תינוק בן חודש לא רגוע בלילה

התינוק שלנו בן חודש, יונק וקם בלילה לאכול ואח"כ לא רגוע : מושך את הגרפסים שלו לשעה, שעה וחצי, גזים ובטן קשה ואז כבר מתעורר, ואז כבר רעב שוב ואוכל וגרפסים וגזים ובטן ו.... הגיע הבוקר. את הקימה הראשונה התחלנו בד"כ בשעה 12:30-1:30 . מה עושים איך מרגיעים אותו בלילה? איך חוזרים לישון? חשוב - הולכים לישון בד"כ בשעה 10:00 אחרי מקלחת והנקה.

כמה רעיונות

אני את התינוק שלי שמה על הבטן כבר מהשבוע הראשון, כי אחרת הוא לא נרדם. ואני גם ניסיתי על הגב כמה פעמים, אבל כנראה עקב הגזים שכיבה על הבטן מאד מרגיעה אותם, כי יש לחץ על הבטן. ואחריי גרפס קטן או גדול - גם אם נדמה שהוא מתעורר להניח אותו במיטה, הם תיכף חוזרים לישון. גרירה של חוסר שינה מסודר גם גורמת לתינוק להיות עצבני וחסר מנוחה וכמובן - אף אחד לא ישן. מקווה שיצליח ושתישנו בלילה.

תינוק בן חודש שאינו רגוע

מזל-טוב ! (קצת באיחור) תינוקכם זקוק מאד לעזרתכם, למגע ולערסול. החיים מחוץ לרחם אינם קלים. (גם לכם-אני יודעת) להרבה תינוקות יש גזים בשלושת החודשים הראשונים. עיסוי במעגלים על הבטן או השכבת התינוק על אמת היד כשהוא על בטנו עוזרת קצת. ערסול ונענוע עוזרים גם הם והמון סבלנות ואורך רוח. מאחלת לכם לילות שקטים וכל טוב.

מוצץ

המציצה מרגיעה מאד את התינוקות, אם עדיין לא נתתם זה הזמן

התינוק שלנו בן חודש, יונק וקם בלילה לאכול ואח"כ לא רגוע : מושך את הגרפסים שלו לשעה, שעה וחצי, גזים ובטן קשה ואז כבר מתעורר, ואז כבר רעב שוב ואוכל וגרפסים וגזים ובטן ו.... הגיע הבוקר. את הקימה הראשונה התחלנו בד"כ בשעה 12:30-1:30 . מה עושים איך מרגיעים אותו בלילה? איך חוזרים לישון? חשוב - הולכים לישון בד"כ בשעה 10:00 אחרי מקלחת והנקה.

ממליצה תוסף מזון שניקרה אסידופולוס ABC

לתת לתינוק רבע כפית רבע שעה לפני כל הנקה מאוד מאוד עוזר מניסיון

כמה רעיונות

אני את התינוק שלי שמה על הבטן כבר מהשבוע הראשון, כי אחרת הוא לא נרדם. ואני גם ניסיתי על הגב כמה פעמים, אבל כנראה עקב הגזים שכיבה על הבטן מאד מרגיעה אותם, כי יש לחץ על הבטן. ואחריי גרפס קטן או גדול - גם אם נדמה שהוא מתעורר להניח אותו במיטה, הם תיכף חוזרים לישון. גרירה של חוסר שינה מסודר גם גורמת לתינוק להיות עצבני וחסר מנוחה וכמובן - אף אחד לא ישן. מקווה שיצליח ושתישנו בלילה.

אולי תה שומר יוכל לעזור? התייעץ בטיפת חלב.

תינוק בן חודש שאינו רגוע

מזל-טוב ! (קצת באיחור) תינוקכם זקוק מאד לעזרתכם, למגע ולערסול. החיים מחוץ לרחם אינם קלים. (גם לכם-אני יודעת) להרבה תינוקות יש גזים בשלושת החודשים הראשונים. עיסוי במעגלים על הבטן או השכבת התינוק על אמת היד כשהוא על בטנו עוזרת קצת. ערסול ונענוע עוזרים גם הם והמון סבלנות ואורך רוח. מאחלת לכם לילות שקטים וכל טוב.

תרופת קסם

גם בני הקטן סבל מאד מגזים ואז הציעו לנו תרופת קסם וזה פעל להפליא את מכירה את הכדור שיש בחדר יולדות אוחזים ברך הנולד ויושבים איתו על הכדור וקופצים קלות זה פשוט מרגיע אותם בשניות ואפילו מרדים אותם והקסם שזה עובד בנתיים על כל תינוק שאני מכירה בהצלחה

ממליצה תוסף מזון שניקרה אסידופולוס ABC

לתת לתינוק רבע כפית רבע שעה לפני כל הנקה מאוד מאוד עוזר מניסיון

איך שתמשים באסידופולוס ABC

לפי הוראות הרוקח צריך לערבב את האבקה באוכל של התינוק או להכין תמיסה במקום, בלילה לקום להמיס את התמיסה לתת לתינוק לחכות רבע שעה ורק אחר כך להאכיל אותו... הבנתי נכון או שזה עובד אחרת?

תינוק לא רגוע

אנו משכיבים את ליאור (בניגוד לעצת ה"מומחים")על הבטן בלווית מכשיר ביבי סנס שיש לדאוג שהוא לא ליד מאורר המפריע לפעולתו.יש לבדוק כי פעולת המכשיר לא מופרעת ע"י רוח. כדור הפזיוטרפיה שהוזכר-עוזר פלאים. אם מחזיקים את התינוק על הידיים יש להחזיקו גבוהה כשבטנו על הכתף ולא החזה אם על כתף ימין אזי היד הימנית של התינוק צריכה להיות מעבר לצווארינו כלומר להשתלשל לעבר הגב שלנו.יש לשפשף את צידו השמאלי.אם תופחים על גבו יש לעשות זאת בעדינות!כדי לא להרגיז ולהעיר.אין "להקפיץ את התינוק-הוא מתעורר מהתנועה אם היא חזקה מדי.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הורים לילדים
בחר
בחר