בכי ומרד של ילדה בת 3 ללא שום סיבה מוצדקת ומראית לעין. אני מיואשת!!!

מדובר בביתי רוני ילדה מקסימה , בת שלישית במשפחה.לאחרונה היא בוכה במקום לדבר, לא מבינה מה רצונה, על כל דבר היא מתמרדת ואנטי. מה עליי לעשות? וכיצד עליי להתמודד מולה? ביררתי עם המטפלת שלה במשפחתון בו היא נמצאת כבר שנתיים , ולדברי המטפלת במשפחתון היא בסדר גמור.ואין לה תופעות כאלה של בכי לא מובן. תודה גילה.

"מרד צעירים"

היי גילה לדעתי ילדתך מחפשת תשומת לב תסבירילה שאינך מסוגלת להבין אותה כשהיא צועקת או בוכה ולכן גם לא תוכלי לתת לה מענה היא צריכה להפסיק לצעוק ולבכות ורק אז תביני אותה זה עובד בהצלחה

בכי ומרד

בוקר טוב לך אל בהלה ואל יאוש! זהו חלק מההתפתחות ובתך זקוקה להכוונה באיזו דרך לבחור, עזרי לה, מצאי המון הזדמנויות לשבח אותה, בכל הזדמנות קטנה שהיא כן בסדר ועושה משהו נחמד ובסדר, אמרי לה: "אני לכ-כך גאה בך שאת אוכלת יפה" "כל-כך נעים לי שאת מדברת אתי ומספרת לי" תני לה להרגיש שהרבה יותר משתלם להיות חיובית. וברגעים קשים של בכי, קחי נשימה עמוקה ואל תגיבי קשה כל-כך, אבל כשהיא תפסיק לבכות, אז תגיבי בשמחה והציעי לה פעילות משותפת וכיפית. יום נעים לך

ילדים זה שמחה

בתך היקרה חושבת שניתן לקבל או לפתור דברים דרך בכי, אני חושבת שאת צרכה לזהות בין בכי של פינוק לבין בכי "מוצדק". נכון זה קשה לשמוע אותם בוכים אבל אסור לך להיכנע, את פשוט צרכה להסביר לה שהיא בוכה לא מבינים אותה ובאמצעות הבכי אין סיכוי שהיא תקבל או תגיע למבוקשה. אם הבכי הוא על משהוא שהיא רוצה פשוט תאמרי לה אני לא מבינה אותך כשאת בוכה ואם את רוצה להמשיך לבכות תגשי לחדר שלך עד שתהיי מסוגלת לבקש בלי לבכות, וכמובן שאת לא צרך להיכנע לה לדברים גם אם היא מבקשת ללא בכי. בהצלחה, יום נעים!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הורים לילדים
בחר
בחר