סמינר פתיחת תהליך שנת שרות המתוכנן ל 23-24 אוקטובר מתבטל

סמינר פתיחת תהליך שנת שירות המתוכנן לימים א'-ב'(23-24/10) מתבטל סמינרים יתקיימו במתכונת הנהגתית: הנהגת דרום כמתוכנן 23-24/10/05 בב"ש הנהגת שרון דרום 24/10/05 הנהגת שרון צפון בשבטים הנהגת ת"א ב 11-12/11/05 שאר ההנהגות יקבע מועד בהמשך סמינר הבא: סמינר מגזרים 18-19/11/05 לא לפספס חג שמח אריאלה

סמינר מגזרים 18-19/11/05

אפשר לסמוך על זה?

לקיחת אחריות והשתתפות בסמינרים

השתתפות בסמינר זה חלק מתהליך של הכנה לקראת שנת שירות, תהליך שקורה בהנהגה, תהליך שהוא חלק מכל תהליך הדרכה בשכב"ג, הרבה תלוי בהכוונה של ההנהגה ובסיוע של שינשינים בוגרים כמוך. הסמינר הפעם בוטל בגלל שהיה מיעוט נרשמים למועד זה עקב ריבוי ארועים. כל הנהגה לקחה על עצמה לקיים את הסמינר ואני מקווה שכך יהיה. סמינר מגזרים תלוי הרבה בשינשינים ובבוגרים שידחפו ויעודדו שמיניסטים לבוא ולחחות סופשבוע בקומונה. אז קדימה לעבודה חג שמח

"משהו בך יאמר לך המשך בדרכך..."

מסע השכנועים התחיל עוד בשנה שעברה... אל דאגה! ועם מי צריך לדבר כדי להגיע לשבתות ההנהגתיות? מרכזי ההנהגה או מישהו מ"דרך המשך"?

"קום והתהלך בארץ..."

הי דור נטע(רכזת חינוכית של המחלקה) מרכזת את כל נושא תהליך 1/8 בשיתוף עם רכזי המגזרים מצד אחד ועם אחראי דרך המשך בהנהגות מצד שני. נציגות של מרל"ץ בכל אחת מההנהגות תהיה מתואמת עם מיכל.לכן חשוב לדבר עם מיכל ולוודא שהיא מעודכנת בכל דרך נטע ויודעת מה ומתי כל הנהגה עושה כדי לתאם פעילות של מרל"ץ וכך זה לגבי כל המגזרים. לשם כך גם מתקיים פורום קבוע שנקרא " מעגל דרך המשך" בו שותפים כל רכזי המגזרים, מלווי הקומונות ואחראי דרך המשך בהנהגה. המעגל נפגש באופן קבוע ופועל בהנחייה שלנו ובשיתוף. בסדר? חג שמח

סמינר פתיחת תהליך שנת שרות המתוכנן ל 23-24 אוקטובר מתבטל

סמינר פתיחת תהליך שנת שירות המתוכנן לימים א'-ב'(23-24/10) מתבטל סמינרים יתקיימו במתכונת הנהגתית: הנהגת דרום כמתוכנן 23-24/10/05 בב"ש הנהגת שרון דרום 24/10/05 הנהגת שרון צפון בשבטים הנהגת ת"א ב 11-12/11/05 שאר ההנהגות יקבע מועד בהמשך סמינר הבא: סמינר מגזרים 18-19/11/05 לא לפספס חג שמח אריאלה

אפשר לדעת למה לנו לא מודיעים כלום?

ולנו הכוונה לאלו שעושים עכשיו שנת שירות וברמת העיקרון אמרוים להעביר את הסמינרים האלה.

לקיחת אחריות והשתתפות בסמינרים

השתתפות בסמינר זה חלק מתהליך של הכנה לקראת שנת שירות, תהליך שקורה בהנהגה, תהליך שהוא חלק מכל תהליך הדרכה בשכב"ג, הרבה תלוי בהכוונה של ההנהגה ובסיוע של שינשינים בוגרים כמוך. הסמינר הפעם בוטל בגלל שהיה מיעוט נרשמים למועד זה עקב ריבוי ארועים. כל הנהגה לקחה על עצמה לקיים את הסמינר ואני מקווה שכך יהיה. סמינר מגזרים תלוי הרבה בשינשינים ובבוגרים שידחפו ויעודדו שמיניסטים לבוא ולחחות סופשבוע בקומונה. אז קדימה לעבודה חג שמח

לא יאומן...

אף אחד מהשינשינים שאני מכיר לא ידע על הסמינר הזה. ההיענות להירשמות לסמינר לא הייתה גבוהה כי אנשים לא ידעו עליו. אני מבקש שלהבא המחלקה תעביר את המידע הרלוונטי לקומונות. בדרך אגב, עדיין לא קיבלתי תשובה על שאלתי- מהו תפקיד המחלקה, אמנם לא צילצלתי לקבל תשובה, אבל זה כי אני מאמין שתשובה לשאלה זו צריכה להתפרסם באופן רחב מאוד, ולא בשיחת טלפון של שני אנשים.

לדורון

דורון שלום אני מציעה שתהיה בקשר עם אייל המלווה שלכם ותקבל ממנו כל מידע רלוונטי. תהליך 1/8 קשור להנהגות בליווי דרך המשך כך שכל הנהגה הודיעה ל 1/8 שלה או בחרה מועד אחר. בנוסף לכך אנחנו הודענו לרכזי המגזרים ולכל המלווים. הסיבה שהשבת לא התקיימה היא בגלל שההנהגות לא דאגו לרשום את ה 1/8 לסמינר, בעיקר בגלל עומס משימות ובעצה אחת הוחלט שכל הנהגה מקיימת סמינר או תהליך נפרד כדי שכל 1/8 יוכל לבחור מגזר לסמינר מגזרים ב 18-19 נובמבר. מבחינת תהליך 1/8 שים לב שפורסמו כל התאריכים, גם באתר וגם בלו"ז התנועתי. אני מקווה שהקשר עם אייל מספיק טוב כדי לקבל מידע עדכני. בכל אופן אני אבקש אותו לשוחח אתכם ולתת לכם תמונה ברורה יותר על כל התהליך. על תפקיד המחלקה אשמח לכתוב ולנסות להסביר אבל נראה לי שהשאלה שלך היתה יותר משאלה אינפורמטיבית של תפקיד. אריאלה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דרך המשך
בחר
בחר