איך לחסוך בהוצאות יום הולדת של הילדים

הנסיך או הנסיכה הקטנים שלכם חוגגים יום הולדת ואתם ההורים מתרגשים ונלהבים...מתחילים את סבב הטלפונים, מתקשרים למפעילי יום הולדת, מתייעצים עם חברים, מזמינים עוגת חלומות, הזמנות מעוצבות, עמדת נקניקיות או פיצות, קניות ארוכולת בסופרמרקט ועוד...ועוד...ועוד...

אז איך אפשר להוציא יום הולדת חלומי במינימום של כסף:

1. במקום עמדות אוכל מהודרות, אתם יכולים להפשיל שרוולים להיכנס למטבח ולהכין נקניקיות לילדים. קנו לחמיות מהמאפייה הקרובה והכנתם לילדים אחלה ארוחת ערב, טעימה, אהובה ולא הייתם צריכים לשלם על עמדת נקניקיות ועל מישהו שיתפעל אותה.

2. כנ"ל לגבי עוגה. גם אתם יכולים להכין עוגה מעוצבת לילדים. יש המון אתרים באינטרנט שמתארים ע"י תמונות וסרטונים איך להכין עוגה מעוצבת, איך לקשט ואיך לעבוד עם בצק סוכר.

3. היעזרו בחברים, לכל אחד יש חבר אחד או שתיים שממש טוב במשהו.. נסו להיעזר בו. אולי בארגון, אולי בסדר, אולי בעיצוב שולחן הממתקים ועוד.

4. חשוב! חשוב! חשוב! אל תתפשרו על הפעלה. אם תזמינו מפעיל לא מקצועי ולא מנוסה, כל היום הולדת עלול לההרס וחבל! הזמינו מפעיל יום הולדת מקצועי שיידע להפעיל את הילדים. מפעיל יום הולדת זה משהו שעולה קצת כסף אבל אל תתפשרו! זה עיקר היום הולדת.

5. אם יש לכם אפשרות לקיים את היום הולדת בבית, עשו זאת. אין צורך לחשוש מבלאגן. מפעיל מקצועי יידע לסחוף את הילדים אחריו והם לא יתעסקו במה שהם לא צריכים.

אם אתם מחפשים רעיונות או דרכים איך לחגוג לילדים יום הולדת, תוכלו להיכנס לאתר שלנו: www.nofiko.co.il

יש לי רעיון להפעלה - משחקי זיכרון לילדים.

מדפיסים קלפים עם תמונת חתן השמחה ושאלות אישיות ונותנים לילדים לשחק. מתאים גם לגני ילדים וגם לאירועים משפחתיים

יש הרבה דרכים לחסוך ביום הולדת לילדים .

כשאירגנתי את יום ההולדת לילדים שלי מצאתי הרבה אתרים .

בהחלט יום הולדת לילדים זה לא סיפור זול . - אני מצאתי המון מיידע באתר הזה: (כנסי ותוכלי לקרוא שם הרבה מאמרים שנוגעים לכל נושא ימי ההולדת לילדים כולל ימי הולדת שאת יכולה לעשות לבדך לילדים  ולחסוך לא מעט)

איך לחסוך בהוצאות יום ההולדת של הילדים

אני ממליץ לך מאוד לקרוא - ללא ספק אפשר להשאיר עוד כמה שקלים בכיס שלנו לפני שחוגגים לילדים יום הולדת .

תוכלי לקנות כלים חד פעמיים ליום הולדת וכך תחסכי ראש כאב בשטיפת הכלים לאחר היום ההולדת

וגם תשמרי על הסביבה כי הכלים האלה מתכלים!

http://superfun2012.com/%D7%9C%D7%95%D7%97-%D7%9E%D7%95%D7%A4%D7%A2%D7%99%D7%9D-3/

הלינק מעלה מפרט אילו דברים צריך וכדאי לקחת בחשבון על מנת שההפעלה תצא מוצלחת ככל שיותר. 

ממליצה לקרוא בעיון

יומולדת שמח

יום הולדת של כוכבת- 800 ש"ח כולל 2 מפעילות, תפאורה, מוזיקה והפעלה בלתי נשכחת!! לפרטים 054-6420626

תודה על הטיפים!

אני ממליצה לרכוש חדרי ילדים אצל פטל. חדרים איכותיים במחירים נוחים מאוד.

ובכך גם תוכלו לחסוך כסף וגם להנות מרהיטים איכותיים.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הורים לילדים
בחר
בחר