דרך המשך - כאן החולייה השלישית של קומונת חולון היוצאת

שמי רועי, ואני ביחד על חברותיי לקומונה הרכבנו את קומונת חולון שנה שעברה. במהלך השנה החלטנו שהדריה לא מתאימה למגורים ועזבנו אותה מתוך תקווה לגרום להנהגה ולדרך המשך להבין שלא ניתן לאכלס שינשינים בדירה בחולון. להפתעתי, חזרו שני הגופים: המחלקה וההנהגה על אותה הטעות ושיכנו שוב מחדש את השינשינים בגן הילדים. אני עדיין מאמין ששיכון השינשינים בדירה הינו בלתי אפשרי ויש בו אף זלזול מסויים בעבודתם של השינשינים. והרי לכם מעט מאירועי הקומונה, מתוך תכווה שהצפתם תמנע את החזרת השינשינים לדירה העלובה בחולון: הדירה נפרצה כחמש פעמים, פריצות שבהם נגנב והושחט ציוד יקר ערך, שחלקו נמצא גם זרוק ומשומש בחצר הקומונה מאוחר יותר, ציוד כמו שעונים, דיסקים ואפילו לבני בנות. אחת הפריצות התרחשה כאשר אחת מחברות הקומונה הייתה במקלחת, והיא יכלה רק לשמוע את הצעדים והדיבורים של הפורצים עד שאלו הסתלקו, חברת קומונה אחרת ננעלה בתוך הקומונה לאחר במטרידים נעלו את שער הדלת עם כבל והיא נאלצה להשתחל דרך החלון. הקומונה הקודמת התלוננה שזר צפה בהם דרך החלון בלילה, בעודו עומד בתוך חצר הקומונה. הקומונה הנוכחית זכתה להשתלטות של זרים על הדירה. הקומונה פרוצה, אפילו הרתך שבא לתקן לנו את הסורגים ציין שזהו עניין של זמן עד שיעקמו שוב את הסורג כיוון שהקיר מתפורר ולא ניתן לחזק את הסורג כמו שצריך. החום בקיץ בלתי נסבל כמו הקור בחורף, אין בידוד. תחושות חוסר הפרטיות, חוסר הנוחות, חוסר הכבוד, וחוסר הביטחון, הינן תחושות שאף בן אדם לא מסוגל לסבול, בייחוד לא בביתו מבצרו. אני מאמין, שדרך המשךף צריכה לפעול במלוא הכוח כדי למצוא פיתרון לבעיה הזו בצורה אקטיבית, ללכת ולמצוא דירה. אני לא מאמין שפניות להנהגה ומכתבים יעזרו, אפילו לא קצת. אני באמת מקווה שההנהגה ודרך המשך יפתחו סוף סוף את העניניים ויעשו את מה שהם מחוייבים לעשות - לדאוג לשינשינים! אני מאחל לשינשינים של קומונת חולון המון המון בהצלחה בהמשך!

מצטער, כתבתי את ההודעה די בלהט: תכווה = תקווה

רועי...

אני מקווה, שבסופו של דבר... אולי "המאבק" שלנו לא היה לשווא... ואולי, רק אולי.. אריאלה ואריה וכולם לא מדברים סתם... והפעם באמת מתכוונים לטפל בבעיה... הם אומרים את זה כל כך הרבה, שאני מתקשה לא להאמין..... אבל שנינו יודעים כמה פעמים האמנתי ולא יצא מזה כלום... אני ממש מקווה לא להתאכזב מהם שוב... למרות שבתכלס, זה לא הולך להשפיע עליי יותר באופן אישי... אבל אתה יודע... זה תמיד יהיה גם המאבק שלנו. אין, אין על הקומונת חולון שלנו, לא משנה הפריצות ,הגניבות והתנאים..... איןןןןןןןןןן על קומונת חולון 2005.... "קומונת חולון" למען "קומונת חולון" טובה יותר.... והכי חשוב... בטוחה יותר...

אפשר לקבל קצת טיפים?

אני נמצא עכשיו בגרעין נח"ל-ש"ש ועלינו למצוא לעצמינו דירה בימים הקרובים - בדרום תל-אביב... אשמח לשמוע קצת טיפים: מה כדאי לבדוק בדירה? איפה יכולות לצוץ בעיות ואיך לטפל בהן - בעיקר בגלל שאנחנו שוקלים להשכיר גם גן-ילדים וגם כי אני מניח שהשכונות די דומות... תודה, דור פוזנר גרעין נח"ל-ש"ש

פוזנר...

בהחלט הודעה מוזרה... לא משנה, איפה אתם הולכים לגור? באיזה עיר?

תל-אביב... דרום תל-אביב...

מצטער, כתבתי את ההודעה די בלהט: תכווה = תקווה

סולח לך...

גרמת לי לחזור שוב להודעה שלך ולחפש את המילה "תכווה"... רק אחרי שמצאתי אותה הבנתי כמה דבילי זה לחפש את זה.

תל-אביב... דרום תל-אביב...

הייתי נותנת לך טיפים אבל..

אני חושבת שאנשי המחלקה סתם יתעצבנו עליי וגם ככה הלהטתי כאן את הרוחות לאחרונה... אני לוקחת צעד אחורה.

סולח לך...

גרמת לי לחזור שוב להודעה שלך ולחפש את המילה "תכווה"... רק אחרי שמצאתי אותה הבנתי כמה דבילי זה לחפש את זה.

פוזנר....

יותר מדי טיפים אין לי לתת למען האמת... כמו שלימור אמרה, עדיף שלא להלהיט את העניינים יותר... בכל מקרה אחי, אני מאחל לך המון הצלחה, ובהזדמנות זו, אני רוצה שתדע שלדעתי המרל"צ עשה עבודה מעולה השנה! אני יודע שהשבט שלי מאוד נהנה משירותכם! בהצלחה!!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דרך המשך
בחר
בחר