רעב בלילה

רעב בלילה

הבן שלי בן שנה ושלושה חודשים ועדיין אוכל בלילה. ניסתי לתת מים במקום אוכל אך ללא הצלחה. יש למישהו רעיון לגמילה?

השאלה היא...

מתי הוא הולך לישון ומתי הוא מתעורר לאכול בלילה? כי אם הוא הולך לישון מוקדם, תנסי להחזיק אותו ער עד שעה מאוחרת יותר ולפני שהוא הולך לישון תתני לו בקבוק עם תוספת(למטרנה יש את סידרת הדייסות, מומלץ ה- 8 דגנים מעורבים, בריא ומשביע!) ככה אני עשיתי עם הילדים שלי. אני מבינה לליבך, זה ממש לא נעים לקום בלילה, במיוחד כשצריך ללכת לעבודה בבוקר! בהצלחה מיטל

אוכל בלילה

גם אני סבלתי מעניין הקימה בלילה עם בני, היום הוא בן שנתיים ומבינתו הוא עדיין היה אוכל בלילה אם לא הייתי מפסיקה את זה. פשוט עברנו לתה (עדיף מצמחים טבעיים ואז הטעם חזק ולא צריך להמתיק) זה היה מלווה בבכי של כמה לילות אבל נגמר ! אין יותר דייסה בלילה!

אוכל בלילה

התינוק שלנו בן שנה ו-3 חודשים .מתעורר כל לילה !!!! ונרגע רק עם בקבוק דיסה. אנחנו כבר מיואשים וממש לא יודעים מה לעשות. מבקשת עצות ..................

רעב בלילה

הבן שלי בן שנה ושלושה חודשים ועדיין אוכל בלילה. ניסתי לתת מים במקום אוכל אך ללא הצלחה. יש למישהו רעיון לגמילה?

My daughter, 1 year old, eats twice at night

And I put up with it. I have less energy to fight with her than to simply feed her. I'm sure that at some point she'll sleep through the night. Meanwhile I just assume she needs the food. Also, she spends most of the day in day care so maybe it is her way of compensating for little 'mommy time' during the day. At least I don't have to get out of bed to feed her - she is breastfeeding and sleeps in my bed. x

השאלה היא...

מתי הוא הולך לישון ומתי הוא מתעורר לאכול בלילה? כי אם הוא הולך לישון מוקדם, תנסי להחזיק אותו ער עד שעה מאוחרת יותר ולפני שהוא הולך לישון תתני לו בקבוק עם תוספת(למטרנה יש את סידרת הדייסות, מומלץ ה- 8 דגנים מעורבים, בריא ומשביע!) ככה אני עשיתי עם הילדים שלי. אני מבינה לליבך, זה ממש לא נעים לקום בלילה, במיוחד כשצריך ללכת לעבודה בבוקר! בהצלחה מיטל

אכילה בלילה

שלום לך לכל תינוק הקצב שלו ואפשר לראות שיש מגוון, כאלה שאוכלים בלילה דיסה ואחרים ששותים רק תחליף חלב וילדים אחרים מים. אחת הדרכים להפסיק וזה בהדרגה היא לדלל את הנוסחה כל פעם בקצת יותר מים ופחות אבקה עד שלא יהיה טעים או כדאי לקום בשביל זה. יום נעים לך

קימה לאכול בלילה

גם לי יש בן, בן שנה ושבעה חודשים שתקופה מסויימת לא קם בלילה ובחודשיים האחרונים כן קם ומבקש את ה"לבי" (חלבי). החחשות שלי הן בגלל חורים בשיניים שיכולים להגרם כתוצאה מאכילה לילית ללא צחצוח !!! שכן עששת בשיני חלב מאד מסוכנת והרעיון של מהילת הדייסה במים עד שזה לא טעים נשמעת לי מצויינת.... לא חשבתי על זה.

רעב בלילה

גם לי אותו דבר

גם לי יש אותה בעייה. בכלל הבן שלי אוהב לאכול, לא חשוב אם זה לילה או יום.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הורים לילדים
בחר
בחר