נו אז איך היו טיולי פסח הנהגתיים?!?

אני אישית מאוד נהנתי בטיול זרמים של הנהגת שרון-צפון אני הייתי מנהלה(חלוץ) ומאוד נהנתי

אני יכולה לסכם את ה-כ-ל ב4 מילים

סי"ס היה פשוט מ-ו-ש-ל-ם-!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

כן.. אני מאוד שמח...

מי היו המדריכים ראשג"דים וכו'...

טיול אתגר 2005 הנהגת מרכז שוולט

בובובווקר טובבב... היה טיול הכי כייפי שהיה לי בחיייםם!!! גדוד ששטוס מדריכים חניכים אחווה 4 מטורפים זה אני!!!!! כולםם היה מזהה כייףף אבל אני עדיין לא מאמינה שהעירו אותי ב-4 בבוקר... לאן לאן התדרדרו הצופים חחחח לא יפה.... אבל סה"כ היה בנננ"ז!!!!!!!! חג שמייחח!!!!אוהבתתותכם!

...

גדוד (4) בלעט'שיט' ראש"גדים:עדי-אתגר בהנהגה אבי-שבט אלון מדריכים: עודד(קוקו)-שבט צור (המדריך שלי-אחווה שכונה) נועה-שבט אלון יעל רימון-שבט צור עומר-שבט עומר ליעד-שבט עומר

אני אישית מאוד נהנתי בטיול זרמים של הנהגת שרון-צפון אני הייתי מנהלה(חלוץ) ומאוד נהנתי

הטיול....

שאני הייתי בו ים אל ים של הנהגת מרכז היה ממש כיף נהנתי מאוד זה נגמר מהר מדי...

אני יכולה לסכם את ה-כ-ל ב4 מילים

סי"ס היה פשוט מ-ו-ש-ל-ם-!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

כן..

שמעתי אמרו לי שממש נהנו וזה היה טיול כיף לאללה....

מישהו מצא עניבת פעיל של שבט רשפים בטיול ז'?

היה ממש כיף!

היה טיול אחד המצחיקים! המסלולים היו ממש כיפיים! רק הבנים המפגרים בלילה קשרו שקי שינה עם חבל ואז משכו תחבל... (עזבו...טמטום של הבנים בשכבה..!) אבל סך הכל היה ממש ממש ממש ממש (הבנתם תרעיון...) כיף! יש פה מישהו מהנהגת צופי תל אביב או משבט אתגר (הנהגת מרכז...)?

טיול אתגר 2005 הנהגת מרכז שוולט

בובובווקר טובבב... היה טיול הכי כייפי שהיה לי בחיייםם!!! גדוד ששטוס מדריכים חניכים אחווה 4 מטורפים זה אני!!!!! כולםם היה מזהה כייףף אבל אני עדיין לא מאמינה שהעירו אותי ב-4 בבוקר... לאן לאן התדרדרו הצופים חחחח לא יפה.... אבל סה"כ היה בנננ"ז!!!!!!!! חג שמייחח!!!!אוהבתתותכם!

דניאל ריגס שכחתי איך את נראית

תני לי "ה" תני לי "מהההה"...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חניכים צעירים
בחר
בחר