תאריכי הכשרה\חפיפה בקיץ לגרעין רעים

ומקומות (חוות הצופים אני מניחה) מישהו יכול לפרסם את התאריכים והמקומות הסופים? מה קורה מתי ואיפה? ואם אי צריכה לצאת באמצע מסיבה ממש ממש מוצדקת למי לפנות?? תודה, דובי רעים שב"א-נתניה.

זה כבר מעצבן...

אף אחד לא מודיע לנו מה קורה עם הסמינרים.. הטלפונים של האחראים עלינו לא עונים, לא מחזירים לנו שיחות.. אני רוצה לדעת איפה יהיו הסמינרים.. קצת פרטים נוספים.. אריאלה או כל אחד אחר מהמחלקה שכותב וקורא פה.. בבקשה תרשמו בצורה מסודרת באתר את כל הפרטים הרלוונטים...

תסתכלו למטה מייג כתב את התאריכים

זה פחות או יותר אותו דבר לכל האזורים

מור... מה המצב ?

את ברעים צפון, נכון? באיזה קומונה? בקשר לתאריכים.. את התאריכים אני יודעת פחות או יותר. אבל זה לא מספיק... אני צריכה לדעת בדיוק מתי מתחילים את החפיפה וההכשרה ואיפה היא...

נטע

מה קורה? אני בקומונת עפולה (שליטה!) שמעתי שאת בקריית גת. למטה מייג' ממש פירט את התאריכים, תרדי ותחפשי...

תסתכלו למטה מייג כתב את התאריכים

זה פחות או יותר אותו דבר לכל האזורים

השאלה היא איפה החפיפה?

ממה ששמעתי היא בגבעת חביבה, אבל מהאנשים ששאלתי אף אחד לא יודע(ולא, לא שאלתי את מרים או אף אחד מהראשי גרעינים האחרים). לאן מגיעים ב 16 ולאן מגיעים ב 21? ואחר כך ממתי עד מתי יש חופשת מעבר?

נטע

מה קורה? אני בקומונת עפולה (שליטה!) שמעתי שאת בקריית גת. למטה מייג' ממש פירט את התאריכים, תרדי ותחפשי...

התאריכים והמקומות

זה מה שיש לי [אני ברעים צפון]- 14-16 סמינר בחוות הצופים 17-20 חפיפה בקומונות 21-22 סמינר בחוות הצופים 23-25- סמינר מרכזים לאלו מכם שהולכים לרכז שבטים 28-30 סמינר תפנית לקומונות שיעבדו בתפנית.

תאריכי הכשרה\חפיפה בקיץ לגרעין רעים

ומקומות (חוות הצופים אני מניחה) מישהו יכול לפרסם את התאריכים והמקומות הסופים? מה קורה מתי ואיפה? ואם אי צריכה לצאת באמצע מסיבה ממש ממש מוצדקת למי לפנות?? תודה, דובי רעים שב"א-נתניה.

דובי מותק....

מה קורה ילדה?! שנים שלא שמעתי ממך... טוב האמת שזאת גם אשמתי... את יודעת מחנות קיץ וכו' וכו' וכו'... קיצר פשוט תתקשרי למישהו מהקומונה בנתניה ותשאלי.... זה מה שאני עשיתי... בכל מקרה... דברי איתי... אוהבת המון, רותם שפיצר - קומונת חדרה (אימפריה!!)

רותם

מה קורה זו לינוי מהקומונהה.. :) ראיתי שכתבת שהתקשרת למישהו מהקומונה... אז מה התשובות שנתנו לך כי כל אחד אומר לי משהו אחר ואין לי מושג

התאריכים והמקומות

זה מה שיש לי [אני ברעים צפון]- 14-16 סמינר בחוות הצופים 17-20 חפיפה בקומונות 21-22 סמינר בחוות הצופים 23-25- סמינר מרכזים לאלו מכם שהולכים לרכז שבטים 28-30 סמינר תפנית לקומונות שיעבדו בתפנית.

תאריכי הכשרה

לפי מה שהבנתי זה הולך להיות שונה בהרבה ממה שכתבת. נטע מגבעתיים סיפרה לי שהיא דיברה עם מייג' וזה הולך להיות אחרת. צריכים לדבר עם מייג' כדי לדעת על בטוח...

באמת?! ושאלה אליך

אז כדאי שיודיעו כמה שיותר מהר כי אנשים עושים תוכניות [כמו למשל לחשוב מתי יהיה לי טסט 3...] יש כבר תאריך לסמינר בבית שאן? הסתכלתי ביומן וראיתי שקבענו ל-7-8-9 אבל לא משנה לי תאריכים חוץ ממחר [שזה בטח לא יהיה] ומה10 שזה יכול להיות היום האחרון כי אני חייבת לחזור ב4 הביתה כי ב8 בערב יש פרידת שמיניסטים ומרכזים וזה נסיעה של 3 וחצי שעות.

תגובה לטל

היי מה קורה? דיברתי עם כולם, ואור חוזר רק ב-12 מחו"ל. ככה שנראה לי שנוכל להפגש רק ב-12-13/8 בקומונה, אם נרצה ואם זה יהיה אפשרי. אני הייתי מאוד רוצה, אבל לא בטוח שזה מסתדר טוב לכולם.

מבחינתי זה טוב

ואז נגיע ישר לסמינר שמתחיל ב14. מצד שני זה אומר 9 ימים מחוץ לבית ו13 ימים למי שהולך לרכז.

רותם

מה קורה זו לינוי מהקומונהה.. :) ראיתי שכתבת שהתקשרת למישהו מהקומונה... אז מה התשובות שנתנו לך כי כל אחד אומר לי משהו אחר ואין לי מושג

לינוי ורותם!!ושאר רעים שב"א

אני ממש מתגעגעת לכולללללם!! הרבה זמן לא היינו כל הגרעין ביחד... מממ התאריכים עדיין לא בדיוק ברורים לי תאמת... אבל נתראה כבר בסמינר בנתניה (יהה!) אוהבת דובי קומונתניה ג'.

דובי כנסי!

דברי איתי אני באיסיקיו הזה: 276300637 יש לי משהוא חשוב לדבר איתך אליו!
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דרך המשך
בחר
בחר