דחייה בפרסום השיבוצים+

שלום שמיניסטים יקרים של רעים בצפון היום בבוקר הודיעו לי שלושה שמיניסטים שבכוונתם לחתום וויתור לצערי, משמעות הדבר שצריך לפתוח קומונות שכבר נסגרו לדיון מחודש תיאלצו להתאפק עוד ולהמשיך לעקוב בפורום עמכם הסליחה מייג'

וואו למתי הדחייה?! זה לא יפה אנחנו במתח...:)

דחיה

אוקיי... בסדר חמש דקות? רבע שעה? שעה? יום? שבוע?! כמה!?!?! אוף... לא פייר =(

אפילו אנחנו במתח!!!

מי הולך להחליף אותנו שנה הבאה??????? אהההההההההה!!!

דחיה

אוקיי... בסדר חמש דקות? רבע שעה? שעה? יום? שבוע?! כמה!?!?! אוף... לא פייר =(

מה מי אתה? אתה הולך לעשות בצפון?

שלום.. איך לא שמענו את שמך עד היום? חח יצא לי חרוז

אני?

אני פלוני אלמוני אני רק בודק בשביל חברתי שלא נמצאת ליד המחשב והיא תשמח לדעת, אני חושב היא, כמוכם, נורא מתרגשת אבל למחשב היא לא יכולה לגשת כי בצופים, כמו שבצופים, יש ישיבות כל החיים אז בשבילה אני בודק כל חמש דקות לראות אם יש הודעות חדשות ובלי קשר לשנת השירות הודעה זאת, למען הבהירות ששמי מפורסם בכל רחבי העולם ועלי שמעו כולם ודי לחפור לי פה בור בהצלחה לכולכם בשנת השירות ומי יתן, ולא תדעו עצלנות (עניתי לך על השאלה? =)

אווקי ובשביל מי אתה מברר?

דחייה בפרסום השיבוצים+

שלום שמיניסטים יקרים של רעים בצפון היום בבוקר הודיעו לי שלושה שמיניסטים שבכוונתם לחתום וויתור לצערי, משמעות הדבר שצריך לפתוח קומונות שכבר נסגרו לדיון מחודש תיאלצו להתאפק עוד ולהמשיך לעקוב בפורום עמכם הסליחה מייג'

:( ידוע לפחות למתי הדחייה? ויש פרטים על הסמינר?

טל יש פרטים למטה על הסמינר מייג' שלח קישור תסתכלי

אווקי ובשביל מי אתה מברר?

היי שגית...

זאת מעין.. ואני ביקשתי מדין שיברר בשבילי כי הייתי בישיבה... אבל זה בסדר כי לא הודיעו כלום...

כן... וסליחה

כן, ביררתי בשבילה ואני מצטער אם הייתי מעיק או מציק אני לפעמים כזה =) ואני גם ספאמר די גדול... אז בהצלחה לכולכם, שוב ולא תראו אותי יותר בחיים שלכם! טוב, אולי חוץ ממעין =)

טל יש פרטים למטה על הסמינר מייג' שלח קישור תסתכלי

תודה , ראיתי. שיהיה לך בהצלחה... אני משתגעת מרוב מתח.

דחייה בפרסום השיבוצים+

אוף!!!!!

מייג, אתה יכולה להגיד לנו מי פרש? היה לי בגרות עכשיו בספרות וכולי במתח שאני יצא אני ידע ופתאום מודיעים לי שאין תשובות אוףףףףףףף

וואו למתי הדחייה?! זה לא יפה אנחנו במתח...:)

:(

אני מקווה שכמה שיותר מהר, אני מתחרפן פה

היי שגית...

זאת מעין.. ואני ביקשתי מדין שיברר בשבילי כי הייתי בישיבה... אבל זה בסדר כי לא הודיעו כלום...

אהלן מעין!! מה המצב מתוקה?!

וואו ממך לא שמענו.. הכל טוב?!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דרך המשך
בחר
בחר