מקום ראשון כללי!!!!!!!! אפעל עולה!

אפעל עולה!!! קיבלנו מקום ראשון כללי!!!!!

אפעל הם שבט מנוול.......

הם מקליטים את המורל אמנם הכל אצלם כתום... אבל היום הוא יום אדום!!!!! היום יום אדום! היום יום אדום!

מקום ראשון נושא הנהגתי!!! מקום שלישי תורן!!!! איתן עולההה

אפעל הם שבט מנוול הם מקליטים את המורל הכל אצלם כתום אבל היום הוא כתום שחור!!! איתן עולה!! אני חתיך אני כוסון אני מראשון לציון! אני יפה וחמודה אני מראשון כאילו דאאאאאא

גם איתן הם שבט מנוול.....

חח סתם אני חולה עליכם(= אבל תפסיקו להעתיק שירים! שבט דן בנשמה יאללה בת-ים מלחמה מי שלא קופץ כתום הצבע הוא אדום!

אפעל הם שבט מנוול.......

הם מקליטים את המורל אמנם הכל אצלם כתום... אבל היום הוא יום אדום!!!!! היום יום אדום! היום יום אדום!

חחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחח לקחנו מקום ראשון!!!!!!!!!!!

גם איתן הם שבט מנוול.....

חח סתם אני חולה עליכם(= אבל תפסיקו להעתיק שירים! שבט דן בנשמה יאללה בת-ים מלחמה מי שלא קופץ כתום הצבע הוא אדום!

מי שמדבררר

חחח גם אנחנו חולים עליכם! אבל דיי להעתיק! אני חתיך אני כוסון אני מראשון לציוןןןןן

חחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחח לקחנו מקום ראשון!!!!!!!!!!!

טוב שאתם לא טחונים(=

גם כן.....כל האזור של החדר אוכל שלכם, חוץ מזה שהוא היה נפרד מהשטח של המבנים... הוא היה יותר גדול מכל השטח שלנו! בעע! לא אוהבת טחונים! חח איזה כיתה אתה?

מי שמדבררר

חחח גם אנחנו חולים עליכם! אבל דיי להעתיק! אני חתיך אני כוסון אני מראשון לציוןןןןן

אני כוסון אני מושלם...

אני משבט דן בת-ים! טחח איזה שכבה את?

טוב שאתם לא טחונים(=

גם כן.....כל האזור של החדר אוכל שלכם, חוץ מזה שהוא היה נפרד מהשטח של המבנים... הוא היה יותר גדול מכל השטח שלנו! בעע! לא אוהבת טחונים! חח איזה כיתה אתה?

שקט שקט זה לא קשור בכלל.... ניצחנו וזהו די תקבלי את זה!!

שקט שקט זה לא קשור בכלל.... ניצחנו וזהו די תקבלי את זה!! אני עולה לט'

טחחח

טוב מה שתגיד..... העיקר שאנחנו יודעים את האמת(= חח סתם...

מקום ראשון כללי!!!!!!!! אפעל עולה!

אפעל עולה!!! קיבלנו מקום ראשון כללי!!!!!

חעחעחע תראו את ההודעה שכתבתי על שבט רעות, כמה שנים אתם טרחתם על ביכלל מקום בשלישייה, באנו שנה ראשונה בלי רקע צופי ולקחנו מקום שלישי כללי (שבט רעות יבנה)...

"שנה אחת בהנהגה, כי רעות מעצמה, אני צהוב בנשמה, מקום שלישי בהנהגה...... מי שלא קופץ אפעל מי שלא קופץ אפעל מי שלא קופץ אפעל מי שלא קופץ אפעל" (המבין יבין, מה עשינו להם עם השיר הזה, נידינו אותם כמו הפועל חחחחחחחחחח)

רעות עולה!!!

אנחנו באמת שבט מעולה וזה לא קשור לזה שאנחנו שבט שנה ראשונה. אנחנו התחלנו מ-0 ותראו איפה אנחנו היום. למרות שאף אחד לא האמין תראו כמה פרסים לקחנו גם מה שאביתר אמר וגם את הפרס ע"ש זה שנפטר משבט דן-לשבט שהכי התקדם השנה. וחוץ מזה זה לא קשור ללהתלהב זה פשוט קשור שאנחנו גאים במה שאנחנו אז די להיות כאלה . זכיתם ויופי גם אנחנו זכינו. וזהו הלוואי והשבט שלנו ימשיך להתפתח ולגדול.

ילד, תפסיק כבר להשתחצן!

אלוהים ישמור דווקא בגלל שאתם שנה ראשונה כדאי לך להוריד פרופיל שלא נחשוב שכולם שם כמוך... שוויצרים.....

רעות עולה!!!

אנחנו באמת שבט מעולה וזה לא קשור לזה שאנחנו שבט שנה ראשונה. אנחנו התחלנו מ-0 ותראו איפה אנחנו היום. למרות שאף אחד לא האמין תראו כמה פרסים לקחנו גם מה שאביתר אמר וגם את הפרס ע"ש זה שנפטר משבט דן-לשבט שהכי התקדם השנה. וחוץ מזה זה לא קשור ללהתלהב זה פשוט קשור שאנחנו גאים במה שאנחנו אז די להיות כאלה . זכיתם ויופי גם אנחנו זכינו. וזהו הלוואי והשבט שלנו ימשיך להתפתח ולגדול.

אררר

לאן בדיוק הגעתם היום? תירגע...כולה קיבלתם פרסים אני מבינה שאתם גאים בשבט שלכם והכל...אבל יש גבול! כולנו גאים בשבט שלנו, אבל אנחנו לא מדברים כל היום על כמה שהוא מוצלח וכמה שאחרים לא... גאד... וקוראים לו ניקי אלי

אופס...זאת הייתי אני בטעות הגבתי בשם אחר

מיאו
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חניכים צעירים
בחר
בחר