בעיות בשכבה- למישהו יש עצה? דחוף

אני חברה בשבט תנועת הצופים בהנהגת שרון, שכבת י"א. בגלל שאנחנו שכבה גדולה היחסים לא טובים בין חברי השכבה ויש הרבה ריבים ורכילויות. הרבה אנשים שונאים אחד את השני, והדבר משפיע גם על הרצון שלנו לעשות דברים בשבט.השבט שלנו בירידה משמעותית וימשיך ככה אם לא נעשה משהו בקרוב. אנחנו השכבה המובילה שנה הבאה והתקווה הגדולה של השבט. אני מפחדת שנאכזב כמו שנה שעברה. מישהו יכול לעזור לי לפתור את הבעיה הזאת?

אין כמו..

אורגיה גדודית להפגת מתחים בגדוד.

ניסינו...

ניסינו את זה, זה לא עובד

ניסינו...

ניסינו את זה, זה לא עובד

אני חברה בשבט תנועת הצופים בהנהגת שרון, שכבת י"א. בגלל שאנחנו שכבה גדולה היחסים לא טובים בין חברי השכבה ויש הרבה ריבים ורכילויות. הרבה אנשים שונאים אחד את השני, והדבר משפיע גם על הרצון שלנו לעשות דברים בשבט.השבט שלנו בירידה משמעותית וימשיך ככה אם לא נעשה משהו בקרוב. אנחנו השכבה המובילה שנה הבאה והתקווה הגדולה של השבט. אני מפחדת שנאכזב כמו שנה שעברה. מישהו יכול לעזור לי לפתור את הבעיה הזאת?

לי יש כמה רעיונות......בניגוד לעצה מיותרת שנכחה פה.........

אולי לגיבוש אתם צריכים לעשות איזה קומזיץ חמים או מסיבת סלסה מגניבה או סתם יציאה לגבש את כולם... או לעשות מן טיול כזה עם אחוות אבל אחוות שלא כולם שם מסתדרים אחד עם השני וככה יכירו יותר טוב ויפסיקו לרכל

תודה!

ממש תודה על ההצעה, אני אנסה את זה... אני גם מביאה את המדריכים הקודמים שלנו שיעשו איזה שיחה איתנו להעלאת המוטיבציה... תחזיקו אצבעות...

אין כמו..

אורגיה גדודית להפגת מתחים בגדוד.

אתם לא מבינים.. הוא היה רציני..

התחלה של רעיון....

כשהגדוד שלי סיים ח', לפני המח"צ (מחנה קיץ). עשו לנו ערב, בהתחלה עשו כל מיני משחקים ואחרי זה הושיבו את כולנו במגרש חניה ליד השבט ואמרו לנו שעד שאנחנו לא פותרים את כל הבעיות שלנו הם לא נותנים לנו להכנס לשבט. וישבנו שם עד 2 בבוקר בערך... זה עבד ולהפליא! בתקווה שזה יעזור, בהצלחה!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דרך המשך
בחר
בחר