כל השיבוצים של רעים צפון 2005-2006 - הגרסה הרשמית (כולל אי מיילים וטלפונים).

יש להכנס לקובץ המצורף

סליחה ! והנה גם הקובץ...

מייג' מה ז"א שיקולים של הרגע האחרון?

שגית, אם לא תשרשרי אז דברים חשובים שכותבים החשברים שלך, עוברים לעמודים אחרים

אז או שתלמדי לעשות את זה כמו שצריך, או שאל תעשי בכלל.

אה אז אם זו הסיבה אז סבבה צודק טעות שלי לא ידעתי :)

מייג' מה ז"א שיקולים של הרגע האחרון?

תמיד צריך לקחת בחשבון שינויים בלתי צפויים כגון

פרישות של ש"ש בעיות עם הדירות שינוי פתאומי במדיניות העיריה ביישוב הקולט צרכי גרעין רעים במרחבים האחרים (דרום, שב"א, מרכז) למשל בשנה שעברה (אחרי השיבוצים) החליטה עירית רמת-גן שהיא אינה רוצה קומונה בשכונת רמת שקמה. כך במהלך אוגוסט נולדה לה קומונה חדשה. הלא היא קומונה א' בעפולה עילית. תמיד יש הפתעות ואילוצים וחשוב לי שתבינו שככה הדברים עובדים ! ברוכים הבאים לעולם המבוגרים !

קומונת מגדל העמק 2005-2006...

נטע הראל - גבעתיים! יעל רביב - רעננה! אלכס טויל - כוכב יאיר! טל וינטר - ירושלים! יניב אלטר - חיפה! אביב דיאמנט - הרצליה! מזל טוב =)

תודה!!!

אגב, הגר, את מהקומונה היוצאת? אני פשוט עוד לא מעודכנת בשמות... אז מי את? (סליחה)

כן היא בקומונה הנוכחית שנמצאים בה גם הדס, ענבר, אדם ושחר

תודה..

תמיד צריך לקחת בחשבון שינויים בלתי צפויים כגון

פרישות של ש"ש בעיות עם הדירות שינוי פתאומי במדיניות העיריה ביישוב הקולט צרכי גרעין רעים במרחבים האחרים (דרום, שב"א, מרכז) למשל בשנה שעברה (אחרי השיבוצים) החליטה עירית רמת-גן שהיא אינה רוצה קומונה בשכונת רמת שקמה. כך במהלך אוגוסט נולדה לה קומונה חדשה. הלא היא קומונה א' בעפולה עילית. תמיד יש הפתעות ואילוצים וחשוב לי שתבינו שככה הדברים עובדים ! ברוכים הבאים לעולם המבוגרים !

עולם המבוגרים הוא עולם מגעיל

קומונת עפולה...

היי לכולם...רק רציתי לאמור לכל הגרעין שאני באמת אוהבת את כם ובהצלחה לכולם וקומונת עפולה היא (אני מתנצלת שזה בלי שמות משפחה..אני פשוט עדיין לא יודעת אותם : מור-אילת ניר-גבעתיים מירב-ירושליים הדר-רעננה נועם-כרמיאל איילת-תל אביב ושני אמריקאים:שלומי ומאיה שוב בהצלחה לכולם ולילה טוב... כותבת לכם מלילה ראשון בעפולה איילת

וואי, היה שיא הכיף

הולך להיות לנו שנה כל כך טובה... נקווה שהבית (סליחה, וילה!) תשאר קומונה א' תודה על האירוח (וסליחה שנרדמתי בסרט- מה לעשות,האיחלתים רגילים להירדם בסרטים... :) )

לא. אבל הודעה על שיבוצים, אם היא יכולה להיות משורשרת להודעה אחרת על שיבוצים

והיא לא, אז היא תימחק.

אם כבר את מוריד הודעות אולי עדיף שתוריד את כל ההודעות בלאי

את כל ההודעות "רוצה להרוויח כסף" ושאר הפירסומים הלא קשורים במקום להוריד הודעות שאנשים שכן קשורים רשמו

כן היא בקומונה הנוכחית שנמצאים בה גם הדס, ענבר, אדם ושחר

וגם שלי!!! איך שכחת את שלי???

אוי נכון, מצטערת!

אם כבר את מוריד הודעות אולי עדיף שתוריד את כל ההודעות בלאי

את כל ההודעות "רוצה להרוויח כסף" ושאר הפירסומים הלא קשורים במקום להוריד הודעות שאנשים שכן קשורים רשמו

יואב ? מה הטענה שלך בדיוק ? אני לא רואה פה מודעות שכאלה.....

קומונת מגדל העמק 2005-2006...

נטע הראל - גבעתיים! יעל רביב - רעננה! אלכס טויל - כוכב יאיר! טל וינטר - ירושלים! יניב אלטר - חיפה! אביב דיאמנט - הרצליה! מזל טוב =)

ד"א גיליתי שיש פורום למגדל העמק בתפוז...

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דרך המשך
בחר
בחר