סמינר פנימיות

סמינר פנימיות

ליסמין רציתי לדעת אם אכן מתקיים הסמינר ב23.6-24.6 ביפו- ת"א?? אם כן איפה , איזה שבט? ובאיזה שעה צריכים להיות שם?? תודה ויום טוב.. רומי. פנימית "אהבה"

בבקשה פרטים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מה לגבי השאלות שלי?? המנהל פורום או משהו החליט למחוק אבל זה שאלות רלוונטיות לכל הגרעין, אז בבקשה... פרטים!!!!!

סמינר פנימיות ב 23-24/6 , פרטים מדויקים ניתן לקבל מיסמין 0523293592 . לילה טוב

מה הבעיה?

לא הבנתי את הבעיה לקבל פרטים גם דרך האינטרנט אם גם ככה התחלתם בשיטת הפורומים?

סמינר פנימיות

ליסמין רציתי לדעת אם אכן מתקיים הסמינר ב23.6-24.6 ביפו- ת"א?? אם כן איפה , איזה שבט? ובאיזה שעה צריכים להיות שם?? תודה ויום טוב.. רומי. פנימית "אהבה"

סמינר הגרעין 24.6- 23 בפנימיית בויאר בירושלים

מצטערת שלקח זמן, אבל- הסמינר יתקיים בימים חמישי שישי בפנימיית בויאר בירושלים, רח' תורה ועבודה 1 בשכונת בית וגן. התחלת סמינר ביום חמישי ב- 15:00 וסיום ביום שישי ב- 14:00. איך מגיעים??- מהתחנה המרכזית בירושלים קוים 23, 21, 39 או מתחנת רכבת מלחה קוים 33 או 24 א'. לא לשכוח להביא ציוד לינה, אישור הורים ו- 30 ש"ח. כמובן שאת כל הציוד לכוכב נולד וגם כדאי להביא משהו חם ללילה (קריר בירושלים). בהצלחה בבגרות באזרחות, להתראות ביום חמישי

וואי אדיר! כל חברי הקומונה מוזמנים לעצור אצלי..

אני אצטרך ללכת ברגל 10 דקות במקום לנסוע שעתיים..

הסמינר יתקיים בכל מצב?

הבנתי שיש לא מעט אנשים שלא בטוחים שהם באים... (אני בינהם) זה תאריך קצת בעייתי ורציתי לדעת אם קיים סיכוי שהוא יתבטל כמו פעם שעברה... אני גם לא בטוח שכולם יודעים על הסמינר הזה...

הסמינר יתקיים אם ישתתפו למעלה מ- 50 שמיניסטים

ומה המצב כרגע? כמה מגיעים? אנחנו לא נגיע עד לירושלים וזה יתבטל נכון?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דרך המשך
בחר
בחר