יש קיבלנו תשובה חיובית |!| אנחנו בעננים ומאושרים !

חברה יקרים קיבלנו תשובה חיובית לגבי האימוץ.. אחרי החג נתחיל בהליך... חברה אפשר לומר שאני שמחה לבשר לכם ש... אנחנו בהריון... |love| שדמה וכל בניי הבית נ.ב: עכשו הזמן לספר לקטנות... יש לכם רעיונות אשמח לשמוע איך ומתי רצוי לומר להן וכיצד |?| אוהבת את כולכם...WOW THZV TUAR )-: |flower|
Anonymous

תיקון קטן ;p

הכוונה של המשורר בסוף היתה (-; WOW איזה אושר (-: (-: (-: שכחתי לסגור את הCAPS ....מרוב שמחה ובילבול (-:
Anonymous

|mzt| גם פה... (-:

Anonymous
Anonymous
12:14 23-05-2001|%%posterlink.0%%

תיקון קטן ;p

הכוונה של המשורר בסוף היתה (-; WOW איזה אושר (-: (-: (-: שכחתי לסגור את הCAPS ....מרוב שמחה ובילבול (-:

מזל טוב!! כבר כתבתי לך ואכתוב שוב כמה שזה מרגש.

Anonymous

יש קיבלנו תשובה חיובית |!| אנחנו בעננים ומאושרים !

חברה יקרים קיבלנו תשובה חיובית לגבי האימוץ.. אחרי החג נתחיל בהליך... חברה אפשר לומר שאני שמחה לבשר לכם ש... אנחנו בהריון... |love| שדמה וכל בניי הבית נ.ב: עכשו הזמן לספר לקטנות... יש לכם רעיונות אשמח לשמוע איך ומתי רצוי לומר להן וכיצד |?| אוהבת את כולכם...WOW THZV TUAR )-: |flower|

|mzt| בשורה נהדרת

לגבי הילדים, אני לא זוכרת את הגילים שלהם, אבל תמיד צריך לזכור שלילדים קשה לחכות, אז כדאי לספר להם קרוב לזמן שהאימוץ יתרחש בפועל.
Anonymous
12:14 23-05-2001|%%posterlink.0%%

תיקון קטן ;p

הללוייה!!! מתי ה"לידה" |baby|

Anonymous
14:54 23-05-2001|%%posterlink.0%%

|mzt| בשורה נהדרת

לגבי הילדים, אני לא זוכרת את הגילים שלהם, אבל תמיד צריך לזכור שלילדים קשה לחכות, אז כדאי לספר להם קרוב לזמן שהאימוץ יתרחש בפועל.

הגדולות 18.5, 16.5 יודעות הקטנות 11 5.5 עדיין לא

את צודקת במאה אחוז איתן נמתין עד אשר העובדת תצטרך לבוא לשוחח עימן. |10X| {@ שדמה
Anonymous
18:14 23-05-2001|%%posterlink.0%%

הללוייה!!! מתי ה"לידה" |baby|

אלי ה ה"לידה" כמו כולם לפחות שנה ... (-: אבל יש

לנו את כל הסבלנות זה בין חציי שנה לשנה תלוי בהשגות שלנו בענינים מסוימים.
Anonymous
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הורים לילדים
בחר
בחר