יש פה אנשים מ...

יש פה קורסניקים מהנהגת מרכז? אם כן תרשמו מאיפה אתם ומאיזה שבט ומה אתם רוצים להדריך שנה הבאה.... אני גל יעבץ משבט יובל צופי מודיעין ואני מתלבט בין כיתה ה' לכיתה ז'......

היי ! כן...

אני קורסניקית מהנהגת מרכז, שבט יעד (קורס אתגר). שנה הבאה...טוב, יש עוד זמן עד שנה הבאה. אבל מה שאני חשבתי להדריך זה או ד' או ה'. אני מעדיפה קטנים יותר ולא גדולים, חוץ מזה אצלנו בשבט שישיסטים לא יכולים להדריך ז'. מקווה שעזרתי! רביד.

עוד משהו.....

הייתי באחווה במחנ"ק עם אנשים מיובל.... ליבי למשל, היא עדיין בצופים? אם כן, תמסור לה ד"ש.

כן היא עדיין....

עם מי עוד היית?

יש פה אנשים מ...

יש פה קורסניקים מהנהגת מרכז? אם כן תרשמו מאיפה אתם ומאיזה שבט ומה אתם רוצים להדריך שנה הבאה.... אני גל יעבץ משבט יובל צופי מודיעין ואני מתלבט בין כיתה ה' לכיתה ז'......

כן

אני משבט רעות אני בקורס גולן ואני רוצה להדריך שנה הבאה כיתה ה' או ו' הקורס אצלנו הוא מתחיל בכיתה ח'...

היי ! כן...

אני קורסניקית מהנהגת מרכז, שבט יעד (קורס אתגר). שנה הבאה...טוב, יש עוד זמן עד שנה הבאה. אבל מה שאני חשבתי להדריך זה או ד' או ה'. אני מעדיפה קטנים יותר ולא גדולים, חוץ מזה אצלנו בשבט שישיסטים לא יכולים להדריך ז'. מקווה שעזרתי! רביד.

יו...

איך אני מחכה כבר לשנה הבאה קורס מדריכים זה כזה כיף..

עוד משהו.....

הייתי באחווה במחנ"ק עם אנשים מיובל.... ליבי למשל, היא עדיין בצופים? אם כן, תמסור לה ד"ש.

מה???

גם אני פגשתי את ליבי היא חברה שלי איזה צירוף מקרים תמסור לה ד"ש חם מעמית משבט רעות מיבנה ושאני מתה עליה

כן היא עדיין....

עם מי עוד היית?

יו גל

בבקשה תמסור לליבי מה שאמרתי לך אני ממש מתגעגעת אליה...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חניכים צעירים
בחר
בחר