אריה...

אריה...

אריה יקר... קודם כל אני מקווה שמכל ההודעות שלי הבנת שאני אשמח להיות קול צעיר בסמינרים שלכם. חוץ מזה שבקרוב כבר אין לי קשר לצופים אז אני מקווה להמשיך איכשהו להיות שותף דרך הפורום. חבל שלא הצלחנו לגרום לעוד אנשים להתחבט בשאלה על פיתוח הפרט או התוצאה אבל התשובה שלך לא סיפקה אותי. ברור לי מאיפה הכל מתחיל אבל לא הבנתי במה אתה תומך להמשיך להגיד "בוא תעשה שנת שירות, תרויח הרבה בתור בן אדם" או להתחיל למכור את שנת השירות בתור תרומה לקהילה. אני אישית מאד נפגעתי מאנשים סביבי שיצאו בשביל עצמם, כי למשל מתוך זה אנשים לא מוכנים להקריב מעצמם כי הרי הם באו כדי להרויח. בכל מקרה אני חושב שצריך להקדיש לזה חלק מאד נרחב בתהליך ההכשרה. ועכשיו לחלק החשוב... FU-8238 פירושו FAT URI שמונה מספר המזל ו עשרים ושלוש הלא הוא הגדול מכולם ואם אתה לא יודע על מי מדובר - תתבייש!!!

אורי......

קודם כל הבנתי ואני אשמח שתהיה ( קול צעיר ). בוא ואגלה לך סוד - הקשר עם הצופים אף פעם לא נגמר. אולי לך בטווח הקצר והמיידי נראה כך, אבל הפורום ( מכובד וחשוב ככל שיהיה ) הוא לא מה שיקשור אותך לתנועה, אלא התחושה שתהיה לך של "אני גדלתי פה". לא, לא. אני ממש לא בעד להגיד "בוא ועשה שנת שרות כדי שתרויח בתוח אדם". ממש לא. אני בעד "למכור" ציונות, שינוי חברתי, התיישבות, חינוך לערכים וכו' וכו'. כפי שאמרתי וכפי שאתה רואה היום, תוצר הלוואי הוא הפיתוח האישי של הפרט. קיבלתי את ההסבר הממצא שלך בנוגע לשם, אני דווקא העדפתי את מה שהיה לי בראש....גם אני הייתי משתמש באלוהים מידי פעם, יחי הוד אויריותו !!!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דרך המשך
בחר
בחר