קבלו את קומונת כרמיאל !! (מחיאות כפיים בבקשה)

שושנה הריס - בנימינה דור מאירי - כוכב יאיר אופק גל - קיבוץ צרכב מאיה איש שלום - רמת השרון נתנאל פלד -ירושלים שגית ברנמן - אשדוד ויסמין מ... אנגליה אווו כן יש לנו אחת מאנגליה בקומונה קיצר בהצלחה לנו ולכל השאר

מה השיבוצים האחרים בצפון?

ביקשתי לשרשר הודעות ! מעכשיו אני אמחוק כל הודעה של "איפריה" וכו.

אריה אם כל הכבוד אני לא מבינה מה הקטע!

לא קראתי את ההודעה שלך מלמטה.. נכנסתי וכל מה שרציתי זה שאנשים ידעו מי איתי בקומונה.. כי לא כולם היו בסמינר ורציתי שהם ידעו.. אז לא שרשרתי אז מה?! כאילו לקח שבוע עד שפירסמו לנו את הקומונות ואנחנו קצת מאושרים ורצינו לחלוק את עם שאר האנשים.. מצטערת שלא קראתי עוד הודעות.. אבל לא צריך לתקוף ככה.. מה כבר קרה אם לא נשרשר?!

קומונת עפולה...

היי לכולם...רק רציתי לאמור לכל הגרעין שאני באמת אוהבת את כם ובהצלחה לכולם וקומונת עפולה היא (אני מתנצלת שזה בלי שמות משפחה..אני פשוט עדיין לא יודעת אותם : מור-אילת ניר-גבעתיים מירב-ירושליים הדר-רעננה נועם-כרמיאל איילת-תל אביב ושני אמריקאים:שלומי ומאיה שוב בהצלחה לכולם ולילה טוב... כותבת לכם מלילה ראשון בעפולה איילת

קומונת מגדל העמק 2005-2006...

נטע הראל - גבעתיים! יעל רביב - רעננה! אלכס טויל - כוכב יאיר! טל וינטר - ירושלים! יניב אלטר - חיפה! אביב דיאמנט - הרצליה! מזל טוב =)

אריה אם כל הכבוד אני לא מבינה מה הקטע!

לא קראתי את ההודעה שלך מלמטה.. נכנסתי וכל מה שרציתי זה שאנשים ידעו מי איתי בקומונה.. כי לא כולם היו בסמינר ורציתי שהם ידעו.. אז לא שרשרתי אז מה?! כאילו לקח שבוע עד שפירסמו לנו את הקומונות ואנחנו קצת מאושרים ורצינו לחלוק את עם שאר האנשים.. מצטערת שלא קראתי עוד הודעות.. אבל לא צריך לתקוף ככה.. מה כבר קרה אם לא נשרשר?!

באמת מה הקטע?!

אף אחד לא מסתכל בשרשורים כמעט. רואים מה חדש בראש העמוד ומה הקטע של להפעיל מדיניות כזאת עיקשת וסתמית על פורום?! הרי בסופו של דבר זה רק פורום ולא איזה משהו שה"בלגן" שאתה מדבר עליו של הודעות חדשות באמת מזיק לו... תחשוב על זה שלא כדאי לך לבזבז על זה אנרגיות - אל תמחוק הודעות של "אימפריה" (כלשונך) אלא הודעות שבאמת תוכנם לא הולם שיהיה כאן (אגב תראה איך שרשרתי ולא פתחתי הודעה חדשה ועוד בתוך שרשור לא קשור...)

שגית, אם לא תשרשרי אז דברים חשובים שכותבים החשברים שלך, עוברים לעמודים אחרים

אז או שתלמדי לעשות את זה כמו שצריך, או שאל תעשי בכלל.

באמת מה הקטע?!

אף אחד לא מסתכל בשרשורים כמעט. רואים מה חדש בראש העמוד ומה הקטע של להפעיל מדיניות כזאת עיקשת וסתמית על פורום?! הרי בסופו של דבר זה רק פורום ולא איזה משהו שה"בלגן" שאתה מדבר עליו של הודעות חדשות באמת מזיק לו... תחשוב על זה שלא כדאי לך לבזבז על זה אנרגיות - אל תמחוק הודעות של "אימפריה" (כלשונך) אלא הודעות שבאמת תוכנם לא הולם שיהיה כאן (אגב תראה איך שרשרתי ולא פתחתי הודעה חדשה ועוד בתוך שרשור לא קשור...)

רועי, אני ממש גאה בך....

אבל תשאיר לי להחליט על מה להוציא את האנרגיות, הולך ? תקרא את התשובה שלי לשגית ואז תבין שיש לזה משמעות. הודעות סתמיות של "איפריה" וכאלה, "דוחפות" הודעות פחות חשובות על קיום סמינר כזה או אחר לעמודים אחוריים.

אריה מה הכוונה הודעות אימפריה?!

להודיע על השיבוצים זה הודעות אימפריה?

לא. אבל הודעה על שיבוצים, אם היא יכולה להיות משורשרת להודעה אחרת על שיבוצים

והיא לא, אז היא תימחק.

מה עם בית שאן וכרמיאל?????

תשובה?! שיבוצים?! אפילו חלקיים רק תפרסמו כבר

קומונת עפולה...

היי לכולם...רק רציתי לאמור לכל הגרעין שאני באמת אוהבת את כם ובהצלחה לכולם וקומונת עפולה היא (אני מתנצלת שזה בלי שמות משפחה..אני פשוט עדיין לא יודעת אותם : מור-אילת ניר-גבעתיים מירב-ירושליים הדר-רעננה נועם-כרמיאל איילת-תל אביב ושני אמריקאים:שלומי ומאיה שוב בהצלחה לכולם ולילה טוב... כותבת לכם מלילה ראשון בעפולה איילת

כל השיבוצים של רעים צפון 2005-2006

קומונת *עפולה*: מור-אילת איילת-תל-אביב מירב-ירושלים ניר-גבעתיים הדר-רעננה נועם-כרמיאל ומאיה ושלומי האמריקאים.. קומונת כרמיאל: שגית-אשדוד שושנה-בנימינה אופק-קיבוץ צורה דור-כוכב יאיר נתנאל-ירושלים(ניראה לי) מאיה- ויסמין האנגלייה קומונת מגדל העמק: אביב-הרצליה יעל-רעננה נטע-גבעתיים יניב-חיפה אלכס-כוכב יאיר טל-ירושלים קומונת בית שאן: אור-הרצליה גל-גבעתיים מעין-חיפה טל- ענבר-ירושלים ירדן-אני לא בטוחה בשם.. קומונת יבניאל: דן-כוכב יאיר רננה-נווה מגן ליאון-באר שבע רחל-חיפה דנה-ירושלים בהצלחה לכולנו אוהבת אתכם...איילת

נראה לך נכון

בית שאן- טל מכפר ורדים וירדן מכוכב יאיר. וד"א אופק מקיבוץ צׂרעה [אני די בטוחה שכותבים את זה ככה]

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דרך המשך
בחר
בחר