מייג'!

מייג'!

מה עם התאריכים הסופיים של הסמינרים באוגוסט? אמרת בסמינר שתפרסם אותם יום אח"כ ועבר מלא זמן מאז.

תאריכי הכשרה בקיץ

14-16 באוגוסט סמינר הכשרה בחוות הצופים 17-20 חפיפה בקומונות 21-22 סמינר תנועתי לכל הש"ש והשכירים בחוות הצופים 23-25 סמינר למרכזים החדשים. 28-30 סמינר "תפנית" 1-3 בספטמבר העברת חפצים והתארגנות בדירה 4 בספטמבר התחלת עבודה

זה נכון לגבי כל גרעין רעים?

או רק רעים צפון? ואם זה רק לצפון, אז מה קורה עם רעים שב"א? תודה, דובי.

תודה ושאלה

הסמינר תפנית נגמר ב30 לאוגוסט וב1 לספטמבר אנחנו עוברים לקומונות- ה31 לאוגוסט זה יום שאנחנו בבית? או שאנחנו עוברים ישר לקומונות?

לפי התכנון, נכון לעכשיו, חוזרים הביתה.

מייג'!

מה עם התאריכים הסופיים של הסמינרים באוגוסט? אמרת בסמינר שתפרסם אותם יום אח"כ ועבר מלא זמן מאז.

מייג' יש לי שאלה בקשר לצבא

התאריך גיוס המקורי שלי היה באוקטובר הקרוב, אחרי שחתמתי שנת שירות הוא נדחה ל25.04.2006 ולפי מה שבנות אמרו כאן בערך בספטמבר הוא אמור להידחות עוד פעם אז לזה אני לא דואגת. התפקיד שהתקבלתי אליו זה מד"נית בסיס והחל מהשנה אין לו גיוס באוקטובר אלא רק ביולי ובאפריל. למרות שיולי זה עדיין אמצע השנת שירות זה התאריך שאני רוצה להתגייס בו למרות שאני אפסיד ת'צפונבורי האחרון שלי ואת החפיפה של השינשינים החדשים. איך אני יכולה לדעת אם באמת ידחו לי את הגיוס ליולי 2006 ולא לאפריל 2007? ואם זה יהיה באפריל איך אפשר להקדים אותו ליולי?

זה נכון לגבי כל גרעין רעים?

או רק רעים צפון? ואם זה רק לצפון, אז מה קורה עם רעים שב"א? תודה, דובי.

כל מרחב יש טיפה שינוי - צרי קשר עם משה

מייג' יש לי שאלה בקשר לצבא

התאריך גיוס המקורי שלי היה באוקטובר הקרוב, אחרי שחתמתי שנת שירות הוא נדחה ל25.04.2006 ולפי מה שבנות אמרו כאן בערך בספטמבר הוא אמור להידחות עוד פעם אז לזה אני לא דואגת. התפקיד שהתקבלתי אליו זה מד"נית בסיס והחל מהשנה אין לו גיוס באוקטובר אלא רק ביולי ובאפריל. למרות שיולי זה עדיין אמצע השנת שירות זה התאריך שאני רוצה להתגייס בו למרות שאני אפסיד ת'צפונבורי האחרון שלי ואת החפיפה של השינשינים החדשים. איך אני יכולה לדעת אם באמת ידחו לי את הגיוס ליולי 2006 ולא לאפריל 2007? ואם זה יהיה באפריל איך אפשר להקדים אותו ליולי?

אדבר איתך בטלפון

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דרך המשך
בחר
בחר