לא נירדם בלי לשתות 5 בקבוקים

שלום ., יש לי ילד בן 4 והבעיה איתו שהוא לא נירדם בלילה עים הוא לא שותה 4,5 בקבוקי שתייה .,הוא לא מוכן להפסיק עים הבקבוק אך הבעיה שהוא גם מרטיב נורא למרות שאני שמה לו טיטול בלילה . שאלתי היא הכיצד ניתן ליגמול אותו מהבקבוק בלי להשאיר לו "טראומה"? אשמח לקבל עצות מימי שעבר\ה בעיה דומה לזו .

5 בקבוקים בלילה

שלום לך בקבוקים של מה? אפשר לגמול עם בטחון ואמונה בנכונות הצעד.

מיה ,בקבוקים של מיץ

שלום מיה הבן שלי מכור למיץ כול לילה הוא חייב לישתות ליפני שהוא עוצם עיניים ונירדם בערך 4,5 בקבוקים של תינוק ממולאים להם במיץ פטל .

שלום ., יש לי ילד בן 4 והבעיה איתו שהוא לא נירדם בלילה עים הוא לא שותה 4,5 בקבוקי שתייה .,הוא לא מוכן להפסיק עים הבקבוק אך הבעיה שהוא גם מרטיב נורא למרות שאני שמה לו טיטול בלילה . שאלתי היא הכיצד ניתן ליגמול אותו מהבקבוק בלי להשאיר לו "טראומה"? אשמח לקבל עצות מימי שעבר\ה בעיה דומה לזו .

5 בקבוקי מיץ????!!!!

שלום לך אני ממליצה להפסיק מיד ולנסות לעבור למים או כלום. אם תהיי מספיק עקבית ותאמיני שזה רע ומיותר הכל יעבור תוך שניים שלושה לילות. וסיפור מהחיים : אני מטפלת בילדים כבר שנים רבות ולפני שנתיים קיבלתי לטפול ילד בן 8 חודשים שבמקום מוצץ השתמש בבקבוקי מיץ של היפ (נדמה לי) התחננתי בפני האם שתרשה לי להפסיק את ההרגל כי זה רע מאד לשיניים.האם התנגדה והמשכנו בהרגל. כשיצאו השיניים הראשונות הן התפוררו מיד (זו אמת) השיניים יצאו וחלקים קטנים נשברו ולא נשארה שן. רופא השיניים דרש מהאם להפסיק מיד את השתיה ומחוסר ברירה היא הסכימה. זה לקח בדיוק שני לילות ולא היתה יותר דרישה לבקבוק. כוונתי היא: אם את תהיי מספיק בטוחה בעצמך שההרגל צריך להפסק, תוכלי להעביר זאת לילדך. אולי יהיו מספר לילות קשים יותר, אבל זה עובר ויש כבר עם מי לדבר. מאחלת הצלחה ושבוע טוב

תודה

תודה לך ובאמת ול השיניים שלו היתפררו אני יתחיל לעבוד איתו .,תודה שוב.

בקשר לשיניים

שלום לך תוספת והסבר למה שכתבתי. ארבע השיניים הראשונות שיצאו התפוררו והשתילו לו שתלים עם שיניים כדי לשמור על רווחים וגדילת שיניים נוספות ישרות.

בקבוקים להרדמה

שתיה זה מצויין- אולם אולי צריך שבמשך היום תיתני לו יותר לשתות, ואז בלילה הוא ידרוש פחות, או אולי הוא עוד רעב- ודייסה טובה תפחית את הצורך בשתיה לפני השינה. יתכן שתנסי "לעבוד עליו" וזה יעבוד- נסי לדחוף לו מוצץ באמצע שהוא שותה- או בסוף בקבוק. כשבתי היתה קטנה יותר זה לפעמים עבד. גם הבת שלי נרדמת הרבה פעמים עם בקבוק, וזה בעייתי. שימי לב שלא כתבת מה הוא שותה (זה גם חשוב) ואיזה גודל בקבוק. על כל פנים, בהצלחה.

5 בקבוקי מיץ????!!!!

שלום לך אני ממליצה להפסיק מיד ולנסות לעבור למים או כלום. אם תהיי מספיק עקבית ותאמיני שזה רע ומיותר הכל יעבור תוך שניים שלושה לילות. וסיפור מהחיים : אני מטפלת בילדים כבר שנים רבות ולפני שנתיים קיבלתי לטפול ילד בן 8 חודשים שבמקום מוצץ השתמש בבקבוקי מיץ של היפ (נדמה לי) התחננתי בפני האם שתרשה לי להפסיק את ההרגל כי זה רע מאד לשיניים.האם התנגדה והמשכנו בהרגל. כשיצאו השיניים הראשונות הן התפוררו מיד (זו אמת) השיניים יצאו וחלקים קטנים נשברו ולא נשארה שן. רופא השיניים דרש מהאם להפסיק מיד את השתיה ומחוסר ברירה היא הסכימה. זה לקח בדיוק שני לילות ולא היתה יותר דרישה לבקבוק. כוונתי היא: אם את תהיי מספיק בטוחה בעצמך שההרגל צריך להפסק, תוכלי להעביר זאת לילדך. אולי יהיו מספר לילות קשים יותר, אבל זה עובר ויש כבר עם מי לדבר. מאחלת הצלחה ושבוע טוב

בהדרגה

ניתן למהול את המיץ ביותר מים בהדרגה עד שאחרי 5 לילות מגיעים למים נקיים, וכך אולי אפשר לעקוף את הקושי בשינוי המיידי של מעבר בין מתוק למים.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הורים לילדים
בחר
בחר