אולי לשם שינוי בפורום הזה..משהו חיובי

שלום קוראים לי שני ואני ש"ש באתגר ירושלים. (הנהגתי ותנועתי ביחד) אני חייבת לציין שכיף לי ממש! ושאני לא מפסיקה להינות מכל רגע! זה נובע מכמה דברים. קודם כל מהשיבוץ של חברי הקומונה שנעשה בצורה טובה מאוד ושאני בהחלט מסתדרת עם כולם וממש נהנית איתם (3 בנים שניים מירושלים ואחד מחיפה) דבר שני, הדירה מדהימה, 4 חדרים עם אויר מעולה ומיקום מצוין (צמודה לבית פיליפס) והדבר האחרון והכי חשוב, צוות ההנהגה והמרכזים הבוגרים. צוות ההנהגה כל כך נחמד, מתחשב, כיף לעבוד איתו ומתייחס שווה אלינו ולמרכזים השכירים, נותן יחס חם ואוהב ובאמת ממש כיף להיות בבית פיליפס, לדבר עם מרכז ההנהגה שלא מסתכל מלמעלה אלא בעיניים, ומרכז המפעלים שעוזר בכל רגע ובעיה שנתקלים, ורכזת ההדרכה (שכרגע בחו"ל..) שעוזרת בכל בעיה שצצה.. והכי חשוב, רועי, מרכז דרך המשך והמלווה שלנו, שעוזר לנו בכל בעיה, כל שאלה או תהיה, מלווה אותנו וחונך אותנו ביחד ולחוד, מעשיר אותנו וגורם לנו להתגבר ביחד על מכשולים שכבר צצו (וכבר צצו כמה..). המרכזים הבוגרים שמאמצים אותנו כל הזמן ויוצאים איתנו לבלות (למרות שאנחנו קטנים מהם בכמה שנים) שעוזרים לנו לתקן דברים בקומונה, שמביאים לנו אוכל, שמבשלים איתנו, שעוזרים לנו בפתרון בעיות בשבטים.. אז לא הכל מושלם, יש קצת פאקים (במיוחד כי אני גרה בקומונה של בנים וההשלכות של זה זה בלאגן וחוסר אוכל במקרר) אבל על הכל אפשר להתגבר.. אז אני רושמת את ההודעה הזאת כדי שתדעו ששנת השירות שלי בינתיים הכי כיפית בעולם, ואני לא מחפשת בכלל לחזור הבייתה כי פשוט כיף לי בקומונה ועם החבר'ה והרבה זמן לא הייתי מאושרת ככה.. והרבה זמן לא אהבתי ככה את הצופים. זהו אה.. ושבט העמר הנהגת ירושלים אימפריה :)

בוקר טוב ירושלים

טוב לשמוע אני שמחה שהחוויה שלכם טובה ומעשירה אין ספק שיש לכם צוות הנהגה מדהים והכי חשוב זה אתם והדרך בה אתם תופסים את השנה, את החיובי, את הטוב. חלק חשוב בשנה זו הדינאמיקה בין חברי הקומונה מאחלת לכם רק טוב ועשייה פורייה אריאלה

הכל מתחיל בהנהגה

מה שמוכיח... שאם צוות ההנהגה לוקח ברצינות את הש"ש הכל נראה אחרת אם ההנהגה מתייחסת לש"ש ככח חינוכי ולא ככח עבודה אם המלווה המקצועי רואה בעבודתו שליחות ולא תיק שנפל עליו אם בהנהגה מתייחסים למנהיגות צעירה כאידאל ולא כאילוץ אם ההנהגה לוקחת אחריות ומבינה שקודם כל צריך לדאוג לש"ש לדיור ראוי אם ההנהגה לא מתייחסת ל"דרך המשך" כאל מחלקה חיצונית לצופים אלא כשותפה אז כולם יוצאים ברווח: הש"ש, השבטים, ההנהגה והתנועה. הנהגת ירושלים יישר כח ! בהצלחה לש"ש שתהיה שנה טובה ופוריה מאחל מייג'- רכז גרעין "רעים" צפון.

תודה ובהצלחה גם לך עם הגרעין :)

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דרך המשך
בחר
בחר