אוקיי אוקיי... חשבתי על משו...

כשאני הייתי בפורום הזה, תמיד שנאתי כשהיו אומררים שאין על מה לדבר אבל לא מציעים נושא... אז העלתי במוחי כמה נושאים לדיון... לשיפוטכם: -למה יש דיסטנס בין שכב"ג לחניכים (בעיקר ט'ניקים)? -באיזה שבט הט'ניקים מתנסים בהדרכה? למה? -מאיזה גיל אתם בצופים ומה משך אתכם אלינו? -למה אין מחנ"ק ומחנ"ח (מחנה חורף)? - אוקיי אולי הנושא הקודם קצת מעפאן - נושא לט'ניקים שאם אני לא טועה הם הרוב: מי ישאר בפורום שלכם בסוף השנה ומה תעשו בקשר לכך? - למה יש חוק חינוך חובה? (חחח...) - הצופים, צופי ישראל, הנהגת דרום, שבט נקרות, שכב"ג נקרות, שכבת יובל שולטת!!! - תחרות- איזה שם (לשבט) הוא הכי יפה, מיוחד ומקורי (הסבר!)? - אותו דבר לשכבות -למה שכב"גניקית מציעה לכם נושאים לדיון??? - תזכרו שאני אוהבת אתסם ועל כל שאלה, בעיה או משהו דומה שאתם צריכים ייעוץ אתם יכולים לפנות אליי (גם מי שלא מכיר אותי, אל תתביישו) אז יש את הפורום ויש איי סי קיו- 147638881 love u רותם

שיעמם לך קצת מה?? חח סתם מבורך ביותר מה שעשית:)

אלמוג!!

איזה צפוי זה שעכשיו כל אחד ירשום את השם של הגדוד שלו.... עוד שמות יפים: ערבה, ארבל, דביר, גלים, שחר, פסגה, אביב, דולב

כשאני הייתי בפורום הזה, תמיד שנאתי כשהיו אומררים שאין על מה לדבר אבל לא מציעים נושא... אז העלתי במוחי כמה נושאים לדיון... לשיפוטכם: -למה יש דיסטנס בין שכב"ג לחניכים (בעיקר ט'ניקים)? -באיזה שבט הט'ניקים מתנסים בהדרכה? למה? -מאיזה גיל אתם בצופים ומה משך אתכם אלינו? -למה אין מחנ"ק ומחנ"ח (מחנה חורף)? - אוקיי אולי הנושא הקודם קצת מעפאן - נושא לט'ניקים שאם אני לא טועה הם הרוב: מי ישאר בפורום שלכם בסוף השנה ומה תעשו בקשר לכך? - למה יש חוק חינוך חובה? (חחח...) - הצופים, צופי ישראל, הנהגת דרום, שבט נקרות, שכב"ג נקרות, שכבת יובל שולטת!!! - תחרות- איזה שם (לשבט) הוא הכי יפה, מיוחד ומקורי (הסבר!)? - אותו דבר לשכבות -למה שכב"גניקית מציעה לכם נושאים לדיון??? - תזכרו שאני אוהבת אתסם ועל כל שאלה, בעיה או משהו דומה שאתם צריכים ייעוץ אתם יכולים לפנות אליי (גם מי שלא מכיר אותי, אל תתביישו) אז יש את הפורום ויש איי סי קיו- 147638881 love u רותם

חלק מהשמות בשני"ר...

נתיב, רמה, להיט, יעד, מיטב, יזהר, תוסס, תובל, גולני, אד'גר, נד'לקתי... ואין לי מושג ממש את השאר...

נד'לקתי??? זה מעולה...

תנופה זה הכי יפה בעולם...
13:43 09-02-2003|%%posterlink.598479%%

ואי בואו נעשה רשימה של כל מיני שמות יפים לגדודים...

להב..

בשבט שלי...

שחף שובל ירדן מצולות אופק אלמוג גל [השולט!!!] נופר נחשול למקרה שלא הבנתם- כולם קשורים לים

תשובות!!!!!!!!!!

-אין לי מושג. -אצלנו- יונתן. אבל רק ימים ירוקים וכאלה. בצר"ג הם מדריכים באמת. -ה'. הגעתי כי ראיתי איך אח שלי נהנה וגם אני נהנתי. -כי קר מדי. -לא כ"כ. גם אני חשבתי על זה טיפה. בחורף לא עושים כלום. -אני בי'. -כי צריך לדעת דברים. כדאי שיהיו כמה שפחות אנלפבתים. -אז"ש- הצופים, צופי ישראל, הנהגת י-ם, שבט יונתן, גדוד הראל שולטים!!! -יונתן. ע"ש יוני נתניהו. זה שם ממש יפה ו... הוא היחיד בתנועה!!! -אין לי מושג. גם אני שכב"גניקית... לי אישית סתם שיעמם אז נכנסתי לכאן... ביי נעם

חלק מהשמות בשני"ר...

נתיב, רמה, להיט, יעד, מיטב, יזהר, תוסס, תובל, גולני, אד'גר, נד'לקתי... ואין לי מושג ממש את השאר...

אצלנו- יונתן:

ה'- חטיבת אלונים גדודים: שחר גיא ועמק. ו'- חטיבת מגל גדודים: יובל ועמית. ז' גדוד גליל (מחולק ל-2..) ח'- סיני. ט'-לביא. י'-הראל. י"א-גולן. י"ב-שחף. שמיניסטים של שנה שעברה- נחשול (השם של החטיבה של ה' עוד שנתיים...) שמיניטסים של לפני שנתיים- ברק (השם של החטיבה של ה' שנה הבאה...) כשאנחנו היינו בחטיבות היינו אופק ועמית...
13:43 09-02-2003|%%posterlink.598479%%

ואי בואו נעשה רשימה של כל מיני שמות יפים לגדודים...

להב..

מה קורה אנשים לדעתי סהר או סער זה לא ממש משנה

נשר גולן לוטן ארד 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חניכים צעירים
בחר
בחר