מחפשת המלצה על רופאת שיניים לילדים קטנים

באזור רמת גן, שיש לה גישה * מעולה * ולא פחות מזה. בתי מעולם לא בקרה אצל רופא שיניים, ואני רוצה לקחת אותה לביקורת. היא ילדה סופר-רגישה. כדי שתבינו, פעמיים הלכנו לשעת סיפור, ופעמיים יצאנו החוצה בבכי, כי המספרת צעקה "איי!" כחלק מהסיפור. זה היה לפני שנה, ועד היום בתי מסרבת ללכת לשעת סיפור. רק המילים "שעת סיפור" גורמות לה לבכות. לא הייתי רוצה טראומה כזאת מביקור ראשון אצל רופאת שיניים. אנחנו ב"כללית", אם זה משנה. ממש אין לי מושג בזה, אף פעם לא לקחתי ילד לרופא שיניים. תודה מראש, ולילה טוב!
Anonymous

רעננה וירושלים זה טוב?...

ברעננה במרפאת השינים של קופ"ח מכבי (שמקבלים גם לא דרך מכבי במחירים קצת יותר גבוהים) יש רופאת שינים לילדים מעולה. הייתי שם עם הבת שלי וזה עבר בסדר גמור. דרך פורום "לידה" יצא לי להכיר רופאת שינים לילדים ירושלמית שהיא בחורה פשוט מקסימה, מאד מיוחדת, אחת כזו שלא מכירים כל יום. אילו הייתי חוששת שיהיו לבתי בעיות בגישה של רופאת השינים הייתי נוסעת אליה. אם את מעוניינת כתבי לי לאימייל ואתן לך את הפרטים. אני מניחה שלא עזרתי לך הרבה כי את בודאי מעדיפה מישהי יותר קרובה אליך... אבל בכל זאת זה מה שיש לי להציע. בהצלחה!
Anonymous

דיאנה1 חבל שאין ביקורי בית (-;

Anonymous

מחפשת המלצה על רופאת שיניים לילדים קטנים

באזור רמת גן, שיש לה גישה * מעולה * ולא פחות מזה. בתי מעולם לא בקרה אצל רופא שיניים, ואני רוצה לקחת אותה לביקורת. היא ילדה סופר-רגישה. כדי שתבינו, פעמיים הלכנו לשעת סיפור, ופעמיים יצאנו החוצה בבכי, כי המספרת צעקה "איי!" כחלק מהסיפור. זה היה לפני שנה, ועד היום בתי מסרבת ללכת לשעת סיפור. רק המילים "שעת סיפור" גורמות לה לבכות. לא הייתי רוצה טראומה כזאת מביקור ראשון אצל רופאת שיניים. אנחנו ב"כללית", אם זה משנה. ממש אין לי מושג בזה, אף פעם לא לקחתי ילד לרופא שיניים. תודה מראש, ולילה טוב!

תל אביב זה גם טוב ?

Anonymous

תל אביב הרבה יותר קרוב מירושלים ;-) יש לך משהו?

Anonymous

רופאת שיניים

בתי שנים בטיפול אצל ד"ר אתי דויטש מגבעתיים, היא עובדת פעם בשבוע במרפאת השן של קופת חולים לאומית, את יכולה לצלצל אליה 6120745 ולבדוק אם גם מקבלת ב"כללית". בכל אופן, אני ממליצה עליה בחום, היא עובדת רק עם ילדים, עם גישה מיוחדת אליהם, פשוט מקסימה.
Anonymous

תודה דניאלה. אנסה, ואשמח לעוד תשובות אם למישהו

Anonymous
01:10 21-05-2001|%%posterlink.0%%

תל אביב הרבה יותר קרוב מירושלים ;-) יש לך משהו?

רופאת שיניים

השם שלה הוא אביבה כגן והיא רופאה נפלאה שעובדת בצמוד למאיר רקוץ רופא השיניים לילדים הכי טוב שיש. המרפאה נמצאת בכיכר המדינה והיא מעוצבת במיוחד עבור ילדים,בנוסף כל ילד בוחר מתנה ממגירת המתנות בסוף הטיפול. הגישה שלה היא להסביר לילד מה בדיוק הולך לקרות ומה היא עושה,מהנסיון שלי איתה זה עושה את כל העבודה.
Anonymous

מיכל! תוכלי להשיג לי מס' טלפון? והאם זה...

יקר במיוחד? האם במסגרת קופת חולים? עדיין מקווה לישועה ברמת גן (אין לי רכב) אבל ממש תודה על כל טיפ! עוד! עוד!
Anonymous

טופי

5469251 די יקר שם,אבל אחרי שהוזמנו פעם אחת לעשות איטום חריצים במרפאה של האוניברסיטה [כל כיתות א מוזמנות] ,ראיתי שזה הבדל של שמים וארץ . חיפשתי לך את המספר בדפי זהב תחת רופאי שיניים לילדים ויש שם נדמה לי גם רופאים מרמת גן.
Anonymous

אני מכירה רופה שיניים באוד מומלץ בהוד השרון. 

קוראים לו דר' שילמן, אני הלכתי עליו לטיפול השתלת שיניים אבל הוא מעולה בכל תחום הרפואת שיינים.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הורים לילדים
בחר
בחר