אם לא הבנת עד עכשיו, אז גלית היא בוגרת שבט "נופר" להבים ( שיש לי הרבה להגיד על ראש השבט הקודם שלו )

והיא הייתה מרכזת הדרכה צעירה בשבט וגם הולכת בשנה הבאה לקומונת "תל כביר" לעשות שנת שרות. ממש להתגאות....

באמת להתגאות..... אבל ראש שבט כזה? אני מקווה שאת לא רושמת את זה בקורות החיים שלך....

ממש ממש לא ! מה, כל כך קשה לך לקבל פירגון ?

אני מבין שלקח לך כל כך הרבה זמן להגיב, בגלל שהיית תקועה בלקרוא את המגילה שהשארתי לך ? או שאני מעריך את עצמי יותר מידי ?

דבר ראשון, באמת קראתי אותה פעמיים כדי להבין כמו שצריך...

התגובה האיטית היא רק כי (כהרגלי) אני עושה עוד דברים במקביל. בכל אופן, הבנתי את הדוגמא על הבייסבול, ואני מסכימה שדברים כאלו הם בעייתים, התוכניות שלי הן יותר רגילות ומשעממות. השאלה היא, עד כמה אני יכולה להיות גמישה עם הדברים שהקומונה לפני (כמו גם המתנ"ס, בית הספר וכו') רוצה שאני אמשיך לעשות, לבין סדר העדיפויות הפרטי שלי.

תתיעצי עם מיכל דבש מהקומונה היוצאת שלך. היא בחורה מקסימה, כנה, ביקורתית....

אמרתי לך. זה לא תלוי בהם זה תלוי בך וברצון שלך.

אבל שימי לב. לפעמים מתוך רצון כן ( מהמילה כנות ) לעשות את הדברים אחרת, בסוף קורה שלא עושים כלום....

אני מודעת לזה, לכן גם לא רציתי להיות בקומונה א'.

כלומר, אין לי שום בעיה להמשיך דברים שאחרים לפני חשבו עליהם. להפך, ככה אני חוסכת לעצמי את כל ההתחלות, שבתכ'לס, די מבזבזות זמן יקר. אם דבר אחד או שניים שאני רוצה לא יצאו לפועל, זה פחות נורא. (למרות שאנימאד מאד מקווה שזה לא יקרה..)

ועל זה נאמר - "חזק ואמץ"

האם לדעתכם לראש שבט יש זכות וטו על שיבוצים בשבט?

בעיקר בשבטים בהם אין מרכז שכיר והמרכז הוא קומונר שעוזב מיד אחרי השיבוצים....

תלוי בראש שבט ובשבט

מה אתה אומר ? אז יש מקרים שאתה מסכים שראש שבט יטיל ווטו על שיבוצים ?

מה הקשר בין כל צוגר שהוא לבין שיבוצים?! לא וטו ולא נעליים

ומה בנוגע....

לשכב"ג שיש בו 5 מדריכים בפוטנציאל? האם נכון למשל לתת ריכוז לשביעיסט?

היו דברים מעולם גם בשבטים של 300-400 איש.. אם השביעיסט הוא ה מתאים ביותר הוא יהיה

מה אתה אומר ? אז יש מקרים שאתה מסכים שראש שבט יטיל ווטו על שיבוצים ?

אצלנו אין לאף אחד מושג מי ראש שבט.. ואני עוד מרכז!

הרבה תלוי. אבל בשורה התחתונה השכבג באותו מקום יקבע את זה

בשיבוץ עצמו, בראש שבט, בשכב"ג, במרכז הבוגר (אם קיים), אבל באופן כללי אני רואה מקרים ספציפים שבהם יש ראש שבט חזק שממש מעורב בשכבג ואין או שיש מרכז בוגר חלש. ושזהו באמת שיבוץ שנוי במחלוקת. והוטו מגיע מהסיבות הנכונות והשכבג מסכים לו השכבג הוא הסמכות הבלעדית והוא יכול לשלול את הוטו

העובדה שהשיבוצים משפיעים ישירות על שתי הבנות שלך קצת משנה את השאלה

כי יכול להיות שבתכלס תרצי לנגה את המדריך הטוב ביותר ויכול להיות שהוא יותר מתאים לריכוז צעיר או הדרכה כן כן אני בקיא בכל רזי משפחת מטוס... (האמת שלא כולם חסר לי פרט מידע אחד..)

נו באמת. דווקא זה לדעתי ממש לא שיקול.

אני חושבת שכל אחד הוא אדם מספיק בוגר כדי להתעלם לפעמים מרצונות אישיים לטובת צרכי השבט. הרי טענה כזו יכולה אם כך להישמע גם לגבי משבצים שצריכים לשבץ את אחים שלהם (במידה והם כבר בשכבג) או מדריכים לאחיות שלהם (אם הם בשכבצ) ובעיקר- לשבץ את עצמם.

אנשים שמשבצים את אחים שלהם באמת לא צריך לקרות

אבל אמא ובת זה שונה כי יכול להיות למשל שתמי רוצה שעדן תעזוב את הצופים ותתרכז בלימודים אז היא תשבץ אותה למשהו שהיא לא רוצה מה שיגרום לה לפרוש אפשר להסתכל על זה משני הצדדים
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דרך המשך
בחר
בחר