מה שאותי באמת מעניין...

זה מה קורה מבחינת היערכות לשנה הקרובה. אולי מישהו יכול לתת פה סקירה מקיפה על ההתארגנות בנושא דרך המשך (אריה לדוגמא) מגמות, פתיחות וסגירות של קומונות, יעדים מטרות וכו'. כמו כן, מה מתוכנן השנה בפרוייקט צמי"ד, (גורי לדוגמא) וכו' וכו'... עילי

האם עוזי ירון הוא מרכז מחלקת דרך המשך???!!!

כבר הבטחתי לך בעבר שכשהכל יהיה סגור ב"פלומבה" תקבל תשובה מקיפה.

קצת סבלנות. ולמי שמעניין אותו כל כך, אז עוזי לא יהיה מרכז מחלקת המשך. מי שירכז את המחלקה בעתיד הקרוב זהו ברק שריכז את הנהגת "צבר". הרשו לי בהזדמנות זו לאחל לו בהצלחה מכל הלב, בשמי, בשם וועדת "דרך המשך" ובשמכם. כמו כן להודות מכל הלב והנשמה, למשה ברומר המרכז היוצא ש"השקיע" קרוב ל-5 שנים בתנועה בכלל ובמחלקה בפרט. אני כולי תקווה שתמצא/נמצא מהר מאד את הדרך והזמן להשתלב בתנועה שכל כך השפעת על אופיה ודרכה. ולכל שאר חברי המחלקה שעוזבים : מרי, הילה, תהילה, שגיא ומיכלי - תודה, תודה ושוב תודה על מה שהייתם ועשיתם לתנועה. בהצלחה לכ-ו-ל-ם בהמשך דרכם. אריה.

כולם עוזבים.... מה הולך להיות בגרעין רעים?

גרעין רעים נשאר יתום. האם יש מחליפים? מי המחליפים? למה כולם עזבו? האם יש רצון לשנות את כל הבסיס של גרעין רעים?

פלומבה פלומבה... תטפטף קצת...

גרעין רעים נשאר יתום. האם יש מחליפים? מי המחליפים? למה כולם עזבו? האם יש רצון לשנות את כל הבסיס של גרעין רעים?

אני ממש אשמח לענות על כל השאלות שלך......כשאדע עם מי יש לי הכבוד.

פלומבה פלומבה... תטפטף קצת...

לא תוציא ממני, אפילו בעינויים......

עכשיו שאני יודע עם מי יש לי הכבוד ( הרב, אגב ) אענה :

"גרעין רעים נשאר יתום" - חס וחלילה ! לפעמים נראה לי שיש לו יותר מידי הורים.... "האם יש מחליפים?" - חלק כן חלק עדיין לא. "מי המחליפים?" - כרגע רק ברק הוא לפרסום. השאר - בבוא הזמן. "למה כולם עזבו?" - קודם כל לא כולם עזבו ! החלק השני צריך להפנות אל האנשים עצמם. "האם יש רצון לשנות את כל הבסיס של גרעין רעים?" - תמיד. תמיד יש הרצון לתקן את הדרוש תיקון ולחזק את הטוב שבו. אריה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דרך המשך
בחר
בחר