בוקר טוב, בוקר צח, בוקר רענן לכל באי הבית

ושוב חברות וחברים יקירים לי אני מזכירה לכם ששבועות מתקרב ואם למישהו יש מתכונים מעניינים לחג כאלו שגם החברה הצעירים שלנו אוהבים שיתחילו לשרשר מתכונים שכאלו אליה הלבנה = מתכוננת לשבועות
Anonymous

עוגת גבינה קלה ללא אפיה

עוגת הגבינה היחידה שמצליחה לי. כשאני מנסה לאפות עוגת גבינה יוצא גוש בלתי מזוהה עם שכבה מפוייחת למעלה (רק בעוגות גבינה - בד"כ אני טובה בעוגות!) קונים תחתית עוגה מוכנה, או עוגה מוכנה חתוכה לשכבות ומשתמשים רק בשכבה אחת. שמים אותה בתבנית. מרטיבים אותה בקצת יין או מיץ. מכינים את קרם הגבינה: מערבבים 500 גרם גבינה לבנה עם חצי כוס סוכר וכפית תמצית וניל. אפשר להוסיף 2 חלמונים, לא הכרחי. מקציפים שמנת מתוקה עם שקית אבקת פודינג וניל. מערבבים את הגבינה עם שמנת הוניל המוקצפת. שופכים את תערובת הגבינה על התחתית ושמים במקרר. בתאבון!
Anonymous

לי יש אחת אפויה אבל מזה קלה מעונינת |?| בבקשה

7 ביצים 1 שמנת חמוצה 1 אינסטנט וניל 1 כף וניל 3 גבינה 5% 3 כפות קורנפלור 3/4 כוס סוכר את הביצים מקציפים עם 1/2 כוס סוכר (נוספת) ואת הצהוב מערבבים עם יתר החומרים. מערבבים את הביצים המוקצפים עם יתר המרכיבים שעורבבו יוצקים לתבנית בחם 150 למשך 10 דקות ולאחר מכן מעלים ל180 מעלות כשעה, ונותנים לעוגה להתקרר בתנור. יוצקים למעלה מילית אוכמניות ומעל שמנת מתוקה. יאמי אמיתי ;p בתאבון שדמה
Anonymous

תודה

הילדים שלי יודו לך אם זה יצליח לי:))
Anonymous
13:51 15-05-2001|%%posterlink.0%%

עוגת גבינה קלה ללא אפיה

עוגת הגבינה היחידה שמצליחה לי. כשאני מנסה לאפות עוגת גבינה יוצא גוש בלתי מזוהה עם שכבה מפוייחת למעלה (רק בעוגות גבינה - בד"כ אני טובה בעוגות!) קונים תחתית עוגה מוכנה, או עוגה מוכנה חתוכה לשכבות ומשתמשים רק בשכבה אחת. שמים אותה בתבנית. מרטיבים אותה בקצת יין או מיץ. מכינים את קרם הגבינה: מערבבים 500 גרם גבינה לבנה עם חצי כוס סוכר וכפית תמצית וניל. אפשר להוסיף 2 חלמונים, לא הכרחי. מקציפים שמנת מתוקה עם שקית אבקת פודינג וניל. מערבבים את הגבינה עם שמנת הוניל המוקצפת. שופכים את תערובת הגבינה על התחתית ושמים במקרר. בתאבון!

דיאנה 1 האופה הלאומית |s|

מה עם בליצ'סים וכאלו?
Anonymous
20:36 15-05-2001|%%posterlink.0%%

7 ביצים 1 שמנת חמוצה 1 אינסטנט וניל 1 כף וניל 3 גבינה 5% 3 כפות קורנפלור 3/4 כוס סוכר את הביצים מקציפים עם 1/2 כוס סוכר (נוספת) ואת הצהוב מערבבים עם יתר החומרים. מערבבים את הביצים המוקצפים עם יתר המרכיבים שעורבבו יוצקים לתבנית בחם 150 למשך 10 דקות ולאחר מכן מעלים ל180 מעלות כשעה, ונותנים לעוגה להתקרר בתנור. יוצקים למעלה מילית אוכמניות ומעל שמנת מתוקה. יאמי אמיתי ;p בתאבון שדמה

שדמתיייייייייייי חולה על אוכמניות עוד מתכונים!!

Anonymous
21:52 15-05-2001|%%posterlink.0%%

תודה

הילדים שלי יודו לך אם זה יצליח לי:))

יצליח אבי יצליח אין סיבה שלא ספר חוויות

Anonymous

שדמה יקר, אם זה "קל"!, אז אני.... ממש |baby| כי...

כבר הותקלתי ב"סינית" בשבילי: מה זה 1 אינסטנט וניל? מה זה כף וניל? וכמה קורנפלור צריך לקנות בשביל השלוש כפות האלה? שתביני, הקורנפלור היחידי שנתקלתי בו אי פעם, וגם זה לזמן מאוד קצר, היו דייסות שקניתי לבתי בגיל חצי שנה... אנא - תרגמי לעברית למעו ההדיוטות בינינו? (אה, ומה זה "מלית" אוכמניות? איך זה נראה, איפה קונים? כמה קונים? ואיך, למען השם, יוצקים שמנת מתוקה (שהיא נוזלית לגמרי) על עוגה, בלי להציף את המטבח, וכך שזה אכן יישאר על העוגה ולא יגלוש למטה? טוב, אם לא בא לך לענות אני אבין, ופשוט אחפש מתכון ל.... |baby| כמוני :*)
Anonymous

טופי להרגע זה לא מסובך... כמה תשובות במקום שדמה:

אינסנט וניל זה לדעתי שקית של פודינג אינסטנט בטעם וניל. כף וניל זה כף של תמצית אפיה בטעם וניל - בקבוקונים שקונים במדף מוצרי המאפה בסופר. קורנפלור קונים בשקית כמו קמח, יש שם הרבה יותר מ 3 כפות, אז נשאר למתכונים אחרים... מלית אוכמניות - יש קופסת פלסטיק עגולה של מלית אוכמניות לעוגות, גם במדף מוצרי המאפה בסופר או ליד הריבות. לדעתי (תקני אותי שדמה אם אני טועה) את השמנת מקציפים קודם יחד עם 2-3 כפות אבקת סוכר, ורק אז שמים עם העוגה. בהצלחה!
Anonymous

שדמה, לא מכירה אותך, אך כבר אוהבת אותך!

עוגות גבינה הן הפייבוריטיות שלי. אביא גם המרשם שלי לאחת האולטימטיבית, יותר מאוחר, כשאחזור הביתה. (-:
Anonymous

עוגות גבינה הן הפייבוריטיות שלי. אביא גם המרשם שלי לאחת האולטימטיבית, יותר מאוחר, כשאחזור הביתה. (-:
Anonymous
10:14 16-05-2001|%%posterlink.0%%

טופי להרגע זה לא מסובך... כמה תשובות במקום שדמה:

אינסנט וניל זה לדעתי שקית של פודינג אינסטנט בטעם וניל. כף וניל זה כף של תמצית אפיה בטעם וניל - בקבוקונים שקונים במדף מוצרי המאפה בסופר. קורנפלור קונים בשקית כמו קמח, יש שם הרבה יותר מ 3 כפות, אז נשאר למתכונים אחרים... מלית אוכמניות - יש קופסת פלסטיק עגולה של מלית אוכמניות לעוגות, גם במדף מוצרי המאפה בסופר או ליד הריבות. לדעתי (תקני אותי שדמה אם אני טועה) את השמנת מקציפים קודם יחד עם 2-3 כפות אבקת סוכר, ורק אז שמים עם העוגה. בהצלחה!

דיאנה1 את מדליקה (-: אכן כך..כל מילה |yea|

מה שלומך? העוגה אכן יוצאת מוצלחת ממש שווה לנסות גם מי שלא ממש יודע לאפות בטוח יצליח. הדפסתי את שלך ואנסה גם (-:
Anonymous
10:25 16-05-2001|%%posterlink.0%%

}{ |10X|

Anonymous
00:03 16-05-2001|%%posterlink.0%%

שדמה יקר, אם זה "קל"!, אז אני.... ממש |baby| כי...

כבר הותקלתי ב"סינית" בשבילי: מה זה 1 אינסטנט וניל? מה זה כף וניל? וכמה קורנפלור צריך לקנות בשביל השלוש כפות האלה? שתביני, הקורנפלור היחידי שנתקלתי בו אי פעם, וגם זה לזמן מאוד קצר, היו דייסות שקניתי לבתי בגיל חצי שנה... אנא - תרגמי לעברית למעו ההדיוטות בינינו? (אה, ומה זה "מלית" אוכמניות? איך זה נראה, איפה קונים? כמה קונים? ואיך, למען השם, יוצקים שמנת מתוקה (שהיא נוזלית לגמרי) על עוגה, בלי להציף את המטבח, וכך שזה אכן יישאר על העוגה ולא יגלוש למטה? טוב, אם לא בא לך לענות אני אבין, ופשוט אחפש מתכון ל.... |baby| כמוני :*)

טופי חמודה אכן הנני מעט עם ה- ;p

ראיתי שדיאנה1 כבר הקדימה אותי אז כל מילה מיותרת ואם בכל זאת לא תצליחי אבוא להכין מה דעתך (-: או אולי תבואי D|_| ועוגת גבינה {@ אשמח }{ שדמה
Anonymous

תודה על ההזמנה, שדמה! פשוט מסקרן אותי... :-D

אם חשבת שכל אחד יודע שצריך להקציף את השמנת המתוקה עם סוכר (או מה שזה לא היה, כבר לא זוכרת), ולכן לא כתבת בהוראות? ואם חשבת שכל אחד יודע למשל מה זה אינסטנט וניל? זה תמיד מצחיק אותי איך בשלנים ואופים מקצוענים, זורקים לך הוראות, שלהם נראות כ"כ ברורות, ואילו אם אני הייתי עושה זאת היה יוצא לי במקום עוגת גבינה, דייסה לתינוקות... :-0 יש לי חברה כזאת, שכבר קלטה את הקטע שלי, אז עכשיו היא עושה לי קורס איטי ביותר, של "עוגות למפגרים", שגם יוצאות טעימות למרבה הפלא. אביא את עוגת הגבינה הקלה * באמת * בקרוב... ואת המתכון שלך, אעביר לה! מה דעתך?
Anonymous
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הורים לילדים
בחר
בחר