הורה יקר בו להציל את הילד שלך

הורים יקרים שלום רב

הנדון:פרויקט לא שוכחים ילדים ברכב

אם  אתה הורה לילד/ה ובריאותם חשובה לך

ועקב המקרים הרבים בקיץ הנוכחי של שכחת ילדים ברכב חם ע"י הוריהם שהיו באותו רגע קריטי טרודים בשגרת יומם, ושכתוצאה מכך ברובם נגמרו במוות, עקב עליית החום בתוך הרכב הסגור שמרגיש כמו חממה, ותוך מספר דקות מועט עליה קריטית של טמפרטורת הגוף אצל הפעוט ואי יכולת להתקרר בגלל שאין אוויר ורוח בתוך הרכב.

ומתוך צורך זה וכדי למנוע את המקרים הרבים הוקם הפרויקט מיסודה של הגברת אביבית ארווץ שמטרתו לתת כלי להורה בפרט או כל אדם שמסיעה ילדים בכלל, להתמודד עם הבעיה שהורה שוכח להוריד את הילד בגן ונוסע ישר לעבודה, או נהג אוטובוס הסעות של ילדים לבית הספר ואחד הילדים פתאום נרדם והנהג לא מבחין בו ויכול לקרות אסון.

וכאן בדיוק נכנס הפרויקט שלנו, שבמהלכו נעשה ניסוי שבו הציבור מי שנרשם כמובן לפרויקט מקבל ללא שום עלות מכשיר מהחברה שגם באה אליו ומתקינה לו אותו ברכב והאזרח מנסה את המכשיר במשך חצי שנה, כשהתנאי היחיד הוא שצריך למלא שני שאלונים במהלכו ובסופו של הניסוי על המוצר שהוא קיבל.

ובמקביל גם בעלי המוצרים עצמם ימלאו שאלונים שהוכנו מראש ויתנו מידע כללי וטכני על המוצר שלהם, כשהמטרה לאחר מכן זה לשכלל את כל הנתונים למאגר אחד מסודר ופתוח לציבור שכל אדם שחפץ בכך יוכל לבחור את המכשיר שמתאים ביותר לצרכיו.

הורים יקרים ברו להישתתף בפרויקט שנועד להוביל לשינוי ולהציל את הילדים של כולנו.

מצורף טופס רישום לפרויקט:

https://docs.google.com/forms/d/1qO5d0vwdGOxcqECVE507sHBgFB5iIL96j-cbyiVt3Tg/viewform 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הורים לילדים