מחנה קיץ 2003 הנהגת מרכז (אני משבט רעות יבנה) *אני מצפה לתגובות מהירות

שלום, אני אביתר אדרי משבט רעות יבנה, לכל מי שהיה במחנ"ק הנהגת מרכז יכול היה לראות כמה הפתענו מרוב שהיינו טובים: קודם כל, אנחנו שבט שנה ראשונה המונה כ-75 חניכים ו18 שכב"ג בלבד!!! (בהנהגת מרכז קיימים שבטים עם מסורות והם בני 30-60 שנה עם 600 חניכים ו-150 שכב"ג) להל"ן רשימת הפרסים שקיבלנו: 1. מקום ראשון בניקיון. 2. מקום ראשון במחסן. 3. מקום ראשון בחדר אוכל. 4. מקום שני בצופיות. 5. מקום שני הדרכה כתות ו'. 6. מקום שני הדרה כיתות ח'. 7. מקום שלישי הדרכה כיתות ה'. 8.מקום ראשון במטבח. והפרס הראשי והמשמעותי ביותר הוא-מקום 3 בכללי!!!!! לכל המעוניינים להתכתב עימי (אני עולה לכיתה ח' ואני בן 13 וחצי) אז הינה האיי סי קיו שלי: 208676743 והאימייל שלי הוא: evya_tar@walla.co.il

אפשר לדעת מה הקטע הזה בהנהגות אחרות לתת מיליון פרסים לאותו שבט??? אצלנו הכי הרבה זה 4 פרסים שקיבלו יזרעאל וממוצע זה 2 פרסים כמו השבט שלי.

אמממ...

בתור מישהי שהייתה במחזור של שבט רעות.. לדעתי היהי לכם אחלה של מחנה וכל הכבוד לכם... מגיע לכם פרסים ..מחנה ראשון יפה מאוד!!

הבה נתלהב.....

מה הקטע שלך...מזל"ט על מאות אלפי הפרסים שקיבלתם אבל יעריכו אותם יותר אם קצת תיצטנע.....

כול הכבוד על הזכיות אבל זה בגלל שאתם שבט שנה ראשונה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ההנהגה התחשבה בכם ונתנה לכם "לזכות" כי אתם שבט חדש והיא ריחמה על השבט ה"מיוחד" שלך כביכול. ודבר שני השכב"ג לא בנה כלום אלא ההורים בנו, אז מה שווה התחרות שנה הבאה אני יביא בנאים שייבנו לנו את המחנה עם בטון לבנים ואני אפילו מוכן לשלם להם.

הבה נתלהב.....

מה הקטע שלך...מזל"ט על מאות אלפי הפרסים שקיבלתם אבל יעריכו אותם יותר אם קצת תיצטנע.....

איזה אנשים מבאסים!!! במיוחד אתה משבט איתן!

עלק השכב"ג לא בנה כלום, היית מת! היה רק הורה אחד שעזר לבנות, שאר ההורים המתנדבים היו במטבח אז מה אתה מקשקש! ועלק כי אנחנו שנה ראשונה, שתוק תלמד מהשניה מהשבט שלך לכתוב תגובה, תפרגן קצת יקנאי. ואת, משבט דן, אני בכלל לא התכוונתי להשתחצן או משהו כזה, אני פשוט רציתי להציג את זה כי זה הישג אדיר, ולהתגאות בשבט רעות בפני שאר ההנהגות ולא בשביל להגיד "א.. אנחנו ניצחנו - חרא עליכם"

אפשר לדעת מה הקטע הזה בהנהגות אחרות לתת מיליון פרסים לאותו שבט??? אצלנו הכי הרבה זה 4 פרסים שקיבלו יזרעאל וממוצע זה 2 פרסים כמו השבט שלי.

לנו היה מחזור [לפני שנתיים] שזכינו בארבעה עשר פרסים

ומונסון זכו עדיין מקום ראשון ... ואנחנו שני בכללי

איזה אנשים מבאסים!!! במיוחד אתה משבט איתן!

עלק השכב"ג לא בנה כלום, היית מת! היה רק הורה אחד שעזר לבנות, שאר ההורים המתנדבים היו במטבח אז מה אתה מקשקש! ועלק כי אנחנו שנה ראשונה, שתוק תלמד מהשניה מהשבט שלך לכתוב תגובה, תפרגן קצת יקנאי. ואת, משבט דן, אני בכלל לא התכוונתי להשתחצן או משהו כזה, אני פשוט רציתי להציג את זה כי זה הישג אדיר, ולהתגאות בשבט רעות בפני שאר ההנהגות ולא בשביל להגיד "א.. אנחנו ניצחנו - חרא עליכם"

אביתר... האמת היא שהוא די צודק....

אין כל כך היגיון בזה שנותנים המוני פרסים לאותו שבט חוץ מהסיבה לעודד אותו... אבל הם הצליחו... וגם אם הייתם טובים לתת לכם עשרות פסים זה מוגזם כי נשארו המון שבטים אפילו בלי פרס אחד...... שבטים שלא צריכים עידוד..שקיימים כבר עשרות שנים... אהמ אהמ.....

כול הכבוד על הזכיות אבל זה בגלל שאתם שבט שנה ראשונה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ההנהגה התחשבה בכם ונתנה לכם "לזכות" כי אתם שבט חדש והיא ריחמה על השבט ה"מיוחד" שלך כביכול. ודבר שני השכב"ג לא בנה כלום אלא ההורים בנו, אז מה שווה התחרות שנה הבאה אני יביא בנאים שייבנו לנו את המחנה עם בטון לבנים ואני אפילו מוכן לשלם להם.

מצילה את הכבןד האבוד...

לא כולנו באיתן לא יודעים לפרגן... אלעד.. לא יפה...

אביתר... האמת היא שהוא די צודק....

אין כל כך היגיון בזה שנותנים המוני פרסים לאותו שבט חוץ מהסיבה לעודד אותו... אבל הם הצליחו... וגם אם הייתם טובים לתת לכם עשרות פסים זה מוגזם כי נשארו המון שבטים אפילו בלי פרס אחד...... שבטים שלא צריכים עידוד..שקיימים כבר עשרות שנים... אהמ אהמ.....

תודה, וסליחה על השחצנות!

תודה, וסליחה על השחצנות!

לנו היה מחזור [לפני שנתיים] שזכינו בארבעה עשר פרסים

ומונסון זכו עדיין מקום ראשון ... ואנחנו שני בכללי

.....

ככה...אנחנו שבט שקיים כבר כמעט או כבר 40 שנה...לפני שנתיים זכינו מקום 1 כללי עם מונוסון ביחד..שנה שעברה מונוסון זכו מקום 1 כללי(שוב)וזו הייתה השנה ה11 ברציפות שלהם...השנה הגיע להם שהם בקושי זכו..ולזה משבט אופק..אנחנו בשכב"ג שלנו(אני עכשיו אהיה שישיסטית)יודעים כבר מזמן שיש משהו מסריח בהנהגה הזו ולכן אנחנו לא מצפים ליותר מידי...השנה למשל..אם היית במחנה שלנו(שבט "אייל" לוד)היית רואה שהיה לנו אחלה מחנה..נכון.היה הרבה אל-בד אבל עדיין היה לנו אחלה מחנה.. גם לכם..ולא פלא שאתם זוכים כבר כמה שנים ברציפות מקום 2 כללי..וזה הישג נהדר לפי דעתי..אנחנו זכינו השנה במקום 2 חזות, מקום 2 אשכול(ביחד עם ארנון חולון) ומקום 3 תורן(שכל ההנהגה באה לראות אותו...וכולם אמרו שאנחנו נקבל מקום 1 תורן ובסוף זכינו "רק" מקום 3 שזה גם טוב...!!) בקיצור..לאביתר..מזל"ט על הזכייה של השבט שלך..זה הישג נהדר ואפילו מפתיע מאוד לשבט שקיים רק שנה 1 ... אז חבר'ה אל תרדו עליו..אולי זה נכון שההנהגה העניקה להם את הפרסים האלו מתוך רחמים ואולי לא...אז לפי דעתי...פרגנו.. ולזו מההנהגה השניה..ככה אצלנו מעניקים פרסים , לא יודעת מה אצלך.. שלכם... יעל פלדל שבט "אייל" לוד

נא להכיר- אני טל משבט עפר הנהגת צפון ואצלנו מעניקים נראה לי לכל השבטים פרסים ובאמת מגיע לכולם. אולי באמת אצלכם 10 פרסים זה לא הרבה כי יש הרבה שבטים אז יש הרבה פרסים. אצלנו זה פעם ראשונה שעושים מקום 1 ומקום 2

2 וזה בגלל שהייתה תחרות צמודה. אבל אני מדברת על שבטים שלוקחים 14 פרסים או יותר שאולי באמת מגיע להם אבל הרבה פעמים זה קורה כששבטים אחרים לא מקבלים כלום ולא נראה לי שיש שבט שלא משקיע במחנ"ק שלו. כי רק שבט שלא משקיע לא צריך לקבל פרסים.

אממ..

חח...למה את אומרת שההנהגה קצת מסריחה?.... אררר די עכשיו הזכרת לי מה איזה אחד נראה לי מרכז בהנהגה עשה לי במחנ"ק שונאת אותו!!!! פאאק בכל מקרה אנחנו קיבלנו פרס 1 (מקום שלישי בטיחות) נראה לי שככל שהשבט יותר ותיק נותנים לו פחות פרסים בשביל לעודד את החדשים וכאלה... מיאו...

זה לא הכי נכון

עובדה ששבט אפעל זכה מקום 1 בהנהגה והוא שבט מאוד מאוד ותיק

אני מדברת על הפרסים הקטנים, זה ששבט 1 מקבל 568347689043 פרסים כאילו.. השבט שהכי התקדם מטבח וכאלה...

קפיש?
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חניכים צעירים
בחר
בחר