אני זקוקה לעצות

יש לי 2 ילדים בן 3 (עוד 3 חו') ותינוקת בת שנה. בגלל המצב הכלכלי אני נאלצת (בעצב) להוציא את הבן שלי מהפעוטון (הוא במסגרת הזו כבר מגיל 7 חו'). ואני זקוקה לרעיונות, כיצד אני יכולה להעסיק את הילדים שלי, האים יש איזה אתר טוב עם מידע ורעיונות, אולי אתר לגננות? או שיש משחקים חינוכיים שאני יכולה לקנות להם ( אני מעדיפה לקנות להם משחקים כל חודש ולא לשלם 1400 ש"ח לילד)? אילו ספרים? תוכניות בטלויזיה? דיסקים ל-d.v.d ? תודה מראש. מיטל

עצה למיטל

מיטל שלום, ליבי ליבי עלייך, יהיה לך מאוד קשה! את צריכה לתכנן לבנך וגם לבתך סדר יום! שעת קימה קבועה, ארוחת בוקר, משחק בצעצועים שעה, שעת ציור, 10:0 פירות ןהקטנה לישון. שעת יצירה: הדבקות, גזירות - בחנות של עבודות יד תמצאי כל מיני דברים, תשאלי על סדר היום במעון ותנסי לעשות כזה בבית, זה יעזור לך לשרוד. אחרי שעה היא תקום - צאי לגינה עם שניהם אם אין גשם. בגינה בטח תפגשי אמהות במצבך. את יכולה אחרי שתכירי אמהות במצבך להפגש איתן על בסיס קבוע, לשעה-שעתיים פעם אצלן ופעם אצלך. שעת קלטת, ארוחת צהריים ולישון, ואז תישני גם את בעצמך לאגור כוחות. אחה"צ תשלחי את הילד לחבר מהמעון או שתזמיני אלייך הביתה ילד חבר מהמעון. מחשב- יש תוכנות קומפי טובות לילדים. בהצלחה!!!

גן לכל אחד

מיטל שלום, אינני יודעת באיזו עיר את גרה, אך בכל אופן במחלקת הרווחה של עירך עם האישורים המתאימים על גובה ההכנסה את יכולה לקבל סבסוד לגנים לשני הילדים כך שכל ילד יעלה 400 ש"ח (זה המחיר המינימלי הקיים, כמובן שיכולים להחליט שאת יכולה לשלם קצת יותר, תלוי בתלושי המשכורת שלך ושל בן זוגך) בהצלחה

ילדים בבית

לא קל ... בנוסף לעצות הטובות שכתבו לך , אני מעוניינת להוסיף עצה אחת קטנה עבור בן השלוש דוקא , לימים גשומים : אם תוכלי להשיג ( מיד שניה גם ) ציוד ספורט בסיסי וכמה שפחות יקר : טרמפולינה , מזרון - ספורט או רגיל ישן , חבל , כדור , חישוקים ( שניים - גם למשחק "ים יבשה ) , באולינג , וכו' זה יהיה ניפלא , ומדוע ? משום שכאשר אין באפשרות לצאת מכל סיבה שהיא , די בשני שיעורי ספורט קצרים בני רבע שעה כל אחד , על מנת להוציא אנרגיה ופעילות חיובית ונחוצה כל כך , מבנך בן השלוש , כך יהיה נינוח יותר להמשיך את יומו בבית מוכן לפעילויות אחרות כגון : הקראת סיפור יצירה וכל מה שכבר כתבו לך , עם סבלנות ואהבה הכל יסתדר על הצד הטוב ביותר , נסי לקחת את החיוב בתקופה זו , וראי את היתרון במצב זה : להכיר טוב יותר את ילדיך , ( הרי תקופת הילדות לא תחזור שוב ... ) בהצלחה רבה , רונית

גן לכל אחד

מיטל שלום, אינני יודעת באיזו עיר את גרה, אך בכל אופן במחלקת הרווחה של עירך עם האישורים המתאימים על גובה ההכנסה את יכולה לקבל סבסוד לגנים לשני הילדים כך שכל ילד יעלה 400 ש"ח (זה המחיר המינימלי הקיים, כמובן שיכולים להחליט שאת יכולה לשלם קצת יותר, תלוי בתלושי המשכורת שלך ושל בן זוגך) בהצלחה

אני גרה במצפה

וכאן אין מעון של נע"מת או ויצו. יש רק מעון פרטי שעולה 1400 ש"ח עד השעה 13:00 או 1600 ש"ח עד השעה 00:16. ביקשתי הנחה ופשוט אין עם מי לדבר...

אני זקוקה לעצות

יש לי 2 ילדים בן 3 (עוד 3 חו') ותינוקת בת שנה. בגלל המצב הכלכלי אני נאלצת (בעצב) להוציא את הבן שלי מהפעוטון (הוא במסגרת הזו כבר מגיל 7 חו'). ואני זקוקה לרעיונות, כיצד אני יכולה להעסיק את הילדים שלי, האים יש איזה אתר טוב עם מידע ורעיונות, אולי אתר לגננות? או שיש משחקים חינוכיים שאני יכולה לקנות להם ( אני מעדיפה לקנות להם משחקים כל חודש ולא לשלם 1400 ש"ח לילד)? אילו ספרים? תוכניות בטלויזיה? דיסקים ל-d.v.d ? תודה מראש. מיטל

למיטל

שלום לך מיטל ., מיצטערת לישמוע על הוצאתו של בנך מהמעון אבל עים אין ברירה אז אין., יש הרבה אתרים לילדים כמו "גלים" ויש עוד פשוט תחפשי ., קלטות די וי די יש מלא לכי לחנות יש מיבחר גדול מאוד ,אני הייתי מציאה לך ליקנות חבילת דפים צבעים טושים ועוד כדי להעסיק אותו כי טלויזיה ומחשב ימאס לו אז לגוון יש גם מלא מישחקים פאזלים והרכבות ולגו שילדים מאוד אוהבים . המון הצלחה והרבה סבלנות בלה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הורים לילדים
בחר
בחר