ילדים נחשפים לאלימות ומין בטלוויזיה?

הילדים רוצים לצפות בסידרה שמכילה תכנים כמו רומנטיקה, מיניות, אלימות או פשע.  כל הילדים בכיתה שלהם צופים בסדרה

ואם הם לא רואים הם מחוץ לעניינים. הם לוחצים, מתחננים, מאיימים או צופים בחשאי 

מה דעתכם,  לאפשר או לא לאפשר? מה הייתם עושים, מה אתם עשיתם?

בברכה,

נתנאלה קארו-סיגל

טיפול פסיכודינמי בילדים נוער ובוגרים

יעוץ והדרכת הורים

http://goo.gl/MI0RB

סוף סוף היה לי אחר הצהרים פנוי לבלות עם הבת שלי.  ישבתי  לצפות איתה בטלוויזיה היא  בת ה 11

אני ממש מזועזעת. ברור לי שמה שהיא רואה שמה זה מאוד רחוק מהחינוך שלנו בבית

אבל היא עוד קטנה ועלולה להבין מזה דברים לא נכונים. 

שנה שעברה היא ביקשה לראות את עספור כי כמה ילדים בכיתה שלה ראו 

בגלל שזה מאוחר לא הסכמתי, אבל עכשיו היא אומרת שהיא גדולה בשנה ושלחברות שלה מותר ללכת לישון מאוחר 

באמת שזו בעיה

צהרים טובים נתנאלה

פשוט לומר לא, לא לאפשר, הסכנות הטמונות בטלוויזיות ובמחשבים יכולות להיות הרסות אסון בטווח העתידי
מה גם שכל הדברים הללו מעצבים את אשיותו של הילד, שימי לב שכיום יש גם ילדים שמגיל קטן מכניסים אותם
אל תוך המחשב והם פשוט לא יוצאים ממנו נהיים יותר מבודדים יותר קרים רגשית ובודדים.
בכל מוצר יש יתרון וחסרון חשוב לא להפוך את המוצר לקבעון ולתת לילד לעשות דברים נוספים
טלוויזיה לא בשביל סדרות אלא בשביל הקניית לימודים כמו שיעורי לשון ודברים אחרים ולא בשביל לראות
טלנובלות וכדומה לפחות לא כשהילד לדעתי קטן בגיל שבו האישיות שלו מתעצבת.

בברכה,

עיליתה שוקוליטה

עיליתה שוקוליטה הפעלות לילדים, הפעלות לימי הולדת, מופעי בלונים, קוסמות, ליצנים
הפעלות לאירועים, הכנת זרי ממתקים, בר ממתקים ועוד...
צרו קשר: 0549260594

מה שהם לא "ילמדו" מהטלוויזיה הם ירכשו אותו במחשב, באייפון, בטאבלט, בקולנוע, בכיתה, בחצר, אחה"צ, אצל חבר... זה דבר שאי אפשר לחמוק ממנו. אם ההורים יאסרו על ילדיהם לצפות בתוכניות מסוימות זה יגרור אותו אל "מאחורי הקלעים", הוא יצפה בסתר, וכך גם החיים שלו יתנהלו בשו-שו וזה רק יתגבר, כי הוא פשוט יבין שהוא לא יכול לסמוך על ההורים שלו - כי הוא רואה את זה אצל החברים שלו שכן אפשר! ובמחשבה של ילד, הוא רואה את החברים שלו רואים, נכנסים לחבר'ה, נשארים בריאים ושלמים ואפילו "מתקבלים", אז הוא מאשים את הוריו ומתחיל חיים סודיים. זה יתחיל בלא לספר על הצפייה בטלוויזיה, אח"כ בחברה שהוא יסתובב איתה, אהבה ראשונה, ואולי זה גם יהפוך לדבר שלילי כמו עישון בגיל צעיר, צריכת סמים וכו'...

הורות אמיצה!!!!

לדעת להגיד לא,

עם כל הכעס והעלבון, הילדים יודעים עמוק בלבם

שאכפת לנו מהם ואנו רוצים בטובתם

שווה טריקת דלת של נערה מתבגרת כעוסה (ונורמלית),

מחשיפה לתכנים שפוגעים במוסריות ובנפש המתהווה

אני מסכימה עם אחת שיודעת, ברור שצריך להגיד לא ולא טריקת הדלת היא שמפחידה אלא מה שדן אומר שהילד יעשה את זה בדרך זו או אחרת, אני לא מתמודדת עם הדילאמה הזאת כי ב"ה אין לנו טלויזיה אני כן יכולה להגיד שכילדה מאוד רציתי לראות סרטים וההורים שלי ממש לא הסכימו ועשיתי את זה בשו שו אבל זה מאוד מגביל את הזמן והיכולת לראות כך שראיתי פחות וגם ראיתי רק את הסרטים הטובים והאיכותיים יותר (כי לא היה לי זמן לבזבז על המטופשים או המלוכלכים) אז שורה תחתונה ברור שלהגיד לא אם זה גיל שאפשר לתת הסברים אז רצוי ובקשר לדעתו של דן זה כמו אלה שחושבים שרצוי להתיר סמים קלים, אני חושבת שזה שגוי אבל כן צריך לפתוח עניים ואוזניים למה שהילדים שלנו עושים, גידול קל ומלא אהבה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הורים לילדים
בחר
בחר