בואו נעשה שרשור

חבר'ה בואו נעשה שכל אחד ירשום מאיזה שבט הוא חה שכבת הגיל שלו ויספר קצת על עצמו אז אני יתחיל אני עמית גלבוע אני משבט רעות אני בקורס גולן ואני מתה על הצופים יאללה עכשיו תורכם

סבבה

אני דוד(גוליית) מאפיק שרון( צפון) ואני שישיסט משכבת ירדן ואני מדריך ז'

נעים להכיר

יאללה כולם תתחילו לרשום אל תהיו יבשים

בואו נעשה שרשור

חבר'ה בואו נעשה שכל אחד ירשום מאיזה שבט הוא חה שכבת הגיל שלו ויספר קצת על עצמו אז אני יתחיל אני עמית גלבוע אני משבט רעות אני בקורס גולן ואני מתה על הצופים יאללה עכשיו תורכם

אוקיי

אני תאיר וקנין חניכת קורס שבט רגבים(שולט!#@) הנהגת שפון-שרון צפון... תשלמו לי ואני לא עוזבת תתנועה... נא לא לשאול אם אני יוצאת לטיולים=]]

תאיר

מה את רוצה להדריך שנה הבאה?

סבבה

אני דוד(גוליית) מאפיק שרון( צפון) ואני שישיסט משכבת ירדן ואני מדריך ז'

טוב סבבה..

אני ניצן.. (שם המשפחה חסוי ביותר) מגדוד מצולות (אצלנו אין שכבות) חניכת קורס.. עם הגדוד והמדריכים הכי שולטים בעולם.... צופים זה החיים!!! מישקה אתה צוחק אתה מקבל מכות לאב יו...

אהה ואני משבט עפר השולט בעולם הנהגת צפון.. (שהיא כבר פחות שולטת) אבל היא אחלה...

ניצן

איזה כיתה שנה הבאה את רוצה להדריך?

אני הכי רוצה להדריך ט' וח'... אבל את זה אני לא יכולה...!!! אז ו' או ז'!

תאיר

מה את רוצה להדריך שנה הבאה?

חח גם אני רוצה

אני יונתן נחומסון... אני שישיסט מדריך ו'!!! אני משכבת ירדן ואני מלך... ואני משבט אפיק המדליק... ואני מהנהגת שפון-עם כל השבטים הכי בסטים והכי סטלנים בהנהגה!!! ונ.ב חשוב מאוד לכל הקרסטטניקים: אל תחשבו על שנה הבאה ומה אתם רוצים להדריך!!! פשוט תהנו מהשנה הכי כיפית בצופים!!! ואולי נראה חלק מכם בפתיחת קורס...

אני הכי רוצה להדריך ט' וח'... אבל את זה אני לא יכולה...!!! אז ו' או ז'!

ניצן לאט לאט...קודם תתחילי קורס...אחר כך תחליטי מה את רוצה להדריך :) (אבל העיקר שתדריכי)

חח אני אומרת מה אני הכי רוצה.. אני לא אציין את זה שאני הכי עצלנית בעולם!!! אני לא יהיה מדריכה אל דאגה!

בלי קשר לעולם.. אתה מכיר מישהו מהשבט שלך שקוראים לו אלון ולנסי...? אם כן תמסור לו ד"ש....

בכלל אני מכירה מלא מהחמשושים אצלכם...

לב, זה מליק...(גם לניצן...)

שמע אל תשכנע אותה, תן לה לעבור את השנה, כי להיות מדריך כמו שאתה בוודאי יודע זה לא רק כיף זה הרבה שיט, אבל אל תדאגי ניצן עד סוף השנה את תדעי הכל ותוכלי להחליט מה את רוצה...

אהה ואני משבט עפר השולט בעולם הנהגת צפון.. (שהיא כבר פחות שולטת) אבל היא אחלה...

זה שההנהגה קטנה לא אומר...

הנהגת צפון ההנהגה הכי מגובשת בעולם, כל שבט יודע שאם הוא בצרה יש מאחוריו גב של כל ההנהגה, קחי לדוגמה את שבט עידן, ותשאליאנשים משם איך עזרו להם כשהם היו צריכים. ולגבי שבט עפר, שבט עפר באמת שולט!!!!!!
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חניכים צעירים
בחר
בחר