מעבר למיטת ילדים

אני בהריון בחודש השלישי ויש לי ילד בן שנתיים, ילדי ישן עד היום במיטת התינוק ומאחר ואני עוד כ-6 חודשים הביא תינוק לבית אני צריכה להרגיל אותו למיטת ילדים, האם זה מוקדם או שמה מאוחר? ואיך עושים זאת שהילד לא יהיה לו קשה מאחר והוא אוהב את המיטה שהוא ישן בה כיום.האם יוכל להירדם בלי בעיות?או שנצטרך להיות איתו במשך כל הלילה?

מעבר למיטת נוער

אנחנו כרגע עברנו לבית חדש וביתי בת שנה ושלושה שמחה על המיטה החדשה למרות שהמעבר היה חד. ילד בן שנתיים יכול בהחלט כבר לישון במיטת נוער ויש ללכת עימו לחנות המיטות ולגרום לכך שיחלחל אצלו הרעיון של מיטה חדשה. את בהחלט עושה נכון שאת חושבת על כך אך אל תילחצי,גם המעבר למיטה הוא עיניין של בשלות כמו שאר הנושאים אצל הילדים וגם אם חלילה לא תצלחי הרי התינוק לא ממש יזדקק למיטה ואפשר לשים אותו לישון בעריסה. בהצלחה הריון קל נתי אמא של אדיר ונועה

מעבר למיטת נוער

שלום לך מכיון שיש עוד מספיק זמן תוכלי לעשות זאת בהדרגה. לאחר בחירת המיטה תני לילד לבחור לו מצעים, שתפי אותו בסדור החדר, הכניסי למיטתו החדשה חברים חדשים (דובים או בובות אהובות) יש העושים זאת ע"י קפול מיטת התנוק וקביעת עובדה,אבל לך יש זמן לבדוק את הענינים. מאחלת לך הריון קל ובהצלחה

מעבר קל וחלק

בני בן שנה ו-8 חודשים עבר למיטת נוער (פשוט ניסינו לפתות אותו לישון במיטה שלו..) וזה עבד מצויין. קנינו מצעים של סיפורי ילדים שהוא אוהב : איה פלוטו, מעשה בחמישה בלונים וכו. והוא מאוד נרגש להגיע למיטה וכל פעם למצוא מצעים אחרים "מיטת בלונים" "מיטת פלוטו". בהצלחה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הורים לילדים
בחר
בחר