תודה על ההזמנה, שדמה! פשוט מסקרן אותי... :-D

אם חשבת שכל אחד יודע שצריך להקציף את השמנת המתוקה עם סוכר (או מה שזה לא היה, כבר לא זוכרת), ולכן לא כתבת בהוראות? ואם חשבת שכל אחד יודע למשל מה זה אינסטנט וניל? זה תמיד מצחיק אותי איך בשלנים ואופים מקצוענים, זורקים לך הוראות, שלהם נראות כ"כ ברורות, ואילו אם אני הייתי עושה זאת היה יוצא לי במקום עוגת גבינה, דייסה לתינוקות... :-0 יש לי חברה כזאת, שכבר קלטה את הקטע שלי, אז עכשיו היא עושה לי קורס איטי ביותר, של "עוגות למפגרים", שגם יוצאות טעימות למרבה הפלא. אביא את עוגת הגבינה הקלה * באמת * בקרוב... ואת המתכון שלך, אעביר לה! מה דעתך?
Anonymous

זה מזכיר לי משהו , לפני כמה ימים הבטחתי לחברה

לעזור לה להתחבר לפורום כלשהו באינטרנט . היא התקשרה ושתינו התחברנו ביחד לאינטרנט(כל אחת במחשב שלה),אמרתי לה לכתוב בשורת הכתובות את הכתובת הרצויה. היא אשרה שכתבה וחכינו יחד להעלת האתר. אצלי האתר עלה ואצלה עדיין לא . חיכנו וחיכנו וכלום האתר אצלה לא עולה. הייתי בטוחה שמשהו לא בסדר אצלה ב שרת . אחרי כמה זמן היא פתאום שואלת "תגידי צריך ללחוץ אולי על enter ? " לפעמים דברים נראים לנו כל כך ברורים שאנחנו אפילו לא מציינים אותם.
Anonymous

D-: וזה מזכיר לי...

שתמיד בהוראות של מכשירים חשמליים, במה שנקרא troubleshooting , הדבר הראשון שכתוב זה לודא שהמכשיר מחובר לחשמל. צחוק צחוק, כבר קרה שזו באמת היתה הבעיה...
Anonymous

דיאנה1 קרה לי מוכרחה להודות (-:

שהכנתי כוס לנס קפב ו.. חיכיתי לשווא למים שירתחו רק שהתקע לא היה בשקע.. אבל זה לא בגללי (-; זה הבנות הוציאו אותו לעשות טוסט ולא החזירו.. טוב שיש את מי להאשים }{
Anonymous
13:21 16-05-2001|%%posterlink.0%%

דיאנה1 את מדליקה (-: אכן כך..כל מילה |yea|

מה שלומך? העוגה אכן יוצאת מוצלחת ממש שווה לנסות גם מי שלא ממש יודע לאפות בטוח יצליח. הדפסתי את שלך ואנסה גם (-:

טופי יקרה {@ אכן גם אם אינני ממש בענין אפיה

מודה שמעדתי ואת צודקת... זה כמו שתמיד אני מנסה להכין לחם ואומרים לי בהוראות ככה מים ו..ככה כמה שנכנס (-; מי נכנס למה נכנס השד יודע, קבלי התנצלות כנה... להבא אקח זאת בחשבון או אשלח לך מוכנה }{ רק בגלל השם המדליק שבחרת טופי יופי |flower|
Anonymous
12:22 17-05-2001|%%posterlink.0%%

שהכנתי כוס לנס קפב ו.. חיכיתי לשווא למים שירתחו רק שהתקע לא היה בשקע.. אבל זה לא בגללי (-; זה הבנות הוציאו אותו לעשות טוסט ולא החזירו.. טוב שיש את מי להאשים }{

פתחתן לי את היום בחיוך. איזה חיוך...? צחוק :-D !

Anonymous
12:25 17-05-2001|%%posterlink.0%%

טופי יקרה {@ אכן גם אם אינני ממש בענין אפיה

מודה שמעדתי ואת צודקת... זה כמו שתמיד אני מנסה להכין לחם ואומרים לי בהוראות ככה מים ו..ככה כמה שנכנס (-; מי נכנס למה נכנס השד יודע, קבלי התנצלות כנה... להבא אקח זאת בחשבון או אשלח לך מוכנה }{ רק בגלל השם המדליק שבחרת טופי יופי |flower|

אני הדודה שמחלקת לכל הילדים טופי בגן המשחקים

Anonymous

טופי ומי קובע תורים לרופא השיניים (-; }{ שבת-שלו

Anonymous
12:22 17-05-2001|%%posterlink.0%%

לי זה קורה באופן קבוע ואין לי את מי להאשים!

Anonymous
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הורים לילדים
בחר
בחר