גורי יקר גורי חביב, עילי הנחמד ( עאלק ).....

שימו לב !!! מזמן דיברנו על זה שאנחנו רוצים לקיים יום צ'יטוט בפורום, בו יהיה מכוונים כל חברי המחלקה, הוועדה וחברי דרך המשך, כדי לקיים את הדיון הוירטואלי הראשון בתולדות תנועת הצופים ( או התנועות בכלל ). כל מה שצריך לעשות ( כזכור ), זה לקבוע יום שיהיה פחות-או-יותר נוח לכולם ( שבת נגיד וכשאין קורסים תנועתיים ) ולפרסם את הידיעה המרעישה בכל רחבי התנועה והפורום. נו ??????????????? מישהו מוכן להרים את הכפפה ??

אני!

בתקווה שזה יהיה לפני תחילת שנת הפעילות או כמה שיותר מוקדם. כזכור לי היה חדר צ'ט של תג היער הוא עדיין קיים? יש שבתות או ימי שישי ספציפיים שלא נוחים?

אני בעד אבל מי שצריך להרים את הכפפה...

הם אנשי המחלקה ! ברגע שנפרסם - מי שיגיע יגיע (כמובן פונקציה של הפירסום) אבל מי שצריך לדאוג שיהיה - זה הגורמים הדומיננטיים בדיון - אנשי מחלקת דרך המשך. בוא נקבע יום ושעה, אני אעשה פרסום ב"עכבר", אנשי המחלקה יעזרו בפרסום לקומונות, מועמדים לש"ש וכו' ונרים את זה ! ופשוט עוד לא עניתי כי לא הייתי ליד מחשב (ואני גם לא אהיה שוב עד מחר בערב...) עילי

אני לא מספיק טוב בשבילך ? קדימה, בוא נקבע יום ושעה ואדאג שכל השאר יעשה.

גורי, לך יש מה להוסיף ????

נו, קדימה. מיד אחרי המועצת תנועה.

עילי. מכיוון שההודעות הקודמות נמחקו, בוא נסכם על השבת של ה-18/5.

נדמה לי שזה גם אחרי הסיום של סמינר דרך המשך. זה נכון גלית ?? אם כן, אז נגיד בשעה 20:00 ? מה אתה אומר, בטלן ?

למען האמת זה בדיוק יום לפני היציאה לסמינרים של רעים, כמה ימים אחרי הקורס מרכזים, ואם אני לא טועה

גם אנשי גרעים אמיר (כל ה23 שגם ככה לא ממש לוקחים חלק בפורום) נמצאים בבית. לגבי השאר אני לא יודעת אבל... אחלה בחלה של תאריך!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דרך המשך
בחר
בחר