זקוקה לפיתרון

שלום רב יש לי בת והיא בת 6 עוד חודש יש לה בעיית כיניים נוראית את הכול כבר ניסיתי יש אולי למישהיא למישהוא איזה פיתרון שיועיל לי כבר עשיתי לה קרחת וקצוץ למרות שהיא נורא בכתה אבל עכשיו היא גדולה אני לא יכולה לעשות לה קרחת אני ממש מיואשת כול תכשיר חדש רכשתי אותו מיד ולא עזר לי כלום מה לעשות .? תודה בל.

אני לא יודעת מה ניסית אבל...

שמן רוזמרין ישירות על הראש...וזהו..ילכו ולא יחזרו....

בעיית כינים

שלום לך שמן רוזמרין אכן עוזר, כמו כן שינוי של החומרים שאת משתמשת נגד הכינים והכי חשוב לסרק במסרק צפוף לאחר כל חפיפה גם אם אינך רואה כינים. במידה וכל אלה אינם עוזרים הייתי מתייעצת עם אחות טיפת חלב או רופא הילדים לטפול אגרסיבי יותר. שבת שלום

כינים ............

יש מסרק נגד ביצי כינים. עולה קצר יקר אבל שווה כל אגורה. ואל תתיאשי גם אני עוברת את זה מידי פעם.

טיפול בכינים רק ביחד

ילדתך כבר גדולה ומבקרת בגן. על מנת שתוכלי למגר את המכה על כל ההורים לפעול ביחד ולחסל את הכינים באותו הזמן. אחרת כל פעולה לא תשמר והכינים יחזרו שוב ושוב.

זקוקה לפיתרון

שלום רב יש לי בת והיא בת 6 עוד חודש יש לה בעיית כיניים נוראית את הכול כבר ניסיתי יש אולי למישהיא למישהוא איזה פיתרון שיועיל לי כבר עשיתי לה קרחת וקצוץ למרות שהיא נורא בכתה אבל עכשיו היא גדולה אני לא יכולה לעשות לה קרחת אני ממש מיואשת כול תכשיר חדש רכשתי אותו מיד ולא עזר לי כלום מה לעשות .? תודה בל.

טיפול בכינים

אם הישתמשת בכל הטיפולים שימוש בשמפו המכיל רוזמרין לרסס בכל בוקר דוחה כינים ואם אחרי כל זה לא עוזר אולי תשתמשי בשיטות של פעם נפט או חומץ בהצלחה

לנקות את כל ילדי הגן

כנראה שמכת הכינים היא מהגן ועד שכל הילדים לא יתנקו הבעיה לא תיפתר דברי עם הגננת שתבקש מההורים לטפל בנושא אחרת, תצטרכי להמשיך ולהתמודד מול מכה זו.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הורים לילדים
בחר
בחר