אוטיזם? זה הכל בגלל האבא

קראתי מחקר, שמגיע מאיסלנד, המגלה כי למרות ההנחה הרווחת שגיל מבוגר של האם תורם לבעיות אצל הילד, האב המבוגר
הוא שאחראי עד ל-97% מהמוטציות. גברים מבוגרים מועדים יותר להיות אבות לילדים שסובלים מאוטיזם או מסכיזופרניה
לפי המחקר, המבוגרים מעבירים לצאצאיהם הרבה יותר מוטציות גנטיות אקראיות, כאלה שנוצרות ספונטנית בתאי הזרע, ואלה מגדילות את הסיכון להתפתחות ההפרעות הללו.

אני בכלל לא בעד הורות מאוחרת.
אני חושבת שמגיע לילדים הורים רעננים יותר, צעירים יותר, שיש להם יותר כח וסבלנות מהורים בגילאים מתקדמים.
מה דעתכם??

מאוד נכון , הורות מאוחרת מעייפת יותר 

שטויות במיץ וחבל!!!!

יש לי אח אוטיסט ואני יכולה לומר שהרבה אוטיסטים נולדים להורים צעירים! כמו כן גם ילדים עם בעיות אחרות לגיל יש פקטור הן אצל אישה והן אצל גבר אבל עובדה שזה קורה גם לציעירים ושאר הילדים יוצאים תקינים.

עדיין לא הוכח מחקרית ממה זה נגרם אז איך קבעו שזה גנטי? אולי זה וירוס?

לגבי הורים בגילאים מתקדמים: דווקא יש טענה שהם בוגרים ומיושבים יותר ובעלי סבלנות כי מוכנים ורוצים הורות.

לעומת צעירים שלרוב לא עשו קריירה ומרגישים החמצה שלא הגשימו את עצמם.

הורים מטרתם להיות הורים  ולא חברים

את שואלת מה דעתי, מה לעשות שלא לכולם מתמזל המזל ומתחתנים בגיל עשרים, מה לעשות. ביני לבין אמי יש עשרים ואחת שנים. אני בת 37 כבר לא אהיה אמא צעירה. זה מה יש, רציתי השתדלתי, התאמצתי, לא הלך. ו

מה זה אמור להביא שאין מי להעשים אף אחד אז ישר מפילים אשמה על האבא, מה זו האפליה הזו

לא מסכימה איתך שילדתי בני הגדול שהיום בן 19 לא היה לי סבלנות עבדתי הרבה כדי לפתח קרירה רציתי לבלות לנסוע היום עם בני בן4 אני לא ממהרת לשום מקום יש לי יותר סבלנות עובדים קצת פחות.... כמובן לא מדובר בהורות בגיל סבא וסבתא אבל בגיל שלושים שווה

טרם הוכחה הסיבה לילדים שנולדים עם מומים מסוגים שונים אך לדעתי הגיל אינו קובע. עד גיל 39 ביליתי, חייתי נפלא ללא מחוייבות.  בגיל  40 נולד בני הראשון ובגיל 42 נולד בני השני. תודה לאל שניהם ילדים בריאים ללא מום חו"ח, כיום הם בני 20+ ועד היום יש לי את כל הסבלנות לגדל אותם ולתת להם את מלוא תשומת הלב ולא כמו רוב הצעירות שחושבות רק על עצמם. כדאי לכם הבחורות שלא חשבו על ילדים אל תמתינו לגבר שיעשה לכם ילד , תחפשו כל אפשרות שתהיה, ללא ילדים אין הנאה.

שטויות אני יותר גדולה מבעלי ב3 שנים ויש לנו ילד עם אוטיזם שניננו היינו באמצע שנות העשרים כאשר נולד

אני בהחלט מסכימה שהורים   צריכים להיות צעירים

emo_26.png הזוי

חשוב מאד לילדים שהוריהם צעירים יותר, לא רק בגילאים הצעירים בולט יותר כשהילדים גדלו והגיעו לבגרות הם חשים ולא פעם

טוענים אתם כבר מבוגרים מה אתם מבינים ועוד ועוד

איזו רדידות, פנינה.

כיום הורות מבוגרת היא בגדר נורמה. אם בגלל ההתפתחות האישית של האנשים, המובילה אותם בגילאי 35-40 ואף יותר להורות ואם בגלל ריבוי גירושין ובניית פרק ב' בגיל מאוחר יותר. הייתכנות הסטטיסטית אכן עולה לכל מיני תחלואות ופגעים אלו ואחרים עם הגיל,  אך גם הבדיקות המוקדמות הולכות ומתקדמות , כך שלא בהכרח תפגשי יותר מידי מוטציות ברחוב.

אני בת 40. מבין חברותיי הרבות, ביניהן צעירות ממני ובוגרות ממני אשר ילדו, לא פגשתי שום חריגות העונות על הכיוון שלך.

כדי לערער את הסטטיסטיקה שלך- אלו הסטטסטיקות שלי: ילדה אחת צליאקית נולדה לאם צעירה עם בעיות סמים, ילד עם בעיות לב קלות שקיבל קוצב בגיל שנה שנולד לזוג צעיר (לאב רקע בעיות נפשיות) , זוג צעירים- אח ואחות  עיוורים בגילאי ה-25 לחייהם שנולדו לזוג צעיר בזמנו  , ילדה בת 3 עם גידול שהוסר והורים צעירים, וילד קרוהן אחד לזוג צעיר ובריא (להם גם 3 ילדים בריאים בהמשך). אלו מתוך עשרות רבות של זוגות סביבי שהביאו ילדים ב-25 השנים האחרונות. דווקא אנשים בוגרים עם מומים בחברה נולדו בזמנו לזוגות צעירים (כי פעם לא התחתנו בגיל מבוגר כמו היום) ובכ"ז יצאו "פגומים". מבין מכריי הרבים, גם אלו שילדו בגיל מאוחר- לא נמצא טפו טפו אפילו מקרה אחד של התופעות שציינת, זאת בניגוד להורים צעירים, ראי את הדוגמאות שרשמתי לך והחכימי.

ישנם הורים "צעירים" רבים שיוצא לי לראות ללא אנרגיות עבור גידול ילדיהם ומנגד- הורים בוגרים, אפילו גילאי 60 שיודעים לתת כיום את מה שלא נתנו לילדיהם בסבב הראשון טרום גירושין.

רק בריאות ואושר לכולנו.

שטויות במיץ,,,,,כדאי לכותבת הכתבה גם להכיר אוטיסטים מקרוב, וכן משפחות כאלה,,,,,

אמא שלי ילדה אותי בגיל 21 ולי עשתה בגיל 20 משהו ששיתק אותי וכיווץ אותי להרבה שנים. אינפנטיליות לא עוברת עם הגיל.

ראשית כל עדיין לא גילו את הגורם האחראי לאוטיזם.חושבים שיש נטייה גנטית,איזו שהיא הפרעה בגן מסויים.

ניתקלתי בהרבה הורים יחסית מבוגרים אימהות שילדו בגיל 45 שנה ומעלה והתינוקות נולדו בריאים.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הורים לילדים
בחר
בחר