אני אלמן ומגדל שני בנים חמודים

אני אלמן 7 חודשים ואני מיתמודד עים שני בנים שאחד בן 10 והשני בן 7 הילדים מאוד חמודים הבן הגדול שלי הוא ילד מאוד רגיש אבל ילד שמיתקשה בקריאה אבל הוא מיתעצל ליקרוא והואידע ליקרוא לאומת הילד הקטן שלוא רוצה להכין את השעורים ועים כול מיני תרוציםואני החלתתי לשים לזה סוף להתחיל לקצץכול מיני תענוגות של הילדוניראה מה קורא יום נעים לכולם היי אליה
Anonymous

Hi Michael.

My 8yo son reads ONLY in class, while my 9+yo daughter reads whatever she can. I also tried "onashim" - it does NOT work!!! we try to teach our kids that a book is neches and NOT nachs...and by punishing them for NOT reading - they learn to HATE the written word!!! go with reverse psychology....read WITH them, and then let them read. good luck r/
Anonymous

מיכאל יקר {@

אתה אומר שהילד מתקשה בקריאה מה זאת אומרת ממה נובעים הקשיים , האם הוא מאובחן כקשה למידה? אם כך צריך לחשוב האם "להכריח" זו הדרך? ואם הוא סתם עצל מה שאני לא כ"כ מקבלת בגיל כזה... "עונשים" ולו הקלים ביותר יגרמו לאנטי גדולל יותר לא? אני מסכימה שיש חובות וזכויות לבני כל הבית ולעיתים יש צורך למנוע זכויות למי שלא מיישם את החובות אבל בלימודים זה בעיה כיוון ששוב צריך לבדוק לעומק מהיכן נובעים הקשיים ואי הרצון אולי הילד זקוק לתמיכה נוספת, והוא מבטא זאת בזו הדרך? שיהיה לך הרבה כוח וסבלנות אתה זקוק לזה קבל ממני |hug| של תמיכה כל הכבוד שדמה
Anonymous

בעיות בקריאה מוכרות לי

גם הבת שלי לא שמחה לקרוא. בקיץ שעבר הצלחתי לגרום לה לקרוא יותר מעשרה ספרים תוך חודש. עשיתי את זה ע"י מתן תמריץ ולא ע"י עונשים. הספריה העירונית ארגנה "תחרות" קריאה בקיץ. כל ילד שקרא 10 ספרים במשך 6 שבועות התחרות קיבל פרס. כל ילד קיבל כרטיס שבו רשם את שמות הספרים שקרא, ובתום התחרות מסר את הכרטיס וקיבל פרס. הילדים קיבלו קופון לקבלת פיצה ותעודה על הצלחה. מסתבר שאפילו הבטחה של פרס קטן יכולה להשיג תוצאות טובות הרבה יותר מאשר עונשים.
Anonymous

מאד מות אישתי המצב החמיר היום המצב טוב

Anonymous

אני אלמן ומגדל שני בנים חמודים

אני אלמן 7 חודשים ואני מיתמודד עים שני בנים שאחד בן 10 והשני בן 7 הילדים מאוד חמודים הבן הגדול שלי הוא ילד מאוד רגיש אבל ילד שמיתקשה בקריאה אבל הוא מיתעצל ליקרוא והואידע ליקרוא לאומת הילד הקטן שלוא רוצה להכין את השעורים ועים כול מיני תרוציםואני החלתתי לשים לזה סוף להתחיל לקצץכול מיני תענוגות של הילדוניראה מה קורא יום נעים לכולם היי אליה

הי מיקי שמחה שהגעת גם לכאן

Anonymous
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הורים לילדים
בחר
בחר