מה זאת אומרת "לא צריך לקרות"?

אצלנו בשכבג יש כמה וכמה זוגות אחים. אז מה, כל מי שיש לו אח, אוטומטית ינופה מוועדת שיבוצים? כמו שכבר אמרתי קודם- הכל עניין של בגרות.

הרבה תלוי. אבל בשורה התחתונה השכבג באותו מקום יקבע את זה

בשיבוץ עצמו, בראש שבט, בשכב"ג, במרכז הבוגר (אם קיים), אבל באופן כללי אני רואה מקרים ספציפים שבהם יש ראש שבט חזק שממש מעורב בשכבג ואין או שיש מרכז בוגר חלש. ושזהו באמת שיבוץ שנוי במחלוקת. והוטו מגיע מהסיבות הנכונות והשכבג מסכים לו השכבג הוא הסמכות הבלעדית והוא יכול לשלול את הוטו

נועם. המשמעות של המילה ווטו, היא קביעת עובדה ללא התחשבות בדעתם של האחרים.

ברור שאם ראש שבט מצליח לשכנע את השכב"ג לעשות משהו, אז זה בסדר. כמו שזה בסדר שכל הורה אחר בשבט יעשה את זה, מנהל אגף החינוך בעירייה, או ראש העיר. לכל אחד יש את הזכות לשכנע. השאלה הייתה האם יש לו את הזכות להטיל ווטו. ופה אני טוען שלא.

אצלנו אין לאף אחד מושג מי ראש שבט.. ואני עוד מרכז!

תופעה ידועה בהנהגת ירושלים. תמצא שזה מאד שונה בהנהגות אחרות, כמו דרום למשל, ששם ראשי

השבטים הם מאד מעורבים ובטח מוכרים על ידי השבטים והשכב"ג.

נועם. המשמעות של המילה ווטו, היא קביעת עובדה ללא התחשבות בדעתם של האחרים.

ברור שאם ראש שבט מצליח לשכנע את השכב"ג לעשות משהו, אז זה בסדר. כמו שזה בסדר שכל הורה אחר בשבט יעשה את זה, מנהל אגף החינוך בעירייה, או ראש העיר. לכל אחד יש את הזכות לשכנע. השאלה הייתה האם יש לו את הזכות להטיל ווטו. ופה אני טוען שלא.

למה אתה לא מבין

אמרתי שאם השכבג יחליט שיהי לו וטו יהיה לו וטו השכבג הוא המחליט

אז זה כבר לא וטו.

למה אתה לא מבין

אם השכבג יחליט שיש וטו אז יהיה וטו אוף איך נתנו לך להיות ראש הנהגה

אתה לא מבין !!!! וטו לא מחליטים אם לקבל או לא !!!! וטו זה וטו !!!!

איך נהיית מרכז צעיר?????? ועוד שנתיים !!!! ועוד באשדוד !!!!! ועוד בהנהגת דרום !!!! ( שיש לה כזה ראש הנהגה מפואר ! )

מה זאת אומרת "לא צריך לקרות"?

אצלנו בשכבג יש כמה וכמה זוגות אחים. אז מה, כל מי שיש לו אח, אוטומטית ינופה מוועדת שיבוצים? כמו שכבר אמרתי קודם- הכל עניין של בגרות.

כל מי שיש לו אח לא ישב בועדה בזמן השיבוץ של אח שלו

אצלנו בשבט ועדת שיבוצים כוללת רשג"דית אחת והיא לא משבצת את הצוות שלה אלא אומרת את מה שהיא חושבת כמו כל רשג"ד אחר אני לא הייתי רוצה שאחותי תשבץ אותי

אני לא רוצה הרבה דברים. אז מה?

אין מה לעשות,זה חלק מהעניין. כמו שאתה צריך להתמודד עם שיבוץ של חברים שלך, ככה צריך להתמודד גם עם שיבוץ של אחים/צוות/אתה עצמך. זה חלק מהעניין. אף אחד לא אומר שזה קל, אבל... בשביל זה לא אדם אחד משבץ, אלא צוות שלם.

אתה לא מבין !!!! וטו לא מחליטים אם לקבל או לא !!!! וטו זה וטו !!!!

איך נהיית מרכז צעיר?????? ועוד שנתיים !!!! ועוד באשדוד !!!!! ועוד בהנהגת דרום !!!! ( שיש לה כזה ראש הנהגה מפואר ! )

למה אתה לא מבין

אם השכב יחליט שיש לו וטו אז הוא יוכל להטיל וטו על כל דבר בלי לשאול את השכבג אם השכבג יחליט שלא אז לא יהיה לא יא אללה אני לא מאמין שהייתי חבר באותה הנהגה איתך

העובדה שהשיבוצים משפיעים ישירות על שתי הבנות שלך קצת משנה את השאלה

כי יכול להיות שבתכלס תרצי לנגה את המדריך הטוב ביותר ויכול להיות שהוא יותר מתאים לריכוז צעיר או הדרכה כן כן אני בקיא בכל רזי משפחת מטוס... (האמת שלא כולם חסר לי פרט מידע אחד..)

לא ממש נכון. אולי רלוונטי רק לעדן... אבל צריך לדעת להפריד. מה הפרט החסר? נשלים לך....

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דרך המשך
בחר
בחר