דיון חשוב וערכי. עכשיו, מכיוון שאני יזמתי את הדיון...... "חולה" עליך, אריה.

אריה - האם זה נסגר סופית שכל חברי המחלקה יהיו נוכחים כדי לענות על פי תחומי האחריות שלהם ?

כעקרון נסגר. צור קשר בשבוע הבא עם ברומר, אני פשוט בחו"ל...

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דרך המשך
בחר
בחר