אירית היקרה. קודם כל תודה על הפירגון, אבל מצטער ל"אכזב" אותך - אין לי כל קשר לשיבוצים.

כל הקרדיט מגיע למחלקה. אני מתאפק שלא להיות גס ובאמת לנסות ולא לפגוע, אבל ממש מפריע לי שהדבר הראשון שעולה אצלכם בקומונה על הפרק, לאחר ביקור ראשון בבית שאן, זו השאלה : למה אנחנו לא והם כן ? או : תנו לנו כי זה מגיע לנו ! ושלא תביני לא נכון, אני לא מביע כל עמדה בנוגע לשאלה שהעלית כלל ! העניין הוא הדרך, סדרי העדיפויות שאתם מעלים, וכו. באמת, זו הסוגיה הכי חשובה לטפל בה ? באמת, זה הדבר הראשון שצריך לשאול את מי שפחות או יותר עומד בראש הפירמידה ? האם כל השאלות האחרות של "איך ממשיכים את העבודה הטובה של אלה שהיו לפנינו" ? "איך נסתדר שנה שלמה ביחד" ? "איפה המחלקה/תנועה תסיע לנו כדי שנהפוך את שנת השרות שלנו למשמעותית" ? וכו וכו וכו נפתרו ? ולנושא החאקי : השאלה תישאל את מי שצריך לתת תשובה ותקבלי אותה בקרוב. בהצלחה בשנת השרות, אריה.

אז ככה ...

זה באמת לא הדבר היחיד שדברנו עליו האמת ממש לא דיברנו כמעט על כל נושא אפשרי פשוט זה דבר שחשבתי שאתה יכול לתת לי תשובה שחשוב לי לקבל לפני הסמינר הכשרה... כי אני מאמינה שאת כל המלא שאלות שיש לי ויש לי המון אשאל ואקבל תשובות בסמינר הכשרה- ותאמין לי שאני לא אחסוך פשוט היה נראה לי נכון לשאול אותך... זהו חוץ מזה קבל הזמנה אישית ומיוחדת לבוא לבקר בקומונת בית שאן ג' מ- ה-1 בספטמבר יאללה ביי
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דרך המשך
בחר
בחר